Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AMERİKA-KANSAS POLİSİNDEN BİR REFLEKS!
Muhtemelen fişek namluya sürülüydü, yine de refleks övgüyü hak ediyor bence.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/68179/271...ll-u-vurdu

Ben bu tarz paylaşımlara karşıyım. Kaçabilecekken bir köpeği refleks ya da herneyse vurup öldürmek benim gözüm de prim yapacak bir marifet değil. Amerikan polisi caniliği ile meşhur zaten.

(02-09-2014, 03:32 PM)JoTuN demiş ki: Ben bu tarz paylaşımlara karşıyım. Kaçabilecekken bir köpeği refleks ya da herneyse vurup öldürmek benim gözüm de prim yapacak bir marifet değil. Amerikan polisi caniliği ile meşhur zaten.

Saldırgan olduğu söylemi ile insanların aklında yer etmiş bir köpek üzerime doğru son sürat gelecek , sonra hayvan vurulunca "Neden kaçmadın?". Sayın JoTuN size katılamayacağım.

Saygılar.

NOT: Köpeklerden hiç anlamam. Ancak bu cins ile ilgili hep böyle şeyler okudum. Önyargı ile karar veriyor olabilirim. Ama önyargılı olmama rağmen yinede tereddüt etmezdim. Üstelik hayvanın geliş şekli kaçmakla kurtulabilinecek bir izlenim vermiyor.

Bİr hayvansever ve köpek sahibi olduğumu belirteyim, fakat düşünüyorum, polis olarak gittiğim evden fırlayıp saldıran bir pitbull'a ben de aynısını yapardım.

Burada sorumluluk ev ve köpek sahibinde, kapısını kapatıp köpeğin polisin üzerine saldıracağı bir ortam yaratmamalıydı.

Kesinlikle Sn.tilker ve Sn.Baris'a katılıyorum.Sorumluluk kesinlikle köpeğin sahibine ait.Bu arada polisin reflekside takdire şayan.

Refleksi çok iyi.
Ve sn jotun,
bahse konu polis tehlike bertaraf edilip köpek uzaklaşırken ateş etmeye devam etseydi belki haklı olabilirdiniz. Ancak ne o, ne de arkadaşları tehlike durumu geçince ateş etmiyorlar.

Benim görüşüm hala sabit. Bu başlığı nette rasgele görüp sokakta gördüğü herhangi bir köpeğe ateş edicek çok insan var bu ülkede.

(11-02-2015, 12:16 AM)JoTuN demiş ki: Benim görüşüm hala sabit. Bu başlığı nette rasgele görüp sokakta gördüğü herhangi bir köpeğe ateş edicek çok insan var bu ülkede.

Aynı fikirde değilim ama velev ki öyle onlarada zaten insan denmez Sn.JoTuN.

Saygılarımla.

(11-02-2015, 12:35 AM)wildeagle demiş ki:
(11-02-2015, 12:16 AM)JoTuN demiş ki: Benim görüşüm hala sabit. Bu başlığı nette rasgele görüp sokakta gördüğü herhangi bir köpeğe ateş edicek çok insan var bu ülkede.

Aynı fikirde değilim ama velev ki öyle onlarada zaten insan denmez Sn.JoTuN.

Saygılarımla.

Haklısınız Sn. Wildeagle. Amacım polemik yaratmak değil. Sadece biraz fazla hayvan sevgisi. Kimseye itafen birşey yazmadım belirtmek isterim.

(02-09-2014, 03:32 PM)JoTuN demiş ki: Ben bu tarz paylaşımlara karşıyım. Kaçabilecekken bir köpeği refleks ya da herneyse vurup öldürmek benim gözüm de prim yapacak bir marifet değil. Amerikan polisi caniliği ile meşhur zaten.

Hiç 40+ kiloluk bir köpek tarafından ısırıldınız mı bilmiyorum, belki savuştururum diye düşünebilirsiniz, fakat inanın sıradan insan vücudu o köpeğin kuvvetinin yarısına bile sahip degil.
Kolunuzu ısırıp iki kere sağa sola sallaması, kolunuzu paramparça eder, ölmeden de bırakmaz...Yaşadım ordan biliyorum.

Saygılar.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi