Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LANSKY
Sn.Harun

Hacı yolu gözler gibi beklemedeyim.. Smile

Alıntı

Bu ürünlerde forum üyelerine indirim yapılıyor mu acaba?

Alıntı

Şu an için sitenin başka hiçbir yerde tanıtımı yok. Yani fiyatlar sadece forum üyelerine Smile

Alıntı

Sayın harun;

Eylül ayında gelmesini beklediğimiz lansky'lerin elde olmayan gecikmesi neticesi geçen sürede sizden Dmt kit ve yedek taş, ayrıca yurtdışından Smith's kit almış durumdayım. Daha önce alacağımı belirtmeme rağmen sanırım biley ve açılı biley seti için bütçemi aşmış bulunuyorum. Girişiminiz için teşekkür eder hayırlı satışlar dilerim.

Alıntı

Sn. harun siparişler dün elime geçti, teşekkür ederim. Hele o küçük çakılar çok şirin, tam eşe dosta hediye etmelik. Selamlar, saygılar...

Alıntı

Harun Bey,

Gördüğüm kadarıyla ben bütçeyi doğrultana kadar Lansky setleri tüketmişsiniz. Yeni bir sipariş verme durumunuz olacak mı?

Alıntı

(13-01-2015, 12:57 AM)gaul demiş ki: Gördüğüm kadarıyla ben bütçeyi doğrultana kadar Lansky setleri tüketmişsiniz. Yeni bir sipariş verme durumunuz olacak mı?

Yeni sipariş hazırlandı. Bu sefer daha kapsamlı. Ancak gelmesi birkaç ayı bulacak. Çünkü İstanbul'daki yer kapasitesini doldurdu. Ankara hazır olduğunda siparişi vereceğim.

Alıntı

Bu sefer kenara para ayırmalı...Bir dahaki sefere kaçırmadan alırsam iyi olacak.

Alıntı

Sayın Ortaç'ın inceleme videosunun akabinde BLADEMATIC / CEP TİPİ BİLEY KİTİ her daim elimizin altında bulunması adına bende gelince alacağım..

Alıntı

Sn.harun responder x9 ve kulaklık bugün elime ulaştı,beklediğimden daha kaliteli ve oturaklı bir bıçak, yeni parti lansky ürünlerini kısa zamanda ve mevcut fiyat avantajları ile ithal edersiniz umarım,teşekkürler..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi