Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LANSKY
#61
Sn.harun

Cevabınız için teşekkür ediyorum son cümleniz açıklığa kavuşturdu net olarak. Diğerinde aynı spesifik açıklama olmayınca iyice karışmıştı bende. Diğer modeli sipariş geçeyim pazartesi günü.
Bu arada e-posta ile cevap alamama olayını iğnelemek amacıyla yazmadım hocam. Umarım yanlış anlaşılmadım. Mail Server ya da başkaca bir yerde sorun varsa diye bilgi mahiyetindeydi. Smile Evet tac87@ctm.com.tr

Saygılarımla
 
Alıntı

#62
Standart üründe bir kısıtlama olmadığından açıklama yazma ihtiyacı olmamış. Bizim açıklamalarımız (ek açıklama ihtiyacı duymadıysak) üreticinin ürün açıklamasının tercümesidir.

E-posta cevaplanmaması konusunda, iğneleme düşünmedim zaten. Yazdığınız posta adresini ben kontrol etmiyorum. Eğer bana gelip de cevaplamama durumu varsa kendi posta kutumu araştırayım; mağaza ekibi ise eğer iletiyi görmüş de zamanında size cevap vermiyorsa hizmet aksaklığıdır, ikaz etmem gerekir. Bu nedenle sormuştum.
 
Alıntı

#63
Sn Harun.

Tamamdır hocam. Tekrar teşekkürler.

Saygılarımla
 
Alıntı

#64
Sn. Harun
Lansky Easy Grip ve Lockback cakilardan birer tane siparis verdim ama stok teyidi yapmak aklima gelmemisti. Umarim bu iki cakida stok sikintisi yoktur. Saygilar
 
Alıntı

#65
(23-10-2016, 11:13 AM)Molotov demiş ki: Lansky Easy Grip ve Lockback cakilardan birer tane siparis verdim ama stok teyidi yapmak aklima gelmemisti. Umarim bu iki cakida stok sikintisi yoktur.

Sistem stok mevcudu olmayan ürünü satın almanıza izin vermiyor. Her iki üründen de stok miktarımız yeterlidir.

Yani biz stok girişinde hata yapmazsak, böyle bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız.
 
Alıntı

#66
Bilgilendirme icin tesekkur ederim. Iyi calismalar. Saygilar
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi