Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsun Yurt Savunma Fabrika Ziyareti
Bir soru da ben sorayım.

Sn. ORTAÇ,
Sarsılmaz K12 ve Canik P120 modelleri arasında bir seçim yapmak durumunda kalırsanız, hangisini seçersiniz?
Her iki tabancayı da incelemiş biri olduğunuz için bu soruyu size rahatlıkla sorabilirim sanırım. Smile

Saygılarımla...

Alıntı

(06-07-2015, 11:20 PM)cos30 demiş ki: Bir soru da ben sorayım.

Sn. ORTAÇ,
Sarsılmaz K12 ve Canik P120 modelleri arasında bir seçim yapmak durumunda kalırsanız, hangisini seçersiniz?
Her iki tabancayı da incelemiş biri olduğunuz için bu soruyu size rahatlıkla sorabilirim sanırım. Smile

Saygılarımla...

Böyle birşey seçimi açık bir ortamda yapmak, her yerli silah üreticisine eşit mesafeli durmak kararım nedeni ile kaçındığım bir konudur.
Prensip olarak marka/modelleri kendi özellikleriyle inceleyip, teknik karşılaştırma yaptığım zamanlarda da muhtemel alıcıları belli bir marka/modele yönlendirmekten uzak durmaktayım.
Önümüzdeki günlerde her iki üreticinin tabancalarından da birer tane edinme durumum vardır.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sayın ORTAÇ,
S 120 modeli ile alakalı video da yayınlayacak mısınız?
Saygılar.

Alıntı

Lütfen bakınız.

Alıntı

Afedersiniz sayın efedrin.
S120 demişsiniz, sonradan fark ettim. Evet yayınlanacak, sırasını bekliyor.

Alıntı

Sn. ORTAÇ, resimde gördüğümüz namlunun etrafındaki halkanın bir işlevi var mı? Yekpare mi yoksa ayrı mı?

[Resim: s120-list-1-18.jpg]

Alıntı

(09-09-2015, 10:16 PM)ORTAÇ demiş ki: Afedersiniz sayın efedrin.
S120 demişsiniz, sonradan fark ettim. Evet yayınlanacak, sırasını bekliyor.

Dört gözle bekliyorum efendim. Şimdiden elinize, emeğinize sağlık.

Saygılar.

Alıntı

(09-09-2015, 10:23 PM)cos30 demiş ki: Sn. ORTAÇ, resimde gördüğümüz namlunun etrafındaki halkanın bir işlevi var mı? Yekpare mi yoksa ayrı mı?

[Resim: s120-list-1-18.jpg]

Namlu yüzüğü CZ 75 ve benzerlerinde sabit olmayıp, arpacık pimi ile yerinde durmaktadır. İşlevi ise namlu ucunun stablizasyonunu sağlayarak atış hassasiyetini arttırmaktır.

Alıntı

CANİK P120 ile ilgili taze bir video.
Buyurun efendim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi