Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsun Yurt Savunma Fabrika Ziyareti
(13-12-2014, 05:51 PM)mercator demiş ki: Hocam Canik modellerini en iyi yerlilerden biri olarak bilirdim, fakat daha 2 aylık silahımı (TP9) aşırı paslanma sorunu nedeniyle fabrikaya geri göndermek zorunda kalınca bu markaya olan güvenim azaldı.

Merhaba;
Benim de tp9 tabancamın krom kaplamasında karıncalanma şeklinde paslanmalar meydana geldi.Bugün Kerim beyle görüştük fabrikaya hazır gitmişken gövdenin de yeni versiyonla yenilenmesini istedim.(ücretli)
Yeni gövde; sahra renk, kapak; siyah olsun istedim.
fotoshopla yaptım güzel oldu bence ama iki renk arasında kaldım.
fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.
saygılar.
[Resim: 12BBVb.jpg]
[Resim: 5oXXGq.jpg]

Alıntı

Aklınızı karıştırmak gibi olmasın ama, gövdeyi "Bronz" olarak da düşünebilirsiniz. Smile

Saygılarımla...

Alıntı

(26-01-2015, 07:52 PM)cos30 demiş ki: Aklınızı karıştırmak gibi olmasın ama, gövdeyi "Bronz" olarak da düşünebilirsiniz. Smile

Saygılarımla...

Teşekkür ederim sayın ''cos30'' aslına bakarsanız ilk isteğim bronz oldu ama ''onu yurt dışına üretiyoruz.'' gibi bi cevap aldım malesef.
[Resim: 2Yq4P0.jpg]

Alıntı

Enteresan. Sahrayı düşünürdüm sizin yerinizde olsam. Smile

Saygılarımla...

Alıntı

Son dakikada Kerim Bey ile telefonla tekrar görüştük.
Sahra açık renk olması hasebiyle kirlenme problemi yaşatabilir diye sahradan vazgeçtik.
Bronz renk yapabilirse yapacak, olmazsa yeşil dedik.

Alıntı

Hayırlısı olsun.

Bu arada diğer renklerle de fotoşop yaptıysanız onları da ekler misiniz?
Biz de farklı seçenekleri görmüş olalım. Smile

Alıntı

[Resim: rmpDoz.jpg]
BEŞİKTAŞLI TP 9

Alıntı

İyi günler arkadaşlar,

Kusura bakmazsanız bir sorum olacak. Ben bir süreliğine iş nedeniyle Samsun'da bulunuyorum. Acaba Samsun Yurt Savunma Şirketi ile görüşme imkanı olur mu? Almak istediğim compact C100'ü orada inceleme imkanı olur mu? Samsun'da eskiden bir poligon varmış ama kapanmış. Fabrika poligonunu kullanma imkanı var mı? İyi günler.

Alıntı

Fabrikanın girişinde tüm imalatların sergilendiği bir bölüm var. Orada inceleyebilirsiniz. Atış konusuna gelince bir telefon edip sorunuz lütfen.

Alıntı

(29-11-2014, 08:15 AM)ORTAÇ demiş ki: EGM ihalesi sonuçlandığına göre artık bu karşılaştırmayı yayınlayabilieriz.
TP9' un üç versiyonu ektedir. V2'yi anlatırken yanlışlıkla gezi plastik demişim, metaldir.
Saygılar.
Osman

Sn. ORTAÇ, yazılarınızı ve videolarınızı büyük beğeniyle takip ediyorum. Size bir sualim olacak. Bir arkadaşımın yeni aldığı TP9 SA ile yaptığım atışlarda vuruşlar, 25 m mesafede nişan noktasının yaklaşık 10 cm solunda toplandı. Sonradan fark ettim ki, arpacığa yerleştirilen fosfor tam ortaya değil de çok hafif sağa doğru hizalanmış. Bu durum ister istemez göz yanılgısına ve arpacığın solda görülmesine sebep oluyor. Arkadaşım silahı fabrikaya göndermeyi düşündü, ancak işçiliğini özensiz bulduğum standart arpacığın yerine yine orantısız bir arpacık gelmesi ihtimaline karşı şimdilik beklemede kalmasını söyledim. Bu konuda ne yapılabilir? Aynı firmanın daha özenli imal ettiği trityum vb. malzemeden gez-arpacık setti var mıdır veya P99 klonu olması itibarıyla P99 gez arpacık setti satın alırsak TP9 SA'ya monte edilebilir mi?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi