Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sahin2000L
sahin 2000 light in sorunlari nedir peki, namlu zaten mke bir sorun olmaz.
sorunu tam olarak nedir tetik sertligi haricinde. tutuklukmu yapiyor, sarjormu hatali genel yorum olarak ne dersiniz?
malzeme kalitesini hic merak etmiyorum zaten, anladigim kadari ile yerli silahlarda 10000 dolaylarinda.......

SN PEHLİVAN Tisaş zigana panelini açıpta okursanız,dayanım konusunda kendini ispatlamış marka ve modellerin olduğunu görebilirsiniz.
zira çıktığından beri pek çok kez hatalarının düzeltilmesi nedeniyle,bu tabancalar mekanik olarak tutukluk yapmadığı gibi,20-25 bin atım gibi rakamlara kadar sorunsuzca ulaşmaktalar.
Yani bırakın 20 bini görmeyi henüz sağlıklı kovan çıkartmaktan müzdarip şahin 2000L ile aralarında ciddi farklar var.bunlarda fotorafları ve raporlayırla forumda mevcut.
ha bunlarda yeterli gelmiyorsa alın bir şahin 2000 deneyin,akabinde tecrübe ettiklerinizi burayada yazın,bizde öğrenelim.

Hayır benim anlayıpta anlamamazlıktan geldiğim konu ise madem tabancayı bu kadar iyi biliyor ve aralarında fark olmadığını iddia ediyorsunuz,ne için cevabını bildiğiniz soruları topic olarak açıp başkalarına soruyorsunuz?
bir mal ya iyidir,ya kötüdür
burda neyse o yazılır,genel içeriğe bakarsanız burda blow magnum zaten yok.
size ürünün problemlerini yazdık bildiğimizi söyledik,sonuçta bu tabancayı ne ben nede forumdaki diğer arkadaşlar imal ediyor,sitem yapacaksanız açın fabrikaya yapın.Ha söylenilenlere inanmıyorsanız,o zaman soru sormanızın zaten anlamı kalmıyor,tabi sızıntılar söz konusu değilse.
Mantıksızmıdır?
saygılar.

Sorter demiş ki:SN PEHLİVAN Tisaş zigana panelini açıpta okursanız,dayanım konusunda kendini ispatlamış marka ve modellerin olduğunu görebilirsiniz.
zira çıktığından beri pek çok kez hatalarının düzeltilmesi nedeniyle,bu tabancalar mekanik olarak tutukluk yapmadığı gibi,20-25 bin atım gibi rakamlara kadar sorunsuzca ulaşmaktalar.
Yani bırakın 20 bini görmeyi henüz sağlıklı kovan çıkartmaktan müzdarip şahin 2000L ile aralarında ciddi farklar var.bunlarda fotorafları ve raporlayırla forumda mevcut.
ha bunlarda yeterli gelmiyorsa alın bir şahin 2000 deneyin,akabinde tecrübe ettiklerinizi burayada yazın,bizde öğrenelim.

Hayır benim anlayıpta anlamamazlıktan geldiğim konu ise madem tabancayı bu kadar iyi biliyor ve aralarında fark olmadığını iddia ediyorsunuz,ne için cevabını bildiğiniz soruları topic olarak açıp başkalarına soruyorsunuz?
bir mal ya iyidir,ya kötüdür
burda neyse o yazılır,genel içeriğe bakarsanız burda blow magnum zaten yok.
size ürünün problemlerini yazdık bildiğimizi söyledik,sonuçta bu tabancayı ne ben nede forumdaki diğer arkadaşlar imal ediyor,sitem yapacaksanız açın fabrikaya yapın.Ha söylenilenlere inanmıyorsanız,o zaman soru sormanızın zaten anlamı kalmıyor,tabi sızıntılar söz konusu değilse.
Mantıksızmıdır?
saygılar.

tisas zigana modellerinin standart bir omru yok, bazisi 10000de bazisi 20000de catliyor ve min 25000 atis vaad eden namlusuda 25000 e yaklasirken kirima ugramis, bu bir.

sahin2000L i o kadar iyi bilen anlasilan ki sizsiniz, bizide derinlemesine bilgilendirirseniz cok makbule gecer. sahin2000L ile ilgili forumda aciklayici pek birsey bulamadim, soruyorum.

her tabanca bilgisi arastirana ''alin bir tanede deneyin'' diyormusunuz?
diyorsaniz ayip ediyorsunuz......

ben tabancayi cok iyi bildigimi idda etmedim, bazi bilgileri paylastim, bilmediklerimi soruyorum.
bana ''madem biliyorsunuz neden soruyorsunuz'' demen dupeduz iftiradir, ayip...........

blow magnum ve sitem hakkinda soylediklerinizden birsey anlamadim, soylediklerinizide pek mantikli bulmadim.......

bana cevap vermedeki bu heyecaninizada pek anlam veremedim, birsey biliyorsaniz bilgi verin yada susun!

pehlivan demiş ki:birsey biliyorsaniz bilgi verin yada susun!

Sn Pehlivan,

Mesaj yazarken üslubunuza biraz daha dikkat etmenizi rica edeceğim.

Kimi arkadaşlarımız, foruma "daha ilk mesajınızdan itibaren" bu silah hakkında konuşmanızdan, kendince bazı sonuçlar çıkarmış olabilir.
Açıkçası hal böyleyken bunu da gayet normal görüyorum.

Ayrıca kırmızı ile gösterdiğim "son cümle" üzerine şunu söylemek zorundayım.
İnsanlarla "emir kipinde" konuşmak doğru bir yaklaşım tarzı değil...Sad Kimseye ne yapacağını söylemek kimsenin haddine değildir.
En azından burada öyledir.

Tabi ki düşünceler farklılıklar gösterebilir, ancak seviyeyi düşürmeyelim lütfen.

Sevgiler

Sorter demiş ki:ha bunlarda yeterli gelmiyorsa alın bir şahin 2000 deneyin

ekeke demiş ki:İnsanlarla "emir kipinde" konuşmak doğru bir yaklaşım tarzı değil, Kimseye ne yapacağını söylemek kimsenin haddine değildir.

seviyeyi dusuren kimse ona soyle, bir elestiride bulunmadan once neden boyle cevap verdigimi(en ustte) anlaki seviye dusmesin.

pehlivan demiş ki:
Sorter demiş ki:ha bunlarda yeterli gelmiyorsa alın bir şahin 2000 deneyin

ekeke demiş ki:İnsanlarla "emir kipinde" konuşmak doğru bir yaklaşım tarzı değil, Kimseye ne yapacağını söylemek kimsenin haddine değildir.

seviyeyi dusuren kimse ona soyle, bir elestiride bulunmadan once neden boyle cevap verdigimi(en ustte) anlaki seviye dusmesin.

Sn Pehlivan,

Bakın "emir kipinde" yazmayın dedim, yine aynı şeyi yapmışsınız.
Dolayısıyla aynı ricamı yineliyorum aşağıya...Lütfen

Sn Arkadaşlar,

Lütfen, forumuzdaki güzel ortamı, bilgi ve tecrübe dolu paylaşımları devam ettirelim.
Hele hele sokak ağzı ile konuşmak, hiç ama hiç güzel değil.
Lütfen...

Sevgiler diliyorum...

Sn.Pehlivan, 25 nolu mesajınızın hemen üzerindeki 24 nolu mesaja dikkatlice bakarsanız, alıntılandırdığınız cevabınızdaki gibi bu mesajın Sn.Sorter tarafından değil, bir moderatör tarafında uyarı amacı ile yazıldığını görebilirsiniz.

Sn.Sorter sizin açtığınız konunun özünden uzaklaştırıcı veya sizin bilgi alışverişinizi kısıtlayıcı bir yaklaşım içine girerse, kendisinin de aynı şekilde uyarılacağından emin olabilirsiniz. Dikkat ederseniz bir konu içerisinde, iki ayrı üye ile birden gereksiz ve hoş olmayan diyaloglarınız oldu. İlkinde nedenini bizzat ben size izah etmiştim.

Konuyu açtınız ve sorularınızı sordunuz. Konu ile ilgili genel hatlar da artık belli olup, taşlar yerine oturduktan sonra, insanları hala sorguya çeker gibi bir temada mesaj yazarsanız ( 21 nolu mesaj ) , insanlar bunu bir çeşit saldırı olarak algılayacaklardır, belki yanlış algılayacaklardır, ama size gelen cevaplardan bunun böyle olduğu anlaşıyor. Bu durumda konunun sahibi ve birinci dereceden sorumlusu olarak, moderatörlere ihtiyaç kalmadan, arkadaşları yatıştırmak ve konunun özüne döndürmek de konunun sahibi olarak sizin görevinizdir. Eğer bunu siz yapmaz da, yangına körükle giderseniz Sn.Ekeke'nin yaptığı gibi moderatör arkadaşlar müdahale etmek zorunda kalırlar.

Konu boyunca sizin gereksiz diyaloğa girdiğiniz arkadaşlar ve sizden başka herhangi birisine '' sen '' diye hitap eden birisini gördünüz mü? Sn.Sorter sizin ısrarınızın nedenini kendince sorgularken bile size '' Sen '' diye hitap etmekten imtina ederken, sizin kendisine verdiğiniz cevap doğal olarak seviyeyi düşürmek olarak algılanacaktır ve uyarılmanıza neden olacaktır. Sn.Ekeke'nin size yazdığı uyarı mesajında bile kişiliğinize ne kadar saygı duyulduğunun farkına bile varmadan, hemen site yöneticisi bir arkadaşa da aynı uslüpla cevap vermişsiniz.

Şahsınızda tüm katılımcı arkadaşları kullandıkları dil ve üslup konusunda bir kere daha uyarmak istiyorum. Üyelerimizden diyoloğu sıcak olanlar ÖM sisteminde birbirlerine istedikleri gibi hitap edebilirler. Ancak herkese açık ortak ortamlar kullanılırken, karşımızdaki izin vermedikçe, hiç kimsenin, hiç kimseye '' sen '' diye hitap etme hakkı olmadığını lütfen aklımızda tutalım.

Konu sahibi arkadaşlar, konu içerisinde gerek seviyenin korunması, gerekse de konunun verimli bir şekilde paylaşılmasından asıl sorumlu kişilerdir. Diğer katılımcılardan herhangi birisi bunun aksi yönde bir davranış içine girerse, gerekli uyarıları yine kurallar dahilinde yapıp, bir sonraki aşamayı moderatör arkadaşlara bırakmalıdırlar. Lütfen yüz yüze geldiğimizde insanların yüzüne bakamayacak kadar utanmamıza neden olabilecek söz ve davranışlardan kaçınalım. Kaçınalım ki, bir ve diri olarak kalabilelim.

Saygılar.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi