Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aliexpress sitesi tactical ürün kalitesi?
Sayın Kara 9 dolarlık red dot aldım.Tüfeğim için onuda 2 adet işaretlenmişim yanlışlıkla satıcıya mesaj attım ama iptal etmedi.Hayırlısı artık.Bide guvenemedim kredi kartını kapattırdım,kart bilgileri kopyalansin gibi bi seçenek çıktı onu onayladim. İngilizce olmayınca zor.

Alıntı

Tapatalktan konuyu acamiyorum.Sitede yok konu diyor,neden acaba.

Alıntı

Merhaba Alibaba veya Ali express e guvenmeyin ciddi sahtekarliklar var aman dikkat.Parayi gonderirsiniz urun gelmeyebilir veya tanimindan farkli bir urun cikar.Bunu Cinlilerle is yapan biri olarak olarak soyluyorum.Eger bu konuda takildiginiz akliniza yatmayan bir konu olur ise bana email ile ulasabilirsiniz.E-Mailim beser@protonmail.com

Alıntı

(17-11-2015, 12:03 AM)RBB demiş ki: Merhaba Alibaba veya Ali express e guvenmeyin ciddi sahtekarliklar var aman dikkat.Parayi gonderirsiniz urun gelmeyebilir veya tanimindan farkli bir urun cikar.Bunu Cinlilerle is yapan biri olarak olarak soyluyorum.Eger bu konuda takildiginiz akliniza yatmayan bir konu olur ise bana email ile ulasabilirsiniz.E-Mailim beser@protonmail.com

Bugüne kadar Aliexpress'ten yaptığım alışveriş sayısı yirmiyi geçmiştir ki sipariş ettiğim Jack Wolfskin outdoor mont bugün elime ulaştı. Bir kere bile sorun yaşamadım. Soran herkese de övgüyle bahsettiğim bir site. Parayı gönderip ürünün gelmemesi satıcıyı bağlar çünkü para sadece karttan bloke olur ödeme alıcı ürünü aldıktan sonra onaylarsa gerçekleşir. Farklı bir ürün çıkarsa ne yapılacağının prosedürü var fakat hiç okumadım. Nedeni dediğim gibi hiç sorun yaşamamam. Olumlu geri besleme yapılan satıcılar tercih edilmeli. Çinlilere güvenme konusunda ise maalesef tam tersini düşünmekteyim.

Saygılar.

Alıntı

Ben yıllardır, havalı tüfek aksesuarı ve elektronik olarak yüzlerce alışveriş yaptım. Hem de sanal kart falan değil kendi kredi kartımla. Tek bir problem bile yaşamadım. Ne ürünler ne kart ile igili.Profil fotoma kadar var yıldızlı alıcı konumuna geçtim, sürekli indirimler alıyorum.

Alıntı

Toplam siparişim 200'e ulaştı siteden,

Açıklamalara,
Diğer satıcılardaki fiyat ortalamasına ,
Ürün yorumlarında kanada,usa,eu ülkelerinden kullanıcıların yorumlarına

bakıp sipariş veriyorum 1-2 kere kargo kırılması,1'de arızalı ürün sorunu yaşadım oda çözüldü

1 günde 14.5milyar $ ciro yapacak büyüklüğe ulaştılar.

Alıntı

(17-11-2015, 11:42 PM)jdmpower demiş ki: 1 günde 14.5milyar $ ciro yapacak büyüklüğe ulaştılar.

Sn.jdmpower
Bu mümkün mü? Bana mümkün değil gibi geldi. Milyon olmasın

Saygılar

Alıntı

Sn S@riyerli tamamen doğru efendim. 11.11.2015 te yaptılar bu ciroyu. 11 kasım Çin'de yalnızlar günü imiş efendim (singles day) yalnız insanlar deli gibi alışveriş yapıyorlarmış. Diğer Çin menşeili sitelerde de vardı benzer indirimli ürün satışı. Aliexpress 11.11 de sabah ilk 3 saatte 4.5 milyar $ ciro yapmış diye duymuştum, günün sonunda 14.5 milyar dolara ulaşmaları gayet normal.

Alıntı

1-Taklit ürün bolca var Huh (fiyat ortalamalarına çok iyi bakın)
2-Çok kaliteli yerel markaların ürünleride var. (ara ara kendileride Future Brand adı altında tanıtıyorlar)
3-Üretimini çinde yaptıran firmaların özellikle tekstil aynıları var. (yorumlar önemli)
4-Her zaman "Registered" kargo seçeneğine yönelin.

Evet birde amerika tarihinde borsada en büyük halka açılışı yapmışlardı.

http://www.cnbc.com/2015/11/11/alibaba-shares-down-despite-singles-day-sales-on-china-economy-mobile-worries.html

(17-11-2015, 11:50 PM)S@riyerli demiş ki:
(17-11-2015, 11:42 PM)jdmpower demiş ki: 1 günde 14.5milyar $ ciro yapacak büyüklüğe ulaştılar.

Sn.jdmpower
Bu mümkün mü? Bana mümkün değil gibi geldi. Milyon olmasın

Saygılar

Verdiğim siparişlerden birkaç örnek veriyim hepsi iyi çıktı

Şöyle bir set yapmıştım

CREE XM-L2 U3 fener,açılı pikatini kızak,pikatini halka,2600Mah samsung bataryalar,nitecore şarj cihazı (220-12v hem yeni lityum pillerim hemde eski pillerim için)

[Resim: P_20151118_141454.jpg]

Fener aldığım satıcıda kalmamış ,uzatma kablosu olmayan hali ekli.

Ürün Listesi Paylaşımım

Vention marka kablolar usb şarj,iphone,android ve şahane fiyatlarına bir bakın TR içinde bu kalitede bulmak çok zor.

Alıntı

Aliexpresten onlarca alış veriş yaptım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 25 kuruşluk ağaç tohumunu 1 liralık ambalajla gönderecek kadar da fedakarlar. Açıkçası memnun kaldım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi