Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Safir el değiştirdi.
Safirlerle ilgili bir forumda okuduğum yazıyı paylaşmak istiyorum. Böylece hem yeni sahiplerine hayırlı olsun diyebileceğiz, hem de silahı sıkıntılı olan silahseverleri de uyarabileceğiz. İnşAllah daha kaliteli ürünler çıkartırlar.

Merhaba arkadaşlar

Uzun süredir safir silah hakkında söylenenler doğrudur. Fabrika 8 aydır üretim yapmamaktadır. Lakin bu ay itibari ile safirsilah, safirarms llc amerika, ve bağlı bütün şirketler satılmıştır.

Yeni sahibi ve yönetim kurulu olarak hızlı bir giriş yaparak safir t14 serilerinde hatalı ürünleri kurban bayramından sonra fabrikaya geri çağırma kararı aldık.
Ayrıca T14 serisi tamamen ilk versiyonu gibi üretime giricek %90 metal bütün safir'cilere şimdiden bol şanslar.

Fabrikada her türlü şikayet dilek öneri isteklerinizi şirketin yeni yönetim kurulu üyelerinden Serdar CAN (dahili 116) Mehmet DURAK (dahili 140) ulaşabilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA
SAFİRARMS

Alıntıdır.

Alıntı

Daha iyi olma ihtimali yüzde kaç acaba?

Alıntı

Hayırlısı olsun,
Umarım ki yeni yönetim tüketicinin sesine kulak verir, kaliteden taviz vermez de konsept olarak büyük bir boşluğu dolduran tüfeği layık olduğu noktaya ulaştırır.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Gerçekten görsel olarak çok hoşuma giden ama performansından sebep satın almadığım bir silahtı. İnşallah düzeltirlerde bir kaçtane alırız. Smile

Alıntı

Eğer düzelirse ve sorunsuzlaşırsa tabiri caizse 'peynir ekmek gibi satar'.

Alıntı

Şimdilik tek diyebileceğim cümle "Hayırlı olsun" olur. İnşallah cümlemize hayırlı olur.

Alıntı

Hayırlı olsun. Bir şey sormak istiyorum . askeri görünümlü silahlar yeni tasarı ile yasaklanıcak diye bir yazı okumuştum doğrumudur acaba. Bende bir safir almak istiyorum ama bu bilgi doğru ise elinde bu tip tüfekler olanlar ne yapıcak.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi