Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silinen resimler
Sn.yönetici Moderatörler ,

Resim silinmesi sorununu bir kac farkli konuda yazip dile getirmeye calistim , aslinda dogru yer burasiymis , o emekler incelemeler , Resimlerle anlatilmis onca degerli Bilgi yazik bunlar bu degerli foruma yeni üye olacak kisileride aydinlatacak ...

Önerim , Forumumuza ait servere SSD harddiskler alip (SSD den sebep bozulmayan Elektronik hafizalar ) kullanmamiz , maddi yönden SIKINTI yasayacagimizi düsünmüyorum ,forumda ben dahil bir cok üye bu konuda elbirligi yapabilecegine inaniyorum , olasi bir 10TB -20TB lik bir SSD sunucusu bayagi bayagi is görür diye düsünüyorum ....
Saygilar....

Alıntı

Photobucket'ten yüklediğim bütün fotoğraflarlar silinmiş. Daha 2 gün önce yüklediklerim bile yokSad Bu sorunun hala bir çözümü yok mu? Saygılar.

Alıntı

Flickr. Oraya koyulup da silinen resim görmedim.

Alıntı

Sn.Lupusun Bhp ve cz75 karşılaştırmasındaki konudada resimler silinmişti.Bir üye arkadaş sağolsun konuyu komple pcsine kopyalamış ve tekrar sitemize yüklemişti.Aslında bu şekilde yapabilsek her arkadaş bir kaç konu kopyalasak olur.Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Dmrahmet
Tekrar konuya aynı fotoğrafları yükleme şansımız var mı? Saygılar.

Alıntı

Sn.dr.kara Üstadın Bhp cz75 konusunu incelerseniz orada var.Saygılarımla

Alıntı

Sayın kcakkol'un önerisi hayata geçirilebilir mi peki? İşe yarar mı? Böyle birşey düşünülürse benim gibi birçok forumdaşın maddi külfete omuz vereceğine eminim. Saygılar

Alıntı

Konu açılalı aylar olmuş biraz hortlatmak gibi olacak ama sanırım sorun çözülmediğine göre halen konuyu aktif olarak değerlendiriyorum. Yıllardır kuruculuğunu ve yöneticiliğini arkadaşlarımın yaptığı http://www.imagesturk.net/ üzerinden üye olarak yüklediğiniz hiçbir fotoğraf, resim yada gif silinmemektedir. Videolar için ise youtube alternatif olarak dailymotion.com kullanılabilir. Kendimize ait bir sistemimiz olsun derseniz bu hususta da yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince. Bu forumun bana öğrettikleri karşısında sanırım ne yapsam az kalır.

Alıntı

Özellikle bhp ile ilgili konularda resimler silinmiş. Şahsen 1 gram emeğim olmadığı halde benim zoruma gitti. 3 yıldır bhp ile ilgili yazılar okuyorum veya tanıdıklarımda olan bhpleri sırf sevgimden dolayı bu forum eşliğinde karşılaştırıyorum. Bir sürü revize görmüş bir sürü klonu olan ve birçok işlemden geçirilebilecek bu silaha detaylı bir şekilde vakıf olmaya çalışıyorum ama halen olamıyorum. Fırsat buldukça bu forumdan yazılar okuyorum herhangi birşeyler öğrenmeye çalışıyorum lakin tamamiyle görselden ibaret olan bu silah konusu resimsiz olmuyor. Bir markanın bir modeline hakim olabilmek için yıllar gerekiyor. Hakim olan birkaç insan çıkıyor ve onlarında resimleri siliniyor. Yani dönüp dolaşıp aynı noktaya varılıyor. Eğer yapabileceğim birşey varsa bu konuda canı gönülden yardımcı olmaya hazırım. Çözülmesi mümkün değil mi bu sorunun?

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
cz7537, Kayrahan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi