Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aliexpress sitesi tactical ürün kalitesi?
Katılıyorum.

Daha bir saat önce Africa Rosewood 1911 el işi kabze siparişi verdim.
Küçük meblağlı alışverişlerde güveniyorum.
Şimdilik 100 USD üzeri meblağlara girmeyi tercih etmiyorum.

Selamlar

Alıntı

Merhaba; sizi iyi anliyorum belki henuz bir problem yasamadiniz veya hic yasamayacaksiniz.Ben sadece Bilirkisi olarak size tavsiyede bulunmak istedim.

Alıntı

(19-11-2015, 08:06 PM)RBB demiş ki: Merhaba; sizi iyi anliyorum belki henuz bir problem yasamadiniz veya hic yasamayacaksiniz.Ben sadece Bilirkisi olarak size tavsiyede bulunmak istedim.

Sn.RBB,

Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum. Sizden ricam bize verdiğiniz tavsiyelerle ilgili yaşadığınız olaylardan veya çevrenizde yaşayanlardan somut örnekler vermeniz. İnanın böylesi bizleri daha fazla aydınlatacaktır.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
coolermaster
(17-11-2015, 11:42 PM)jdmpower demiş ki: Toplam siparişim 200'e ulaştı siteden,

Açıklamalara,
Diğer satıcılardaki fiyat ortalamasına ,
Ürün yorumlarında kanada,usa,eu ülkelerinden kullanıcıların yorumlarına

bakıp sipariş veriyorum 1-2 kere kargo kırılması,1'de arızalı ürün sorunu yaşadım oda çözüldü

1 günde 14.5milyar $ ciro yapacak büyüklüğe ulaştılar.

Sn jdmpower :

Aldığınız ürünler ortalama kaç günde teslim ediliyor ? Bende birkaç parça ücretsiz kargo ile sipariş verdim teslimat süresi 15-27 gün yazıyor, yani en kötü ihtimal bir ay içinde mi teslim olur ? Birde şunu merak ediyorum , bizim alışveriş sitelerinde olduğu gibi ürün elimize geçerse siteden onay işlemi yapıyormuyuz ? Satıcıya para aktarılması için ?

Aldığım ürünlerin Türkiye fiyatları aynı ürünlerde neredeyse %30 daha uygun görünüyor , gerçekten teslimat da ve gönderilen ürünler konusunda sorun yaşamaz isem Ali baba gerçekten uygun , bakalım korgolar gelir inşallah 5 parça siparişim var..Hanıma bir çanta buldum 50 tl ye burda 150 den aşağı alamaz ,tabi çekik gözlü arkadaşlardan aldığımı söylemiyeceğim Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Saygılar.

Alıntı

Merhaba,

Kargo geliş süresi çok değişken. Tam anlamıyla gönderi yöntemiyle orantılı.
Şimdiye değin en kısa 18 günde siparişim geldi, ama 60 gün beklediğimde oldu.
(Bunun yanında gümrükte kaybolanda oldu tabii.)
Takip numarası olmayan ürünleri almanızı tavsiye etmem.
En iyisi 20usd üzerindeki ürünleri almadan satıcıya mesaj atıp konfirmasyon almak.

Ürün elinize geçince internet sitesinden onay vermeniz lazım. Onay vermezseniz bile 60 gün dolunca otomatik onay veriliyor. Eğer gönderide bir sıkıntı var ise bu süre dolmadan "dispute" açmak gerek.

Selamlar

Alıntı

SN @ilbay

1-China Registered Post,Aliexpress Standart Shipping,Registered yazanlar bunlar takipli posta imza karışlığı teslim ediliyor ve yolda izlenebilir.

2-8 iş günü ile 30 iş günü arasında değişiyor teslim süresi benim ortalamam sipariş tarihinden sonraki 3.cü hafta içi hepsi geldi.

3-China Smart Pocket,yada gönderici insafına kalınan postalar az daha güvensiz özellikle istanbul'da anadolu yakasındaki 2 arkadaşıma ulaşmadı.Benim dağıtım yapan "postacıma kadar ulaşırsa" tandığından bırakıp gitmiyor,yada gelen imzalı gönderi varsa onlarla getiriyor.

4-Kıyafet,çanta iyi yorumlara ve sipariş sayısını iyi incelemek lazım aldığınız L beden bir kazak yiğeninize vereceğiniz bir hediyeye dönüşebilir.

5-Sipariş onayı mevcut o süre bitmeden kabul edebilir yada ek süre isteyebilirsiniz.

Alıntı

Merhaba sevgili
Arkadaşlar geçen ay bende Aliexpress üzerinden Tad X7 adındaki bir pantolonu aldım.Bedenlerine sakın güvenmeyin yazılanlarla %30 fark oluyor .120tl para verdim keşke biraz daha verip 5.11 alsaydım tekstil ürünlerini almamanızı tavsiye ederim.

Selamlar

Alıntı

[Resim: 24b2f0f5b81878f63e4032a0d7a8d6fb.jpg]

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı

Red dotlar geldi.20.günde başlangıç için güzel 9 dolar tanesi.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı

ben de büyük siparişlere girmek istiyorum aliexpress te ama güven problemi yaşıyorum açıkçası. genel olarak işleyişi http://satinon.com/forum/aliexpress buradan öğrendim ama asıl olan sipariş verirken seçim yapmak. hangi satıcı ve gümrük olayları. bilgilerimizi paylaşalım bir kişi daha yurt dışına açılsın Smile şimdiden teşekkürler

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi