Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ST10 VE K10 C KAMPANYA
Sayın forum üyeleri bu sabah Sarsılmaz'ın Facebook sayfasında yeni bir kampanya haberi gördüm ve paylaşmak istedim.

[Resim: 1504187_10152847550752380_3215849154873466422_o.jpg]

Alıntı

ST 10 güzel bir tabanca bence, yerli tabanca tercih edilecekse alınabilir.

Alıntı

Sn.beyazkurt;
Kimseyi yanlış bilgilendirmek istemem fakat ben kendilerine dün mail gönderdim mailimi alan Ümit Bey konuyu direkt Necdet Beye iletmiş gelen cevabı aynen kopyalıyorum;
Ümit bey iyi günler,
Mke sitesinde görmüş olduğunuz b6 c model tabancamız kamu kurum ve kuruluşlara demirbaş olarak vermilmektedir,normal satış fiyatı 1845 tl dir.saygılar.

Yani sitesindeki fiyat listesinde bile tutarsızlık var, madem sivil vatandaşa farklı fiyat uygulaman var bunu belirt kardeşim neden yazmıyorsun? Adam alacak satın alma belgesini gelecek MKEK'e bakacak ki evdeki hesap çarşıya uymadı, ya vazgeçecek yada kendisini firmanın adaleli ve kıllı kollarına bırakmak zorunda kalacak.
Tabi bu benim fevri düşüncem doğruluğu kişiden kişiye değişir.
Saygılarımla.

Alıntı

Sayın blueokkes ;

Düşüncelerinize katılıyorum fakat buradaki fark herhangi bir kurum veya belirli bir kitleye yönelik kampanya olduğunun belirtilmemiş olması. Böyle oluncada kampayanın genele hitap ettiği anlaşılmakta. Herhangi bir kuruma yönelik kampanya olduğunu varsayalım, bu tür kampanyalardan yararlanmak isteyenler sivil vatandaşlarda yararlanıyor. Konuya vakıf olan bilgi sahibi sayın forum üyeleride bu konuda bizi aydınlatabilirler. Saygılarımla.

Alıntı

Sarsılmaz sitesinde ST 10' un ağırlığına 975 gr yazmış, yukarıdaki ilan da ise 960 gr yazıyor, 15 gr lık fire vermesinin sebebi nedir acaba ?

Alıntı

Bunların boyası daha inceymiş Tongue

Alıntı

Sayın Steyr Sarsılmaz firmasına ait resmi web sitesini biraz önce yeniden kontrol ettim ve muhtemelen kendileri de fark etmiş olacak ki orada da ST10 modelinin ağırlığının 960 gr olarak değiştirildiğini gördüm, umarım bundan sonra daha dikkatli olurlar ve bu kadar küçük hatalardan dolayı dilimize düşmezler.
Saygılarımla.

Alıntı

Bunu ne yazık ki bu sarsılmaza has bişey değildir, Samsun Yurt Savunmada kampanyalı modeldeki teknik özelliklerle sitesindeki tabancanın teknik özellikleri farklı gözükmektedir.

[Resim: 1c1b3c0d6b1bbad91d786e13a1c697f3_big.jpg]

http://www.canik55.com/pages_sub.php?id=...dule_id=14

Alıntı

Sarsılmaz'ın kampanyaları insanı cezbediyor ve tercihlerini etkiliyor. Gerçek durum nedir bilmiyorum ama 1880 den beri bu işi yapan ve A.B.D. pazarında bir yer edinmiş bir firmanın silahlarına güvenip ikinci silahımı da Sarsılmaz almayı düşünüyorum. Fiyat muhakkak önemli ama diğer markaların muadil modelleri arasından önerisi olanlardan yardım istiyorum değerli forum üyeleri.

Alıntı

Sayın mtasdemir, size hem hayatta hem forumda nacizane tavsiyem ilahi/ilk emir olan "ikra!" nidasıdır.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi