Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MTM CASE-GARD
(12-10-2014, 12:46 PM)comert demiş ki: Başlığı bende kaçırmışım. Önümüzdeki günlerde hangi gün ve saatlerde bu adreste bulunacaksınız ???

Programım tam olarak belli değil.
Haftasonunun boşa denk geldiği bir gün silahsever kavesi yaparız.

Alıntı

Öyleyse hangi hafta sonu ve hangi saatlerde adresinizde bulunacaksanız bu başlığa belirtirseniz , elbette gelirim.

Forumda benden başka yay kullanan varmı bilmiyorum ama okçulukla ilgisi can sıkıcı bir konuda sizden çözüm üretmenizi bekliyorum.

yay kasaları ve çantalarının ülkemizde iki çeşidi bulunuyor. Sert plastikten ama oldukça ağır olan ( hard case ) türü ve tekstil kumaşından darbeye ve ezilmeye koruma sağlayamayan ( soft case ) türü.

Adam akıllı iş görür bir makaralıya 4000-5000 TL gibi bir rakam verdikten sonra tekstil kumaşından soft case tarzı bir çantada taşımak istemem doğrusu. Sert plastikten olan Hard case tarzı oldukça koruyucu olmasına rağmen bildiğiniz eşek ölüsü. Taşırken elinizin tüm ayarları kaçar. Kişisel aracı olmayanlar için toplu taşıma araçlarında ise taşımak tam bir zulüm.

Harun bey eğer bulabiliyorsanız hard case türü kadar sağlam , soft case kadar hafif olan , gig case tarzı yay çantaları , okçuluk sproyla ilgileneler arasında oldukça rağbet görecektir.

Gig case diye tabir ettiğim kasa örneği böyle bir şey.

http://archery.ixpesports.nl/contents/en-uk/p13187.html

Hatta bu çanta suda yüzdüğü için , nehire veya göle düşmesi durumunda dahi batmayacağından av yayı kullananlarda talep edecektir ( diye düşünüyorum )

Bu tarz yay çantası Türkiyede yok.1 tane dahi getirirseniz ben alabilirim.

Alıntı

Şimdilik Plano ile çalışmıyorum. Plano uygun fiyatlı ürünler sağlıyor. Ancak bunlar da plastik çanta (case) sayıldığı için sevgili devletimizin 13$/kg fon itelemesinden nasibini alacaktır. Bunlardan tedarik ileride mümkün olsa bile deniz yoluyla ve (benim için) gruplanarak geleceğinden tedariği zaman alacaktır.

Görüşme için tarih veremiyorum. Programım belli olduğunda bildiririm.

Alıntı

(12-10-2014, 12:11 PM)ORTAÇ demiş ki: Eğer kalırsa, hızla tükeneceğine inanıyorum.

Sn Ortaç, bence bu kadar uygun ürün bırakılırsa forumun ayıbı olur.

Tabanca ve tüfek mermi kutuları önemli bir ürün bence. Aslında her tabancamın 5-6 şarjörü olduğu için elzem olmadığını düşünüyorum. Yoksa mutlaka alırdım. Bulunmuyor, bulunsa alınacak fiyata bulunmuyor. 2 fişek (poligonda 1 fişek) parasına üstelik..

Daha büyük kapasiteli survival kutuları kaçırmak ise gerçekten yazık olur. Bana asıl uygun olanlar da bunlar aslında.

Survival ammo can'ı Sn Harun dışında kim getirse idi 200 usd den satardı. Şu anki fiyatlar gerçekten forumdaşlara iyilik olmuş. Teşekkür ediyorum.

Saygılarımla

Alıntı

Bu kadar gazdan sonra, ki ilk gazı ben kendime verdim.
Harun bey lütfen turuncu renkteki büyük idame-i hayat kutusunu bana ayırınız, gelip alacağım.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sn Ortaç,

Müsadeniz ile küçük olanı da ayırtmanızı içlerinden uygun olanı seçmenizi önereceğim. Ben mesela hem büyük hem küçük olsun demiştim.

Saygılarımla

Alıntı

Rica ederim, lafı mı olur.

Alıntı

Harun bey,ben 2 adet ürün ayırtmak istiyorum eğer mümkünse
http://www.tac87.com/MTM-SPORTSMEN-SU-GE...R-566.html bu ürünün Turuncu renk olanından.

Diğeri de http://www.tac87.com/TABANCA-CANTASI,PR-479.html model 805 küçük olan modeli.

Bunları bana ayırabilirseniz dükkana geldiğim de alırım.

Teşekkür ederim

Saygılar

Osman Binici

Alıntı

(14-10-2014, 07:59 AM)ORTAÇ demiş ki: Bu kadar gazdan sonra, ki ilk gazı ben kendime verdim.

İlk gazı bilmem ama alevi ilk alan ben oldum Smile

Hatta survival ammo can aklıma düşmedi değil ama..

Saygılarımla

Alıntı

Vallahi adamın biri (!) geldi 5 tane SAC aldı gitti. Hatta bagajı alsaydı belki daha da alacaktı. Sanırım turşuluk 1911'lerini saklayacak. Tongue

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi