Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bora12 Paris Fuarında Çalındı
Sn. Ortaç,

Madem öyle bir niyet ettik, niye suretini çalalım. Fuarda ekürisi intırneyşınıl yok mu imiş? Big Grin

Selamlar

Merak ettigim bir diger konu, milletin gozu onunde bunu baston olarak mi kullanip alip goturmusler acaba?
Yoksa bir yerelere mi sokusturup goturmusler anlayamadim.
Tabanca olsa hadi adam beline koydu goturdu, kalabaliktan anlasilmadi diyecegim de....
Tufek olunca is degisiyor.....

Benim bu haberde en çok takıldığım nokta "alyen adı verilen özel anahtar" ile çalınması umarım her şeyimizi bu kadar özel yöntemlerle çalınmayacak gibi koruyoruzdur. Hoş memlekette bir savcı kararı ile kozmik odaya bile girilebiliyor bu durumda topun tüfeğin çalınması hiç sorun olmaz...

"Hayalet Tüfek" üretmişiz de haberimiz yok. Çalındığını bile fark etmemişiz.Big Grin

(23-06-2014, 03:41 PM)herojd11 demiş ki: Benim bu haberde en çok takıldığım nokta "alyen adı verilen özel anahtar" ile çalınması umarım her şeyimizi bu kadar özel yöntemlerle çalınmayacak gibi koruyoruzdur.

Ben gurur duydum.
Birincisi,
Ecnebiler teknolocimizi çalmak için artık hırkızlık yapıyor, dünya lideriyiz.
İkincisi
o tüfeğin alaşımını çözememişler, kafalarını kaşıyorlarmış şu an.
üçüncüsü,
sadece alyan adı verilen çok özel anahtar ile çalınabilmiş, bu alyan teknolojisi dünya üzerinde çok az ülkede var.
[Resim: tool-lwrench-hex-key-inch.jpg]

Daha ne olsun...

Tüh ben hemen gitarı sağlam bir yere saklayayım. Alyan anahtarlarını kaybettim , evdeki takım sandığında olanları kullanıyorum.

İnert bir silahı çalmanın fantezisini de anlayabilmiş değilim.

Maazallah bu Çaşıd'ın eline geçmiştir.Maliki'ye suikast düzenlerler.Sonra nur topu gibi üstün özelliklerle donatılmış "suikast silahımız" olur.Gerçi ecnebiler sanırım buna "battle proven" diyor.

Şu an için öncelikli olarak 15 gün önce gasp edilmek yöntemiyle çalınan onurumuzun arandığına akabinde çalınan tüfeğin de aranmaya başlanacağına inancım tamdır.

-"Türk Savunma Sanayi ve binlerce yıllık harp birikimlerimize karşı yürütülen bu karanlık oyuna karşı gereken ne ise angajman kuralları çerçevesinde yapılacaktır, kimse sabrımızı sınamasın!"

Akıbeti belli oldu mu?

Sn Septia,

Bildiğim kadarı ile yetkililer sıkı takipte. Fuar dönüşü hemen unutuldu veya sümenaltı edildi sanmayın, seçimlerin falan şeysi ile de araya kaynadı sanmayınız lütfen. Malum hapse girenler, çıkanlar, cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluğu, paralel yapılanma, Işid felan derken unutanlar biziz aslında..

Efendim, ilgililer alyen adı verilen özel anahtarın dünya üzerinde üretildiği ve satışa sunulduğu yerlerin listesini çıkarmışlar.. Sonuca çok yaklaşmışlar, eli kulağında, ha bulundu ha bulunacakmış diye konuşulmuş diye fısıldaşılıyormuş diyenler varmış. Bunu da açıklayacaklarmış ama işin içinde Işid in olma ihtimali var diye ürkütmeyelim vakvakları kollayalım y.vş...... demişler.

Yani en kısa zamanda bulunacağından benim de kuşkum hiç olmadı zaten. Sosyal tesisimizin işleyişinin ünü dünyayı çoktan aşıp fezaya yayılmaya başladı siz de biliyorsunuz ki. Dünya devi olmak hiç kolay değil, dikkatli oynamak ve yemek lazım tıpkı bir çocuk gibi usanmamacasına..

Saygılarımla

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi