Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsun Yurt Savunma Fabrika Ziyareti
Sevgili Forumdaşlarım,
Canik P120' nin demo modelini youtube' ta paylaştığım zaman atışı ile ilgili video talepleri oldu.
Gerek bir P 120 ile atış yapabilmek, gerkekse firmanın diğer modellerini incelemek ve imalat kadrosuyla fikir alışverişinde bulunabilmek amacıyla dün bir Samsun ziyareti yaptım. Tabii ki bir iki çekim de yapıldı.
Ben öncelikle P120' nin atış videosunu ve yorumlarımı paylaşacağım, ancak meşhur TP9' un V2, SA ve SF modellerini yakinen inceledim ve hepsiyle atış yaptım.
Oldum olası çok beğendiğim S120 ve L120yi de elden geçirmeden durmadım.
Ama hepsinin ötesinde bir .40S&W C100' leri var ki (çelik gövdeli) aşık oldum diyebilirim. Şiir gibi bir tetik ve muhteşem bir gurupman, ayrıca son derece rahat atışı olan, yormayan bir tabanca.
Paketleyin giderken götüreceğim dedim ama kandıramadım. Sad
Zaman içinde yukarıda bahsettiğim diğer modellerle ilgili yorumlarımı da paylaşacağım.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sn.Ortaç , çelik gövdeli c-100 modelinin 9mm parabellum olanıda var mı? Saygılar.

Alıntı

Hayır iç piyasa için yaptıkları C 100 9mm para alüminyum alaşımlı gövdeli.

Alıntı

Ben de buradaki "SF" yazısına bir türlü anlam verememiştim. Smile Yazım yanlışı mı var diye düşünüyordum. Smile

Fotoğraf çektiyseniz koyarsanız sevinirim.

Saygılarımla...

Alıntı

Special Forces
Atış yaptığım tabanca prototipti, dolayısıyla üzerinde hiç bir yazı yoktu.

Alıntı

Special Forces

Alıntı

Teşekkür ederim açıkladığınız için.

Fotoğraf varsa ekler misiniz? Big Grin

Gerçi SF modeli SA modelinin manivelasız versiyonuymuş, şimdi bilgi edindim. Fakat internette bu modelin hiç fotoğrafı olmaması canımı sıkan bir durum. Smile

Merak edenler için; V2 de eski versiyonun modernize edilmiş haliymiş, yani benim gönderdiğim bu konudakiler ile birebir aynı.

Saygılarımla...

Alıntı

Henüz geliştirme safhasında olduğu için fotograf çekmedim. Üretim aşamasına girmemiş bir tabanca ile ilgili aldığım bigileri paylaşmayı henüz doğru bulmuyorum.
Saygılar
Osman

Alıntı

Sayın cos30,
SP9 V2, SA ve SF nin karşılaştırma videosu hazır ama Samsun Yurt Savunma yönetiminden onay almadan yayınlmayacağım.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sn Ortaç, çalışmalarınızı büyük bir keyifle takip ediyorum.Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi