Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MTM CASE-GARD
Sayın kuzeybuzulu,

İstediğiniz ürünler tükkanda mevcutlu. Kolay bitecek adetlerde değil. Yine de siz merak etmeyin. Üstüne yazarım adınızı Smile

Alıntı

Sn.harun az önce ortaya karışık bir alım yaptım. İnşallah Kırklareli'ne kadar kargoda perişan olmadan gelir.
Bu hizmet için de ayrıca teşekkür ederiz. Hurdalık gezmekten kurtulmuş oldukBig Grin

Alıntı

(14-10-2014, 07:57 PM)harun demiş ki: Vallahi adamın biri (!) geldi 5 tane SAC aldı gitti. Hatta bagajı alsaydı belki daha da alacaktı. Sanırım turşuluk 1911'lerini saklayacak. Tongue

Ben balkonda toprak olsa alırdım, o derece yani Smile

Alıntı

(15-10-2014, 12:20 AM)Porsuk demiş ki: Sn.harun az önce ortaya karışık bir alım yaptım. İnşallah Kırklareli'ne kadar kargoda perişan olmadan gelir.

Sorunsuz varacağına eminim.
Sizin siparişin bir kısmı İstanbul'da, bir kısmı Ankara'da. Bazı ürünler çok hızlı tükendi, toparlayacağiz. Bir-iki gün içinde elinizde olur.

Teşekkürler,

Alıntı

Sn. Harun bende alım yaptım dün, Ankara'da olduğunu bilseydim elden alırdım. Kargo beklemeye devam Smile

Alıntı

Henüz başkaca bir kanalla reklam/duyuru yapmadığımdan, müşterilerin çoğunluğunu forum üyeleri oluşturuyor. Bu nedenle buradan duyurayım:

MTM-Case Gard ürünlerinin bir kısmı (hacimli olanları) Ankara'da, diğerlerinin bir çoğu İstanbul'da. Perakende faturalandırma ise hep İstanbul'dan yapılıyor. Sizlere en kısa sürede sipariş ulaştırmak için malzemeleri Ankara'dan gönderip, orijinal faturasını İstanbul'dan ayrı bir kargo ile gönderebiliyoruz. Bu durumda faturayı, bir dosya formatına uyması için, bir broşür/katalog eşliğinde gönderiyoruz. Bazen de, siparişin bir kısmı Ankara'dan, bir kısmı İstanbul'dan yollanıyor. Eksik sipariş veya anlamsız bir Lyman bröşürü aldığınızda endişelenmeyin.

Alıntı

Harun Bey , Ankara'da adres varmı.Angaralı olarak biz burdan alalım.

Alıntı

(15-10-2014, 09:05 PM)asuspc demiş ki: Harun Bey , Ankara'da adres varmı.Angaralı olarak biz burdan alalım.

Sadece MTM Case-Gard ürünleri depoda var. Bazı modellerin tamamı İstanbul'da. Ankara'daki arkadaşlar nakit dışında ödeme alamaz, POS makinası yok. Fatura alış-veriş sırasında kesilemiyor, adresinize gelir.
Dilerseniz: Çankaya, Portakal Çiçeği Sokak, Ansera AVM, 1 kat, 70 ve 66 numara.

Alıntı

Harun Bey selamlar,sitenizde satılan ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabileceğimiz bir tlf numarası yada mail adresi varmıdır.SW mod 66 için http://www.tac87.com/PRESENTATION-TOPLU-...R-165.html bu kabze uyumlumudur,stokta olan kabze görseldeki ile aynımıdır vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim

Alıntı

[Resim: image.jpg]

Harun bey teşekkürler ürünlerin kalitesinden çok memnun kaldım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi