Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S&W 5906 MI SATACAĞIM AMA..
Tüm forum üylelerine merhaba,

Uzun zamandır foruma giremiyor ve konuları takip edemiyorum, bir heves ile aldığım ve yılda bir kez sadece 15 tane mermi attığım 5906 mı satma kararı aldım.

Ben silahı 2010 yılında 4300 TL ye almıştım, acaba şu anda tahmini olarak değeri nedir?

Saygılar.

Fotolar
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=9533

Alıntı

Sn Erhan;

Fotoğraflardan silah oldukça temiz duruyor, eğer kumlama vs yapılmadı ise(bu ara 5906 piyasasnı oldukça yakından takip ediyorum) 5000-5500 arası bir rakam silahınız için uygun olur diye düşünüyorum, takdir size ait.

Alıntı

(19-10-2014, 06:13 PM)serbest_deli demiş ki: Sn Erhan;

Fotoğraflardan silah oldukça temiz duruyor, eğer kumlama vs yapılmadı ise(bu ara 5906 piyasasnı oldukça yakından takip ediyorum) 5000-5500 arası bir rakam silahınız için uygun olur diye düşünüyorum, takdir size ait.

Sn Serbest_deli;

Kumlama vs. söz konusu değildir. Para da kazanacağız desenize Smile

Saygılar.

Alıntı

4500 tl ye satıldığını da gördüm 6000 tl ye de.

Ülkemizde CZ, BHP, GLOCK, SW yarıotomatik tabancalar oldukça tutuluyor. CZ 75, BHP hi-power, Glock 19, SW 5906 sahiplerini üzmez. Forum değil de forumdışındaki tutulma ihtimalini gördüğüm için tahminen 5250-5500 tl ideal bir satış rakamı olur sizin için diyebilirim. Ha ben 4 bin tl den fazla vermem ama bu benim kişisel tercihlerimden ötürü biçtiğim fiyattır. Herhalikarda sevilen bir silaha sahipsiniz. Pek değer kaybı olmaz. Ancak bu aralar piyasa biraz kötü 4500 tl ye bile almak isteyen birini bulamayabilirsiniz. Biraz beklemeniz gerekebilir. İçiniz de rahat olsun herhalikarda ama çabuk ama biraz uzun zamanda, bir şekilde satılır.

Saygılarımla

Alıntı

(19-10-2014, 08:05 PM)turkmenoglu demiş ki: 4500 tl ye satıldığını da gördüm 6000 tl ye de.

Ülkemizde CZ, BHP, GLOCK, SW yarıotomatik tabancalar oldukça tutuluyor. CZ 75, BHP hi-power, Glock 19, SW 5906 sahiplerini üzmez. Forum değil de forumdışındaki tutulma ihtimalini gördüğüm için tahminen 5250-5500 tl ideal bir satış rakamı olur sizin için diyebilirim. Ha ben 4 bin tl den fazla vermem ama bu benim kişisel tercihlerimden ötürü biçtiğim fiyattır. Herhalikarda sevilen bir silaha sahipsiniz. Pek değer kaybı olmaz. Ancak bu aralar piyasa biraz kötü 4500 tl ye bile almak isteyen birini bulamayabilirsiniz. Biraz beklemeniz gerekebilir. İçiniz de rahat olsun herhalikarda ama çabuk ama biraz uzun zamanda, bir şekilde satılır.

Saygılarımla

Sn Türkmenoğlu

Teşekkür ederim.

Alıntı

Sn. Erhan Bu güzelliğe talibim nasıl görüşebiliriz hangi şehirdesin iz acaba?

Alıntı

(25-10-2014, 10:22 PM)barkork demiş ki: Sn. Erhan Bu güzelliğe talibim nasıl görüşebiliriz hangi şehirdesin iz acaba?

Sn Barkork Ankara da ikamet ediyorum.

Alıntı

Sn Erhan, ben de Bursa'dayim, numaranızı verirseniz musait bir zamanda arayabilirim.

Saygilar..

Alıntı

Ya da numaranızı vermeniz uygun olmazsa mail adresime yazarsaniz sevinirim.

Alıntı

Sn. Erhan hala sizden haber bekliyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi