Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aliexpress sitesi tactical ürün kalitesi?
Geçen ay bende bir alım yaptım . Ürünü yanlış göndermişler . Gönderdikten sonra farketmişler özür ve tazminat olarak kabul edin diye yeniden doğru ürünü göndermişler .
Kısaca 2 adet ürün sahibi oldum .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Bir arkadaşım benim için pinpon topları almıştı, kaliteleri gayet iyidi fiyat ise inanılmaz. Kendisi, üründen ziyade satıcının karnesine bakmak lazım diyordu. Saygılar.

Alıntı

Ben iki yıl önce Fenix PD35 fener almıştım. O zaman ülkemizde satışı yoktu. Orjinal ürün geldi. Hala kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yok. Saygılar.

Alıntı

A markasının ürününü , üzerine h yazarak bazen aynı bazende 1 tık alt kalite olarak aliexpressten alabilirsiniz , eğer düzgün bir satıcıya denk gelirseniz , en ufak bir sorunda ya ödediginiz bedeli geri alırsınız yada bir kısmını yada yenisini yollayıverirler , mutlaka denemenizi tavsiye ederim ama doğru satıcı ile

Alıntı

Aynı üründen yanlışlıkla 2 adet aldım aliexpresten. İptal etmek için ne yapmalıyım? Ürünler onay bekleme sürecine girmiş.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı

Bankanızı arayın işlemi iptal ettiriniz.

Alıntı

Merhaba;

Aliexpress üzerinden düzenli olarak çok çeşitli şeyler alıyorum.
Şimdiye değin sadece Türkiye gümrüğünde oluşan bir kayıp haricinde memnunum.
Fiyat/kazanç oranı gayet iyi.

Zaten burada orijinal ürün yok, herşey taklit.
Taklitin iyisi mi kötüsü mü anlamak içinde ilgili ürünün müşteri geri bildirimlerine bakmak ve sonrasında satıcı karnesini değerlendirmek lazım.

Satıcılar olumsuz geribildirimden çok korkuyorlar o sebeple genel olarak karşı taraftan bir sıkıntı çıkmıyor.

Bizim yerli piyasadaki bir çok ürünün Çin üretimi olduğunu göz ardı etmeyin lütfen.
Gittigidiyor da satılan o kadar çok şey aliexpress ten gelmeki inanamazsınız. (Kısaca oradan 1'e al burada 2'ye veya 3'e sat)

selamlar

Alıntı

(16-11-2015, 08:07 AM)ankaralı demiş ki: Aynı üründen yanlışlıkla 2 adet aldım aliexpresten. İptal etmek için ne yapmalıyım? Ürünler onay bekleme sürecine girmiş.

Mutlaka sanal hesap kullanınız. Aliexpress uygulamasını kullaniyorsaniz türkçe dil seçeneği ile aldığınız ürünü iptal edebilirsiniz

Discovery cihazımdan gönderildi

Alıntı

Banka iptal edemiyor.Ürün kargolanmis o da iptal edilmiyor.

Alıntı

[quote='ankaralı' pid='306760' dateline='1447650421']
Aynı üründen yanlışlıkla 2 adet aldım aliexpresten. İptal etmek için ne yapmalıyım? Ürünler onay bekleme sürecine girmiş.

Sayın Ankaralı, sakıncası yoksa ne aldınız? Belki fazladan aldığınız ürünü almak isteyen forumdaşlar çıkar. Siz de uğraşmamış olursunuz. Selamlar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi