Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta PX 4 Storm?
PX4 storm nasil silahtır, bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim?

Saygılar.

Alıntı

Sn.recete61

Ben Beretta'yı tartışmam Smile.Walther,H&K,Mauser,Korth 'u hiç tartışmam.

Alıntı

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=6132

Bu video da ilginizi çekecektir Smile

Alıntı

Bir ayrıntıyı atlamayın Sn.recete61, MKEK' de halihazırda satışta olan PX 4 Storm, Compact versiyondur...

Alıntı

Bu silahın gövdesi polimer, laylon bir silah istemiyordunuz, Smile

+ Bir konuya Beretta silahların çelik gövdeli olup olmadığını sormuştunuz, çelik olsun mu istiyorsunuz? Yoksa olmasın mı?

Soru biraz garip oldu, Smile ama kesinlikle bir artniyetim yoktur.

Alıntı

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. Sayın Lupus,çelik govde ile alaşım gövdenin önemini anlatmıstı.Buna istinaden Beretta 92Fs İnoxu sordum bilen var mı ? diye.MKEK siteyi incelerken de PX4 Stormu gordum.Görüntü olarak hosuma gitti,fakat teknik olarak nedir ne degildir bilgi bulamamıstım .Laylon olduğunu daha sonra ögrendim, ama görüntü olarak yakışıklı. Şu an parasal hesap kitap içindeyim. 92 Fs Inoxa 5500 lira vermem icin govdenin çelik olmasi gerekir diye düşünüyorum, yanlış mıyım ?

Alıntı

Sn.recete61

92 Fs kullanıcısıyım,sonrada silahını krom kaplatanlardan biriyim.Merak ettiğiniz var ise profilimde numaram mevcut . İnoxa 'yı şahsi görüşüm , tavsiye etmem (Kendimce sebeplerim var). PX 4 kullanmadım.Sonuç da Beretta Beretta'dır , benim gözümde.

Saygılarımla.

Alıntı

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=5266

Alıntı

Bir bilmediğimi daha öğrenmiş oldum.Teşekkür ederim Sn.asuspc.

Alıntı

(04-12-2014, 02:57 PM)recete61 demiş ki: PX4 storm nasil silahtır, bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim?

Saygılar.

Mükemmel bir silahtır 5 sene kullandım çok memnun kaldım. Başta polimer gövdeyle ilgili şüphelerim vardı sonradan alıştım ve hiç sorun yaşamadım.

Çap,silahın ölçüleri,kullanım amacı gibi konular tamamsa tavsiye ederim.

Ben 5 sene sonunda sadece çap nedeniyle devrettim ve 9 mm ye geçtim.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi