Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther PP T.C. Subaylara Mahsustur
Türkiye Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetleri bir bütündür , ayrıştırılamaz . Bu yazdıklarınızdan ne hoşlandım ne de doğru buldum . Her zaman yaptığınız gibi görmeniz gerekeni değil , görmek istediğinizi görüp ; kavga ve ayrımcılık yaratma çabanızı görüyorum .

Siz ve sizin gibi haber peşinde koşanların kronik takıntısı bu herhalde ...

Sn. Canalan0106 ,
Sn. Komutanım ,

Lütfen bu oyuna gelmeyin .

Saygılar .

(31-03-2015, 08:37 AM)Mirgun demiş ki: TC Astsubaylara Mahsustur yazılı olanı görürsek asıl o ilginç olacak.Muhtelif silahlarda böyle subaylara mahsustur yazısı var. Astsubaylara silah vermemiş mi eskiler anlamadım..Bu silahların geldiği tarihlerde orduda öyle başçavuşlar vardı ki, ağzı süt kokan yeni okul mezunu subay namzetini dereye götürür susuz getirirdi.

Alıntı

(15-02-2016, 01:39 AM)ilksurfer demiş ki: https://www.cihan.com.tr/tr/tmsf-uzan-gr...724990.htm

71'deki Laz CustomShop mı acaba? Big Grin

Alıntı

Sn.kararsız, uzun süre önce yazdıklarımdan nasıl bir kavga ve ayrımcılık yaratma çabası içinde olduğumu açıklarmısınız lütfen? 25 yılımın neresinde görmem gerekeni değilde, görmek istediğimi gördüğümü sizden öğrenmek isterim. Yanlışım neredeyse düzeltmek isterim, yok yanlış bende değilse çooooook basit ve yalanlanamaz birçok örnekle yaramın küçücük kısmını gösterebilirim.

(15-02-2016, 09:20 AM)kararsız demiş ki: Türkiye Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetleri bir bütündür , ayrıştırılamaz . Bu yazdıklarınızdan ne hoşlandım ne de doğru buldum . Her zaman yaptığınız gibi görmeniz gerekeni değil , görmek istediğinizi görüp ; kavga ve ayrımcılık yaratma çabanızı görüyorum .

Sn. Canalan0106 ,
Sn. Komutanım ,

Saygılar .

(31-03-2015, 08:37 AM)Mirgun demiş ki: TC Astsubaylara Mahsustur yazılı olanı görürsek asıl o ilginç olacak.Muhtelif silahlarda böyle subaylara mahsustur yazısı var. Astsubaylara silah vermemiş mi eskiler anlamadım..Bu silahların geldiği tarihlerde orduda öyle başçavuşlar vardı ki, ağzı süt kokan yeni okul mezunu subay namzetini dereye götürür susuz getirirdi.

Alıntı

Sn. Canalan0106, Sn. Komutanım ,

Sizi istemeyerek de kırdıysam özür dilerim . Yazdıklarımın sadece sizin adınızdan sonraki satırlarım sizin için yazılmış kelimelerdir .

Öncesinde yazdıklarım yazısından alıntı yaptığım üyeye aittir .

Türk Silahlı Kuvvetleri bir bütündür .

Saygılarımla .

Bozkurt ışıklı .

(15-02-2016, 10:03 AM)CANALAN0106 demiş ki: Sn.kararsız, uzun süre önce yazdıklarımdan nasıl bir kavga ve ayrımcılık yaratma çabası içinde olduğumu açıklarmısınız lütfen? 25 yılımın neresinde görmem gerekeni değilde, görmek istediğimi gördüğümü sizden öğrenmek isterim. Yanlışım neredeyse düzeltmek isterim, yok yanlış bende değilse çooooook basit ve yalanlanamaz birçok örnekle yaramın küçücük kısmını gösterebilirim.

(15-02-2016, 09:20 AM)kararsız demiş ki: Türkiye Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetleri bir bütündür , ayrıştırılamaz . Bu yazdıklarınızdan ne hoşlandım ne de doğru buldum . Her zaman yaptığınız gibi görmeniz gerekeni değil , görmek istediğinizi görüp ; kavga ve ayrımcılık yaratma çabanızı görüyorum .

Sn. Canalan0106 ,
Sn. Komutanım ,

Saygılar .

Alıntı

Açıklamanıza teşekkürler Sayın kararsız. Yaralarım daha taze oldukları için alınganlık göstermiş olabilirim. Saygılar.

Cüneyt ALAN

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi