Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu an, şunu okuyorum;
Merhabalar,

Şuan da büyük bir heyecan ile okuduğum Kitap: Orta Çağ Türk Devletlerinde Suç ve Ceza.

[Resim: kitappp.jpg]

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Kıraç Ata, durango, lenduha, demirci57, alone61, Guven Guven
[Resim: 4Mgk9Y.jpg]

[Resim: 9d45bO.jpg]

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
Kıraç Ata, GullyFoyle, demirci57, Rockatansky, alone61, al-me, alpi, Oberon
Amazon.com dan gelenleri okuyorum
[Resim: Whats_App_Image_2017_10_25_at_13_58_41.jpg]

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
demirci57, husrev, lupus, 1905sss, tirendaz, sezgin63, kepenek50, madenci08, alone61, alpi, heisenberg, blueokkes, Xlll, Alphawolf
Sol üstten başladım bakalım... Smile

[Resim: IMG_9449.jpg]

Ve ilk sayfalardaki bir öneri ve uyarı;

[Resim: IMG_9450.jpg]

NOT WD 40!

Alıntı
23 üye teşekkür etti:
1905sss, Cem1964, Tongel, ombra, alone61, sezgin63, alpi, heisenberg, Red Kit, serdaraktas, Tonyukuk ÖTUKEN, Sabri, BSS, topraxxx, demirci57, blueokkes, Alphawolf, LAMRETOEJ, whistle, xlcod3r, Xlll, tirendaz, hunter 12
Merhabalar
Şu anda İş Bankası Kültür Yayınları tarafından basılan , B. Liddel Hart'ın 2.Dünya Savaşı Tarihi isimli kitabını okuyorum. Alanında gerçekten iyi bir kitap, belkide en iyisi.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, lupus, madenci08
Şu an dendiği için, şu anda okuduğum;

SIG Sauer 516 Service Manual ve M60 Manual...

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
lupus, m16a2, Alphawolf, tirendaz, Red Kit, Tongel, alone61, blueokkes, alpago, Xlll
[Resim: IMG_007.jpg]

picture upload

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, madenci08, Kıraç Ata, lupus, Xlll, sauerist
[Resim: 1_E6202_B2_97_E2_4_C49_BB7_E_7248338_B58_AF.jpg]

image hosting

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
lupus, rainman, tirendaz, foottwo, S@riyerli, hunter 12, Xlll, ugurucar57, Sabri, Oberon, Rockatansky, alone61, wubıh, usame, sauerist
Ninjalık kitabı okuyorum Big Grin
https://www.amazon.com/Book-Ninja-Bansen...1780284934

İkinci bölüm, ilk paragraftan: '' Bu sanatın sonucu komplo kurmak ve kandırmak ise de, ninjalığın temelinde her konuda doğru zihin yapısında olmak vardır. Bu nedenle zihninizi ahlaki kurallara uygun biçimde kontrol edemezseniz, taktiklerinizi esnek bir biçimde uygulayamazsınız. Konfiçyüs, temelleri karışık bir adamın kendini asla yönetemeyeceğini söylemiştir. Doğru zihin yapısında olmak; hüsnüniyetin, iyi ahlaklılığın, sadakatin ve göreve bağlılığın kontrol altında tutulması demektir....''

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
hunter 12, Red Kit, lenduha, Cem1964, S@riyerli, PersonalDefence, lupus, Xlll, madenci08, Sabri, sem, Oberon, alpago, usame
Ankara'lı kitapsever üyeler,
Mahallemizin (Çiğdem mah.)derneğinin düzenlediği aylık kitap toplantılarımız var.
Önümüzdeki toplantı 12 Aralık'ta 19.30 da "Dövüş Kulübü" kitabı hakkında olacak. Linkini aşağıya koyuyorum.
Kitabı okumasanız da katılabilirsiniz. Gelmek isteyen olursa ayrıntılı bilgi verebilirim.
Telefonum: "beşyüzotuzüç474otuzüç91"

http://www.cigdemim.org.tr/?page_id=6448...at_ids~478

Açılan sayfada alttaki etkinliği tıklayın.
Bol okumalı günler dileklerimle..

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
alone61, S@riyerli

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi