Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LANSKY
Lansky biley setini sonunda doğru kullanmayı öğrendim.Dün ilk defa 3 tane bıçağımı razor sharp hale getirdim. Üstelik bıçaklar görsel olarak da pürüzsüz oldu.

Yuvarlaklar çizerek biley yapıldığında randıman alınmıyor. Bıçağın keskin kısmına boylu boyunca düz bir şekilde ve her iki tarafa da eşit sayılarda işlem yapınca tadından yenmiyor.
Saygılarımla.

Alıntı

(19-02-2015, 05:39 PM)Altuğ demiş ki: Lansky biley setini sonunda doğru kullanmayı öğrendim.Dün ilk defa 3 tane bıçağımı razor sharp hale getirdim. Üstelik bıçaklar görsel olarak da pürüzsüz oldu.

Yuvarlaklar çizerek biley yapıldığında randıman alınmıyor. Bıçağın keskin kısmına boylu boyunca düz bir şekilde ve her iki tarafa da eşit sayılarda işlem yapınca tadından yenmiyor.
Saygılarımla.

Son olarak kaç kumda bitirdiniz?

Alıntı

(19-02-2015, 06:28 PM)ecorotti demiş ki:
(19-02-2015, 05:39 PM)Altuğ demiş ki: Lansky biley setini sonunda doğru kullanmayı öğrendim.Dün ilk defa 3 tane bıçağımı razor sharp hale getirdim. Üstelik bıçaklar görsel olarak da pürüzsüz oldu.

Saygılarımla.

Son olarak kaç kumda bitirdiniz?

Sn ecorotti,

5 taşlı set elimde mevcut. 120 grit taşlı kırmızı renkteki ekipmanla çok kısa bir süre yaptım.Ardından 280 grit yeşil olanla bir süre çalıştım. 600 grit mavi olan aparatla uzunca bir süre çalıştım. 1000 gritlik sarı seramikle parlattım. Deri kılağı alma aparatıyla bitirdim.

En kaba olan siyah aparatı kullanmıyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

3000 grit üzerine çıkmanızı tavsiye ederim. Büyük keyif alacaksınız. Smile

Alıntı

(25-02-2015, 02:00 PM)ecorotti demiş ki: 3000 grit üzerine çıkmanızı tavsiye ederim. Büyük keyif alacaksınız. Smile

İlgilenenlere bilgi:
Lansky'de en yüksek 2000 grit var.

Alıntı

(25-02-2015, 02:00 PM)ecorotti demiş ki: 3000 grit üzerine çıkmanızı tavsiye ederim. Büyük keyif alacaksınız. Smile

3000 gritle bileme yapınca pıçağın rüzgarı keser sanıyorum kiSmile
aliexpressten alayım deneyim.Teşekkürler Sn. ecorotti.

Alıntı

4 adet RESPONDER bıçak stoğun ücra köşesinde tespit edilmiş ve satışa arz edilmiştir. +%25'siz son Responder'lar. Wink

http://www.tac87.com/RESPONDER-QUICK-ACT...R-668.html

Alıntı

Şu %25 işi bizim navyleri kapsamıyor değilmi Sayın Harun; Smile

Alıntı

(04-03-2015, 12:28 AM)FireStorm demiş ki: Şu %25 işi bizim navyleri kapsamıyor değilmi Sayın Harun; Smile

Şimdi envanterde bulunanları değil ama bundan sonra gelecekleri kapsar.

Alıntı

Sn. Harun,
Merhaba, bana bir tane responder ayırın lütfen. Gelip alabilirim. Istanbul Mağazasında bulunacağınız zamanı bildirirseniz mutlaka uğrarım. İmza : üst sokak komşunuz.
Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi