Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WALTHER P88 C ve TİSAŞ M16
Epeyidir bir denk getirip bu iki tabancanın karşılaştırmasını yapmak istiyordum.

Buyrun aslı astarı burada.

http://www.youtube.com/watch?v=EGGEC9hWi...e=youtu.be

Sırada Walther PPQ var.

Saygılar.

Osman

Alıntı

Güzel bir inceleme olmuş. Emeğinize sağlık.

Alıntı

Sn.Ortaç paylaşım için çok teşekkürler..

Aynı silaha sahip olduğumdan ( M16' ya... Smile ) biraz meraklıyım kusuruma bakmayın; Acaba hedefteki dağılım özellikleri hakkında bilgi verebilir misiniz? Ayrıca işçilik ya da malzeme dayanımı açısından dikkatinizi çeken farklılıklar nelerdir? Sizin silahı bilemeden soruyorum tabii, ama TİSAŞ sanırım 60 bin civarı atım görmüş..

Saygılarımla

Alıntı

Efendim,

Poligondaki M16' nın sizin elinizde harikalar yarattığını biliyorum.
Dolayısıyla grupman hakkında bir yorum yapmadım.

Malzeme ve işçilik kalitesine gelince, kıyaslama yapmak pek doğru olmaz inancındayım. Walther Walther' dir. Smile

Gerçekten 60.000 atım görmüşse, ki biraz şüpheli, oldukça iyi durumda diyebilirim.

Saygılar.

Osman

Alıntı

Estağfurullah, Smile kıyaslamadan ziyade kendi silahımı daha iyi tanımak amacıyla sordum.. Teşekkürler..

Saygılarımla

Alıntı

Sn. Ortaç;
Emek harcayıp bizleri bilgilendirmişsiniz yine.
Elinize sağlık.

Alıntı

Sayın Ortaç,
Elinize, dilinize sağlık.
Walther PPQ incelemenizi sabırsızlıkla bekliyorum. Saygılarımla.

Alıntı

25 Ekim Cumartesi günü değerli büyüğüm ve üstadım sayın Ortaç beni ziyaret ederek onurlandırdı. Ziyaret sırasında kendisine ait Walther P88 C ile tanışma fırsatım oldu. Daha önce ilk görüşte aşkı sadece duymuş ama yaşamak nasip olmamıştı, sayesinde bu duyguyu bende tatma fırsatı buldum Smile Smile .

Bu güne kadar kendi sahip olduğum veya inceleme yada atış yapma imkanı bulduğum tüm silahları elimin tersi ile itmeme sebep olacak bir güzellik Smile Smile . Daha önce Tisaş m16 görmüş ama çok itici bulmuştum kesinlikle aralarında dağlar var. Elime aldığım anda üst seviye kalitesini fazlasıyla hissettiriyor. Hedefe doğrulttuğumda arpacık ve gez benim HS9 dan çok daha rahat hiç bakmadan hedefe oturuyor, adeta kulumun bir uzantısı gibi rahatlık sunuyor.

Rabbim banada birtane nasip eder inşallah Smile Smile .

Saygılar.

Alıntı

(26-10-2014, 12:46 AM)By_Düzce demiş ki: 25 Ekim Cumartesi günü değerli büyüğüm ve üstadım sayın Ortaç beni ziyaret ederek onurlandırdı. Ziyaret sırasında kendisine ait Walther P88 C ile tanışma fırsatım oldu. Daha önce ilk görüşte aşkı sadece duymuş ama yaşamak nasip olmamıştı, sayesinde bu duyguyu bende tatma fırsatı buldum Smile Smile .

Bu güne kadar kendi sahip olduğum veya inceleme yada atış yapma imkanı bulduğum tüm silahları elimin tersi ile itmeme sebep olacak bir güzellik Smile Smile . Daha önce Tisaş m16 görmüş ama çok itici bulmuştum kesinlikle aralarında dağlar var. Elime aldığım anda üst seviye kalitesini fazlasıyla hissettiriyor. Hedefe doğrulttuğumda arpacık ve gez benim HS9 dan çok daha rahat hiç bakmadan hedefe oturuyor, adeta kulumun bir uzantısı gibi rahatlık sunuyor.

Rabbim banada birtane nasip eder inşallah Smile Smile .

Saygılar.

Amin.

Alıntı

İnşallah By-Düzce, bu güzel bir tabancaya kavuşursunuz bir gün.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi