Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS-9 ve FENER

Sayın Kernekli fenerli iç kılıfınızın markası nedir acaba? Uzun süredir steamlight tlr -1 ve raven kılıf kullanıyorum ama bu kadar kullanışlı duran fenerli iç kılıf görmedim.
Saygılar

Sayın Aristocrat
Kılıfı Ebay üzerinden sipariş verdim. Kılıf elime ulaştığında içinden Gundo Holsters diye kartvizit bırakmışlardı.
Ebay üzerinden siparişte sadece glock için sipariş veriliyordu. Satıcıya mail atarak HS-9 için ( USA Springfield Armory XD 4'' ) renk, sağ el , kemer klips , klips boyu , fener tipini belirten bir mail attım . Ebay dan normal siparişi verdim. ilgi notuna tekrar silah bilgilerini ekledim. İmal edilen kılıf yaklaşık üç haftada elime ulaştı.
Saygılar

Alıntı

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim,en kısa zamanda inceleyeceğim. Saygılar.

Alıntı

Feneri nereden temin ettiniz ve ücreti nedir, ayrıca kızağa tam uyumlumu?

Alıntı

Feneri nereden temin ettiniz ve ücreti nedir, ayrıca kızağa tam uyumlumu?

Sayın HAKANJAND
New Surefire X300 Ultra High Output 500 Lumens LED feneri Ebay üzerinden temin ettim.
Hs üzerindeki kızağa tam uyumlu , herhangi ayrı bir aparata ihtiyaç olmadan tak-çıkar kullanılıyor.
Fiyat konusu ise Ebay üzerinden fenerin ismini yazarsanız , fiyatlar ve kargo seçeneklerini görebilirsiniz.
Eğer alma konusunda tam karar verirseniz mail atarsanız detayları özelden konuşabiliriz.
Selamlar

Alıntı

Teşekkür ederim.

Alıntı

Sayın kernekli merhaba öncelikle hayırlı olsun ben de hs9 kullanıcısıyım kabze üzerindeki aksesuar gayet şık nerden temin ettiğinizi öğrenebilirmiyim?Galiba memleketimiz aynı .

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi