Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yivsiz av tüfeği nasıl satın alınır?
Bir başkası kimlik ile maliyeden alabilir mi bu belgeyi?
Ruhsatı eşimin üstüne alacağız ve onu yormak istemiyorum. Smile
Ben maliye harcını yatırıp borcu yoktur belgesi alabilir miyim?

Alıntı

(15-03-2017, 05:06 PM)unal demiş ki: Bir başkası kimlik ile maliyeden alabilir mi bu belgeyi?
Ruhsatı eşimin üstüne alacağız ve onu yormak istemiyorum. Smile
Ben maliye harcını yatırıp borcu yoktur belgesi alabilir miyim

Malesef uygulama aşamasında farklılıklar olabiliyor ..18 yaşını doldurmuş 1. derece yakınları için genelde zorluk çıkarmıyorlar.Vergi borcu yoktur almak için dilekçe yazılması gerekiyor işlemlerin öncesinde..Siz bu dilekçeyi öncesinde (internet ortamında var)eşinize doldurtup,imzalatıp dairede usulüne uygun anlatırsanız çok sorun çıkacağını zannetmiyorum...Ama başta da yazdığım gibi..Eşref saatine mi denk gelirsiniz yoksa öbürüne mi bilemem...

Saygılar..

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
unal, bilhan
Sayın rainman, O zaman en sağlamı beraber gitmek. İlginiz için teşekkür ederim. Smile

Saygılar...

Alıntı

Sn. forum üyeleri,

Özel güvenlik daire başkanlığının sitesinde yivsiz av tüfekleri ile ilgili bir çalıştay yapıldığı yazıyor.
Bu çalıştayın içeriğinden ve/veya sonuçlarından haberi olan üyemiz var mıdır?
-Olmaz ya- Silah sahipleri için hayırlı bir haber çıkmış olabilir mi?

http://www.ozelguvenlik.pol.tr/Haberler/...C4%B1.aspx

Saygılar.

Alıntı

Her yerde memurun bir bilgisayarı var. Her vatandaşın TC nosu var. Maliye  ile basit protokol yaparsın. Bu durumda  olanlar listede gözükür. Kurtulamadı bu devlet kağıtçılıktan, git gelden  bürokrasiden.

O kadar memura  neden bilgisayar  alınıyor. FB dan candy crush oynasınlar diye mi. Zaten başkasının yanından çalışan bir insansan nasıl açıklayacaksın bunu işverene . Hadi diyelim ki izin aldın. Vardın emniyete sağlık raporuyla   git maliyeden kağıt al. Birde onun izin alıcam. Bir daha emniyete gidicem hemde hafta içi. Yerli malı diyorlar ya herhalde budur .

Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
wubıh, Sabri

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi