Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YASADIŞI SİLAH TİCARETİ - 6136 12. MADDE İNCELEMESİ
Bu konuda hiçbirşey anlamadım ...
Selamlar

Alıntı

Avukatınıza danışın sn. hot_ice Big Grin
Saygılarımla.

Alıntı

Üşenmedim tamamını okudum, ne sonuç çıkacak merakla bekliyorum...

Alıntı

(17-09-2014, 08:34 PM)baris demiş ki: Üşenmedim tamamını okudum, ne sonuç çıkacak merakla bekliyorum...

+1

Alıntı

Ne sonuç çıkacak, yasa koyucuya zorla yasa çıkartacaklar ...Avukatıma sordum da... Wink

Alıntı

(17-09-2014, 08:34 PM)baris demiş ki: Üşenmedim tamamını okudum, ne sonuç çıkacak merakla bekliyorum...

Sonrasında ne sonuç çıkar bilmem ama bu aşamada yakılacak pek çok mühimmat çıkıyor bizzat bu müracaatı yapan arkadaşla denedik.

Alıntı

Bu işin sonu belli evsel mermi üretiminin yolu açılır. Smile Arkadaşı tebrik ederim.

Alıntı

(22-09-2014, 01:26 PM)SENCER34 demiş ki: Bu işin sonu belli evsel mermi üretiminin yolu açılır. Smile Arkadaşı tebrik ederim.

Bence de bu işin sonu belli. Meclisimiz bütün işini, gücünü bırakıp toplanır, 6136 adlı, saçmalıklarla dolu kanuna yeni saçmalıklar ekleyerek konuyu kapatır. Yurtdışından silahımıza kabza kapağı bile getiremez hale geliriz.

Saygılarımla....

Alıntı

(22-09-2014, 01:55 PM)alone61 demiş ki:
(22-09-2014, 01:26 PM)SENCER34 demiş ki: Bu işin sonu belli evsel mermi üretiminin yolu açılır. Smile Arkadaşı tebrik ederim.

Bence de bu işin sonu belli. Meclisimiz bütün işini, gücünü bırakıp toplanır, 6136 adlı, saçmalıklarla dolu kanuna yeni saçmalıklar ekleyerek konuyu kapatır. Yurtdışından silahımıza kabza kapağı bile getiremez hale geliriz.

Saygılarımla....

+1

Alıntı

Birkaç artı da ben koyayım da konu iyice açıklanmış olsun.

+++++++++

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi