Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MTM CASE-GARD
(16-10-2014, 11:04 AM)murat72 demiş ki: Harun Bey selamlar,sitenizde satılan ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabileceğimiz bir tlf numarası yada mail adresi varmıdır.SW mod 66 için http://www.tac87.com/PRESENTATION-TOPLU-...R-165.html bu kabze uyumlumudur,stokta olan kabze görseldeki ile aynımıdır vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim

Sorularınızı tac87 sayfasında cevapladım:

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid278497

Alıntı

Sn. Harun;

Ürün ve hizmet için teşekkürler. Sd-100, rahatlıkla 170 adet fişek aldı.
İnternet sitenizde bulunan, ' Mühimmat Kutusu' ve 'Mtm Sportsmen Su Geçirmez Contalı Kutu' dan hangisi hacim olarak daha büyük? Yada bu kutular sd-100 ile aynı hacimde midir? En büyük boydaki kutudan da bir adet almak istiyorum.

Saygılar.

sd-100 su geçirmez fişek kutusu.
[Resim: IMG_2710_zpsb961a368.jpg]

Alıntı

(20-10-2014, 08:36 AM)Surmene demiş ki: Sd-100, rahatlıkla 170 adet fişek aldı.
İnternet sitenizde bulunan, ' Mühimmat Kutusu' ve 'Mtm Sportsmen Su Geçirmez Contalı Kutu' dan hangisi hacim olarak daha büyük? Yada bu kutular sd-100 ile aynı hacimde midir? En büyük boydaki kutudan da bir adet almak istiyorum.

Sayın Surmene,

Her üç kutu da hemen hemen aynı boydalar, aralarında belirgin fark yok (yaklaşık 20x35x25 cm). Ancak Mühimmat Kutuları tamamen satıldı. Diğer ikisinden mevcut.

Eğer daha büyük ve yalıtımlı bir kutu arıyorsanız size SPUD-6 (47x33x25 cm) veya daha büyüğü SPUD-7 (47x33x38 cm) almanızı öneririm.

Sportsmen Utility Dry Box:

http://www.tac87.com/SPUD-6-VE-SPUD-7,PR-553.html

Alıntı

(20-10-2014, 11:59 AM)harun demiş ki: .. Ancak Mühimmat Kutuları tamamen satıldı. ..

Haftasonu gördük, sizin kutuları alan biri gitmiş içine 38S turşu basmış, kime sattığınıza dikkat etmeniz lazım bence, lazım olanlar mağdur oluyor. Smile

Alıntı

(20-10-2014, 05:00 PM)baris demiş ki:
(20-10-2014, 11:59 AM)harun demiş ki: .. Ancak Mühimmat Kutuları tamamen satıldı. ..

Haftasonu gördük, sizin kutuları alan biri gitmiş içine 38S turşu basmış, kime sattığınıza dikkat etmeniz lazım bence, lazım olanlar mağdur oluyor. Smile

Turşuları kıtır kıtır yiyip kalanını da ceplere doldururken iyiydi ama değil mi? Tongue Big Grin Big Grin

Alıntı

P 50 ve P 100 tabanca fişek kutuları elime ulaştı.Oldukça kullanışlı ürünler. Ama 100 lük kutular poligon için daha kullanışlı gibi geldi bana. Kapak 180 derece açılıyor.
Kargoda oluşan sorun sebebiyle elime 2 gün geç ulaştı, bu esnada Harun bey in ilgisi için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Saygılarımla

Alıntı

Harun bey
Çok beğendiğim 9 mm fişek kutuları nihayet elime ulaştı. kargo problemi nedeniyle geç de olsa kutularıma kavuştum. ilginize teşekkürler

Alıntı

Merhaba Harun Bey. Acaba İstanbul' da programınız belli oldu mu? Dükkana gelip kutulara kavuşmayı çok isterim. Smile

Alıntı

Cumartesi 11:30'dan 14:30'a kadar tükkanda olmayı planlıyorum

Alıntı

Teşekkür ederim Harun bey yarın görüşmek üzere.

Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi