Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ST10 VE K10 C KAMPANYA
#11
Sn. Suskun ikazınızdan sonra konu ile alakalı forum dahilinde çokça paylaşıma ulaştım. Hem model hem de muadilleri ile alakalı kafi miktarda yorum var. İkazınız için teşekkürler.
 
Alıntı

#12
(02-12-2014, 12:29 PM)beyazkurt demiş ki: Sayın blueokkes ;

Düşüncelerinize katılıyorum fakat buradaki fark herhangi bir kurum veya belirli bir kitleye yönelik kampanya olduğunun belirtilmemiş olması. Böyle oluncada kampayanın genele hitap ettiği anlaşılmakta. Herhangi bir kuruma yönelik kampanya olduğunu varsayalım, bu tür kampanyalardan yararlanmak isteyenler sivil vatandaşlarda yararlanıyor. Konuya vakıf olan bilgi sahibi sayın forum üyeleride bu konuda bizi aydınlatabilirler. Saygılarımla.

Sayın beyazkurt, 1 saat kadar önce Sarsılmaz firmasına göndermiş olduğum e postaya hitaben beni aradılar. Şu an kampanyada olan tabancalarının tamamının, Türk Vatandaşı olan ve silah bulundurma yada taşıma ruhsatı yönetmeliğinin şartlarını karşılayan herkese yönelik olduğunu beyan etti. Yani HERKES kampanyada olan Sarsılmaz markalı tabancaları KAMPANYALI fiyat üzerinden satınalabilir. Bilgilerinize.
 
Alıntı

#13
Sayın arkadaşlar,

Poligonda atış yapmak için bulundurma ruhsatlı bir tabanca alacağım. Kampanyalı fiyat avantajı nedeniyle K10 C almayı düşünüyorum. Bu modeli kullanan arkadaşların ve silah üstadlarının yorumlarına şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla.
 
Alıntı

#14
K10 C ile bir tecrübe sahibi değilim ama poligonda atış yapmak için tam boy silahlar daha uygundur. Bulundurma ruhsatlı olacağını da belirtmişsiniz. Ağırlık da problem olmayacağı için tam boy çelik modelleri araştırmanızı tavsiye ederim. Birçok marka ve model için forumda bolca konu mevcut.
Saygılar.
 
Alıntı

#15
Sayın efedrin,

İlginize teşekkür ederim. Şu anda bulundurma ruhsatıyla poligonda kullanmayı düşünsem de, alacağım tabancanın, taşıma ruhsatı alabilirsem, taşımaya uygun ebatta, çelik gövdeli, bütçeme oranla makul fiyatlı ve güvenilirliğini kanıtlamış olmasını arzu ediyorum. Sınırlı bilgimle, kampanyalı fiyatı son derece makul olan bu modelin isteklerimi karşılayacağını düşünmüştüm. Anladığım kadarıyla K10 C kullanan pek yok forumda. Bu silah hakkında hiç bir yorum ve görüş yazılmaması da bir fikir veriyor aslında. Saygılarımla.
 
Alıntı

#16
(02-12-2014, 12:03 PM)blueokkes demiş ki: Sn.beyazkurt;
Kimseyi yanlış bilgilendirmek istemem fakat ben kendilerine dün mail gönderdim mailimi alan Ümit Bey konuyu direkt Necdet Beye iletmiş gelen cevabı aynen kopyalıyorum;
Ümit bey iyi günler,
Mke sitesinde görmüş olduğunuz b6 c model tabancamız kamu kurum ve kuruluşlara demirbaş olarak vermilmektedir,normal satış fiyatı 1845 tl dir.saygılar.


Yani sitesindeki fiyat listesinde bile tutarsızlık var, madem sivil vatandaşa farklı fiyat uygulaman var bunu belirt kardeşim neden yazmıyorsun? Adam alacak satın alma belgesini gelecek MKEK'e bakacak ki evdeki hesap çarşıya uymadı, ya vazgeçecek yada kendisini firmanın adaleli ve kıllı kollarına bırakmak zorunda kalacak.
Tabi bu benim fevri düşüncem doğruluğu kişiden kişiye değişir.
Saygılarımla.

Benim kolluk görevlisi arkadaşlarım indirimli kampanya fiyatı üzerinden şahsen gidip Ankara MKE'den aldılar
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi