Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İLERİ DÜZEY TABANCA ÇEKME AŞAMALARI
(19-05-2017, 09:22 PM)Tonyukuk ÖTUKEN demiş ki:
(19-05-2017, 03:48 PM)PersonalDefence demiş ki: Liveleak videosunu izleyince, acaba belinde atım yatağı boş Canik taşıyan ortalama eğitim düzeyindeki bir emniyet mensubumuzun -Allah muhafaza- başına bu olay gelse sonuç ne olurdu diye düşünmeden edemiyorum. 

Acaba bu ve buna benzer birçok video toplanıp teşkilata eğitim için izletiliyor mudur?

Saygılarımla.

Kahrolarak izlediğim bir video geçmiş zaman sonrası hakkında bilgim yok.

Gerçekten inanılır Gibi değil

Alıntı

(19-05-2017, 09:22 PM)Tonyukuk ÖTUKEN demiş ki:
(19-05-2017, 03:48 PM)PersonalDefence demiş ki: Liveleak videosunu izleyince, acaba belinde atım yatağı boş Canik taşıyan ortalama eğitim düzeyindeki bir emniyet mensubumuzun -Allah muhafaza- başına bu olay gelse sonuç ne olurdu diye düşünmeden edemiyorum. 

Acaba bu ve buna benzer birçok video toplanıp teşkilata eğitim için izletiliyor mudur?

Saygılarımla.

Kahrolarak izlediğim bir video geçmiş zaman sonrası hakkında bilgim yok.

Arkadaşlar şu durumda polisin hertürlü yaptırım gücü var ama bu arkadaşlar beceriksizce davranmış. Polisimizin hakkı yok değil PVSK, ETK, ABFÖK, TEMK bunların hepsi polise zor kullanma hakkı vermiş ama bu arkadaşlar gerzekçe davranmış. Evet bu kelimeyi kullanıyorum, çünkü kendi hakkını koruyamayan başkasının hakkını hiç koruyamaz. Hadi silah kullanmadın gaz kullan cop kullan elinden düşür silahını. Sinirlendim gece gece...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
blueokkes, Tonyukuk ÖTUKEN
Resim linkleri iptal olmuş.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi