Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabarm STF/12
Selamlar,

Yani şu fabarm başka bahara kalacak gibi, o gün gelicek şu gün gelicek, bıktım harbiden. Akkar altay Tk-222 ıpsc ciddi ciddi menzile girdi. Bu hafta başı arayacağım, okeylerlerse hem onu hem churchill model bir superpoze alıp ilk yarıyı kapatıcam. Hayırlısı bakalım.

Alıntı

Epey bir zamandır aklımdan çıkmış.Başka bir şey ararken rast geldi bu videolar.

Bir arkadaşın eğitim (drill) videoları.

Kanada'da çekilmiş bir inceleme videosu.

Alıntı

Sanırım stoklara girmiş STF12
http://www.dogaavsan.com/Fabarm-STF-12-P...R-553.html

Alıntı

Sn dostlar, pompalıya bu kadar para vereceksem mossberg alırım. Kaldıki sn harun bey yeni yıla getiriyor. Bendede fabarm sat 8 var lakin pompalı dendimi imkanda varsa mossberg alınır Smile

Alıntı

Pompalı tüfek alınacaksa ,"Süpernova comfortech slug "modelini tek geçerim.

Alıntı

(09-11-2015, 12:32 AM)AdesSa demiş ki: Sn dostlar, pompalıya bu kadar para vereceksem mossberg alırım. Kaldıki sn harun bey yeni yıla getiriyor. Bendede fabarm sat 8 var lakin pompalı dendimi imkanda varsa mossberg alınır Smile

Bende yine başka bir sitede yalan olmasın 3600 gibi görmüştüm ama o zaman döviz ayarlaması yapılmamıştı.Muhtemelen sat8'den 600 lira düşük olacaktı.Ne diyelim.

Ne Fabarm ne benelli ne de mozzberg.Pompalı fanı değilim ama hepsininin ayrı hitap ettiği bir kitle var ve ayrı tasarım kriterleri.Önemli olan herkesin istediği silahı uygun fiyata bulabilmesi bence.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mimaslan
Eski sahip olduğum, gayet güzel işçiliğe ve aksesuarlara sahip bir tüfekti. Ancak atıcı hatalarını affetmez, pompalarken en küçük bir aksaklıkta, besleme hatası yada çift besleme yapan hassas bir tüfek. Ayrıca düzgün resize edilmemiş fişekleri çalıştırmayn bir tüfektir. Daha sonra aldığım ve halen kullanmakta olduğum Mossberg 500 gibi gaddar, tabiri caiz ise ne bulursa öğüten bir tüfek değil. Pompalarken ne kadar saçmalasanız bile hata vermiyor Mossberg 500, resize edilmeden elde dolum yapılan fişekleri bile öğütüyor kendileri.

Bu tüfeği eskitebileceğimi sanmıyorum ama, ömrüm eskitmeye yeterse, ileride alacağım pompalı markası yine ve kesinlikle Mossberg olacaktır.

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
Triggernazi, tirendaz, harun, yyildiz, demirci57, alpago, madenci08, Xlll, alone61, husrev
Sn. Kara45 kullanıcı raporu için teşekkürler,şu ara envantere yeni bir yivsiz katmayı düşünmekteydim.
Bende Mossberg,Benelli ve Fabarm arasında karar vermeye çalışıyorum, bahsettiğiniz hatalarıda araştırıp göz önünde bulundurmakta fayda var gibi görünüyor.
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi