Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T.C. EGM 2015 Yılı Alım İhalesi
http://www.canik55.com/pages_main.php?id...dule_id=15

Alıntı

SF modelinin SA modeline göre artısı ney halen anlayabilmiş değilim, iğne düşürme mandalının ve mermi işaret göstergesinin zararı nedir bilen varsa söylesin.
Saygılarımla.

Alıntı

(29-11-2014, 11:12 PM)şahin44 demiş ki: iğne düşürme mandalının ve mermi işaret göstergesinin zararı nedir bilen varsa söylesin.

İğne boşaltma düğmesi üretim maliyetini arttırıyor, eğitimi yetersiz kişilerin kafasını karıştırıyor, eğitim eksikliği veya üretim hatalarında kazalara neden oluyor.

Fişek yatağı durum göstergeleri de maliyeti arttırıyor, ama daha önemlisi eski örnekleri kadar olmasa da ( Walther PP serisi ve Kırıkkale üretimi kopyaları veya P 38 ) tutukluklara neden olabiliyor.

Ne kadar basit, o kadar ucuz, o kadar sağlam, o kadar güvenilir, o kadar güvenli...

Saygılar.

Alıntı

basit. sağlam. güvenilir. güvenli = GLOCK

Canik = ?

Alıntı

Firmanın sitesini ziyaret ettim. Orada canik 55 iki yabancı firmayı da geride bıraktığı belirtilmiş acaba o yabancı silah markalarını bilen varsa söyleyebilir mi?

Alıntı

Söz konusu ihaleye Canik, GİRSAN, Glock, Sarsılmaz, SIG Sauer, SYS Canik, TİSAŞ istekli olarak katıldı.

Ön yeterlilik ve değerlendirme testlerini Glock, SIG Sauer, SYS Canik başarı ile tamamladı.

SYS Canik en düşük fiyatı vererek ( 515 TL ) ihaleyi aldı, iki yabancı isteklinin modellerini geride bıraktığı için değil...

Alıntı

Haberlerde (yazılı basında ) Glock ve Sig Sauer le yarıştığı gibi bir yazı okumuştum,sanırım onları geride bırakmış,nasıl olmuşsa?SmileHuh

Alıntı

Dünya markası iki silahı testlerde geri bırakması bana inandırıcı gelmemişti tek avantajı fiyat teklifi. Ama maalesef testlere giren silahın kalitesi ile polislere dağıtım yapılan silahın kalitesi bence aynı değil.

Alıntı

Sayın Lupus,

Glock ve SIG Sauer' in verdiği teklifi biliyor musunuz?

Alıntı

İhale başladığında testler öncesinde Glock yaklaşık 400 USD ( Glock 19 Gen4 ), SIG Sauer 950 USD ( SP 2022 ) fiyat verdi. Testlerden sonra iki istekli de, özellikle Glock mevcut döviz kuru ile ne fiyat verilirse verilsin ihalenin kaybedileceğini öngördükleri için yeni fiyat vermeden pazarlıktan çekildiler. SYS testler öncesinde vermiş olduğu 600 TL' lik fiyatı 515 TL' ye çekerek ihaleyi aldı.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi