Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS 2000 İkinci el fiyatı?
Alindigindan beri hic atim gormemis, oldukca iyi bakilmis bir HS 2000'in gunumuz fiyati hakkinda bilgi edinebilir miyim? Tesekkurler,

Alıntı

Üstadlar;

Günümüzde (17 Haziran 2014) MKEK'den sıfır HS 9'u 1,832 USD'ye temin edebiliyorken neredeyse hiç atım görmemiş, oldukça iyi muhafaza edilmiş bir HS 2000'e ikinci elden 1,750 USD verilir mi?

Teşekkürler,

Alıntı

Verilebilir de, verilmeyebilir de Sn Kokanche;

Ama bu kişinin içinde bulunduğu şartlara göre değişir. Almak istersin, sıfırına gerek yok dersin veya beklemek istemezsin vs vs vs..

Kaldı ki mkek de sıfır glock 2600 usd iken ikinci eline 5000 usd verenler var veya 7 verenler var..

Saygılarımla

Alıntı

(17-06-2014, 08:06 PM)kokanche demiş ki: Üstadlar;

Günümüzde (17 Haziran 2014) MKEK'den sıfır HS 9'u 1,832 USD'ye temin edebiliyorken neredeyse hiç atım görmemiş, oldukça iyi muhafaza edilmiş bir HS 2000'e ikinci elden 1,750 USD verilir mi?

Teşekkürler,

Sn kokanche

82 dolar için değmez bence ufak kur düşüşlerinde silahı sıfır temin ederseniz bu fark dahada azalır ayrıca sıfır silah alırken 200 adet de mermi alacaksınız malum istikak sıkıntı oluyor ..

Saygılar.

Alıntı

Aslinda su asamada fiyat geri planda kaldi. HS 2000'in HS 9'lara kiyasla bir artisi yada etkisi tercihimde etkili olacak gibi.

Alıntı

Ben olsam MKE'de vitrinde çakılı kalan ve değeri bilinmeyen çöl rengi veya haki gövdeli sıfır HS'lere bakardım.
Bu tür taktik silahlara kamufle renkleri çok yakışıyor.

Makas biraz daha açılsa ikinci el düşünülebilir, ama şu anda vitrinde yenisi var iken bu kadar az bir farka ikinci el almak mantıklı gelmiyor.

Alıntı

" 82 dolar için değmez bence ufak kur düşüşlerinde silahı sıfır temin ederseniz bu fark dahada azalır ayrıca sıfır silah alırken 200 adet de mermi alacaksınız malum istikak sıkıntı oluyor ..."

Sn.Lvnt; şahıstan devir alınan silahla birlikte devir işlemi gerçekleştiği anda 200 adet istihkak hakkı kazanılmış olmuyor mu ?

Saygılarımla

Alıntı

Sn. Karadenizarif, devir işlemi gerçekleşse bile emniyet 1 yıllık istihkak süresinin dolmasını bekliyor. Yakın zamanda silahımı devir ettiğimde bu bilgi emniyet tarafından bana söylenmişti. Saygılarımla....

Alıntı

Sn Orpeus, sanırım bir memur bilgisizliği yüzünden size yanlış bilgi vermiş. Yedi silah aldım ikinci el, her birinde de istihkak için hemen başvurup aldım.

Saygılarımla

Alıntı

(18-06-2014, 02:26 AM)karadenizarif demiş ki: " 82 dolar için değmez bence ufak kur düşüşlerinde silahı sıfır temin ederseniz bu fark dahada azalır ayrıca sıfır silah alırken 200 adet de mermi alacaksınız malum istikak sıkıntı oluyor ..."

Sn.Lvnt; şahıstan devir alınan silahla birlikte devir işlemi gerçekleştiği anda 200 adet istihkak hakkı kazanılmış olmuyor mu ?

Saygılarımla

Sn karadenizarif

Şahsen ben 2 el silah alındığında istihkak alındığını yanlış bilgilendirme nedeniyle bilmiyordum bana ruhsat şübedeki memur silah devir yolu ile alırsanız istihkak için beklemek zorundasınız demişti.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi