Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsun Yurt Savunma Fabrika Ziyareti
Değerli yönetimden mesaj #7'nin acilen silinmesini talep ediyorum.

Saygılarımla...

Alıntı

P120' nin çekimini yaparken arpacığa iyi odaklanabileyim diye miyop gözlüğümü çıkartmıştım. Fabrikadaki dostlara da bak gözler ve kulaklar deyip duruyor ama kendisi gözlük takmıyor diyecekler diye söylemiş ve neden bazen gözlüklerimi çıkarttığımın açıklamasını yapmıştım.
Nitekim dikkatli bir izleyicim Youtube üzerinden Osman Abi gözlere dikkat diye bir mesaj göndermiş.
Bu iş bir hatayı dahi kaldırmıyor.
Ekte P120 çekiminin hemen sonrasında yaptığım gözlüklü P100 çekimini izleyebilirsiniz.
Saygılar.
Osman

Alıntı

EGM ihalesi sonuçlandığına göre artık bu karşılaştırmayı yayınlayabilieriz.
TP9' un üç versiyonu ektedir. V2'yi anlatırken yanlışlıkla gezi plastik demişim, metaldir.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sayın ORTAÇ,

Canik TP9 SF versiyonu sadece güvenlik güçleri için mi üretiliyor?

Sivil son kullanıcılara da satışı olursa, aynı teknik özelliklerde mi olur?

Değerli zaman ve emekleriniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın kreatorglock,
İmalat maliyeti iğne düşürme mandallı modellerden daha düşük olacağı için sivil satışta da SF modeline ağırlık vereceklerini düşünüyorum. Diğer taraftan SF' nin teknik özellikleri yasal olarak sivillerin kullanımına mani değil.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Samsun Yurt Savunma' ya da ayrıca teşekkür etmek lazım. Teşekkürler Yurt Savunma, tesekkurler Sayın ORTAÇ.

Alıntı

Hocam Canik modellerini en iyi yerlilerden biri olarak bilirdim, fakat daha 2 aylık silahımı (TP9) aşırı paslanma sorunu nedeniyle fabrikaya geri göndermek zorunda kalınca bu markaya olan güvenim azaldı.

Alıntı

Sn.Steyr,

Bu '' enjeksiyon gövde '' ne demek biraz açıklar mısınız lütfen?

Şayet kastınız plastik kabze ise, mecbur onu enjeksiyon basmaları gerekir...Ha, üst kapaktan bahsediyorsanız onu da dolu kütükten işliyorlar, o da zaten bir nevi enjeksiyon döküm. Gebze' de
isim vermek istemediğim bir büyük fabrikada görmüştüm.

Saygılar

Alıntı

Sayın Ortaç; ellerinize sağlık, yine doyurucu ve sorulara cevap niteliğinde bir paylaşım. Uygun değilse lütfen kusuruma bakmayın, bir sorum olacak. Acaba yurt savunma, 1911 platformunda bir üretim düşünüyor mu? Sizin vasıtanız ile sormuş olayım. Telefondan yazıyorum, umarım imla hatası yapmamışımdır.
Saygılarımla.

Alıntı

Canik internet sitesindeki modellerin fotoğraflarını revize etmiş ve yeni modelleri de eklemiş: http://www.canik55.com

Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi