Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NAMLUDA BAKIR ARTIĞI TEMİZLİĞİ
fakasupi demiş ki:Merhaba,
Ballistol fermasına ait Robla Solo Mil Namlu temizleyiciyinin tanıtımında aşağıdaki bilgiler var. Tabanca namlu temizliğinde işimizi görür mü?
# Bu ürün sert askeri koşullarda da kendisini kanıtlamıştır ve alanında liderdir! Robla Solo MIL, önceki Robla Solo ürünün daha da iyileştirilmiş halidir ve onun yerini almıştır. Alman Ordusunun Savunma Bilimleri Enstitüsünün ortaya koyduğu mükemmel test sonuçları nedeniyle özel kuvvetlerde dahi kullanılmaktadır.
# Robla Solo MIL Amonyak içermektedir, bu sebeple sadece Bakır, Tombak ve Çinko artıkları değil, silahların hassasiyetlerinin 1 numaralı düşmanı olan Kurşun da giderilmektedir.
# Çelik, Krom ve Nikel Robla Solo MIL kullanımıyla zarar görmez. İnatçı metal kalıntılarında namlunun bir ucu mantar veya plastik tıkaçla kapatılır ve Robla Solo MIL bir ucundan namluya verilerek en iyisi gece olmak üzere birkaç saat bırakılır. Düşük seviyede kirlenmelerde Robla Solo MIL uygulanmış kendir (Sucol veya Sucolin) veya VFG keçenin birkaç defa namludan geçirilmesi yeterlidir.

Sn fakasupi, bu ürünü Türkiyeden mi temin ettiniz eğer burada temin ettiyseniz temin ettiğiniz yeride belirtirseniz seviniriz...

bu arada hoş geldiniz...

Alıntı

Öncelikle sizi ve tüm değerli üyeleri saygılarımla selâmlıyorum.
Ankara'da bazı silahçılarda var fakat ben fiyat olarak enkolay.com'da uygun olarak buldum.

Alıntı

tam adres:

http://www.enkolay.com.tr/index.php?ukey...eme)-100ml

Alıntı

Beyler,
Bahse konu ROBLA marka temizleyiciyi bizim ilçede silahçıda buldum.17.50 tl. Burada varsa heryerde bulunur tahmin ediyorum. Bakmak lazım.
Saygılar...

Alıntı

GUNSLICK......%99 bakır-barut çıkarır....

RASTGELE

Alıntı

Robla Solo Mil fiyatı ve ticarî ahlâk,
Arkadaşlara bir özür borcum var. Robla'yı en uygun enkolay.com.tr de bulduğumu söylemiştim. Ben geçen hafta sipariş verdiğimde, 12,9 TL idi,bu fiyat uygundu, ancak bu gün baktığımda fiyatı 16,9 TL yaptıklarını gördüm.
Roblo,yu ilk olarak Ankara'da MKEK karşısında bir toptancıda gördüm 9 TL fiyatı vardı, ttoptancı perakende satışı olmadığını söyleyerek bayii olan 50 metre ilerideki silaçıya gönderdi aynı ürüne, uyanık arkadaş 25 TL fiyat çekti.Bunun üzerine araştırıp enkolay'da 12,9 TL'ye bulmuştum. Yanıltıcı bilgi nedeniyle herkesten özür dilerim.
Selâmlarımla

Alıntı

Sn Fakasupi, dün bende aynı siteden 12.9 tl ye aldım sanırım fiyat bugün arttırılmış...

Alıntı

Namlu atığı temizlek için, bakır ya da bronz fırça kullanımı konusunda değerli üstadlarımızın tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Bu konuda kimi kaynaklar kullanılmalı derken, kimisi de zinhar kullanılmamalı diyor? Sizlerin önerisi nedir?
Selâmlarımla.

Alıntı

Tabanca için gerektiğini sanmıyorum..Fakat tüfek olunca istesenizde istemesenizde kullanmak zorunda kalıyoruz....Dediğim gibi GUNSLICK set bunun çözümü....

RASTGELE

Alıntı

fakasupi demiş ki:Namlu atığı temizlek için, bakır ya da bronz fırça kullanımı konusunda değerli üstadlarımızın tecrübelerinden yararlanmak istiyorum.

Namluda bakır telli fırça ile temizlik yapmalısınız. Özellikle yiv ve setlerin birleşim açılarındaki tortuları başka türlü temizleyemezsiniz. Fişek yatağındaki kot farkının tabanındaki tortualrın da temziliği için bakır telli fırça ile temzilik şarttır.

Bakır artıklarının temizliği için ise kesinlikle bakır temizliği de yapan solventler tercih edilmelidir.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi