Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ONTARIO KNIFE CO.
[undefined=undefined]
(20-02-2015, 05:47 PM)harun demiş ki:
(20-02-2015, 05:25 PM)tirendaz demiş ki: Sap Kydex.

Kın Kydex.

Sap malzemesine sanırım mikarta diyorlar. Bir çeşit reçine ile çok katlı lamine edilmiş tekstil tabakalarından oluşuyır.

Epoksi ile yapılıyor. Bizim sanayideki adı fiber. Kumaş yerine ağaç filan da kullanılabiliyor.

Alıntı

Sn. Harun
Şubat sonu için planlanladığınız partide DELUXE 5-TAŞLI BİLEY SİSTEMİ ve JOE PARDUE JPT-4S varmı? Yeni malum yasanın fiyatlara etkisi varmı? Saygılar.

Alıntı

Konteyner Lansky ürünlerinden bazılarını bekleyecek, bu ay sonu yola çıkıyor.

Bıçaklar, Lyman ve Weaver el aletleri +%25'ten etkilenecek doğal olarak.

Alıntı

Bu arada her iki üründen de çok miktarda mevcut.

Alıntı

Merhaba,

Yeni parti Ontraio'lar rafa çıktı.

Bu ithalat ile, RAT-1 ve RAT-2 serisi bıçaklar ve JOE PARDUE serisinin eksikleri tamamlandı. Birkaç model ihracat tarihine kadar stoklarına girmemiş olduğundan eksik kaldı, ama çoğu var.

Yeni gelen 2 katlanır bıçak var. İkisi de, bu yıl çıkan Asisted Opener modeller. Bu modeller, bir düğme veya manivela ile otomatik açılan (kahvehane edebiyatı bkz: sustalı) modeller değildir. Fakat, mekanizma yardımıyla açılması kolaylaştırılmıştır.

RAT-1A Asisted Opener:

[Resim: edV4li.png]

http://www.tac87.com/RAT-1A-ASSISTED-OPE...-1074.html

JOE PARDUE Assisted Opener:

[Resim: rEJrul.jpg]

http://www.tac87.com/JOE-PARDUE-ASSISTED...-1077.html

Ek olarak geçen partide gelmiş olan ve ithalat izinlerinin uzun sürmesi ve bizim taşınmamız nedeniyle vitrine geç çıkan bazı ürünlere dikkatinizi çekmek isterim:

Mk-3 NAVY KNIFE, her iki partide geldi.

[Resim: xt0daP.jpg]

http://www.tac87.com/MK-3-NAVY-KNIFE,PR-954.html

Koleksiyonerler için Mk-III Trench Knife (Siper Bıçağı) replikası üretildi. Bu model kısıtlı sayıda üretilmiş olup, şimdilik tekrar üretimi düşünülmüyor. Bizde de 1 adet mevcut.

[Resim: Vg1y8S.jpg]

http://www.tac87.com/MK-III-TRENCH-KNIFE,PR-961.html

Bunu dışında, satışta olan bazı modeller var ki bunların tekrar ithali mümkün değil. Dikkatli gözlerden kaçmayacaktır.

AT dışı bıçak ithaline gelen ek vergi yükü fiyatlara yansıtılmadı. Fiyatlar hala OKC'nin yayınladığı tavsiye edilen perakende satış fiyatı + KDV'dir. Bunu şimdilik bir indirim olarak kabul edebilirsiniz.

Saygı ile,

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tekoglu
Dikkatli gözlerden kaçmayanlarla ilgileniyorumSmile
Sn. Harun, showroom ziyaret edilecek hale geldi mi acaba?

Alıntı

(07-08-2015, 02:07 PM)Altuğ demiş ki: Dikkatli gözlerden kaçmayanlarla ilgileniyorumSmile
Sn. Harun, showroom ziyaret edilecek hale geldi mi acaba?

Tam olarak değil ama "gidilebilir" durumda.

Alıntı

Ben yaklaşık 3 hafta önce hem Harun Bey ile tanışırım hem de 7.65 mm Tetik Düşürme Mermisi (TDM) alırım niyetiyle gittim. TDM'leri aldım ama Harun Bey istanbulda olduğundan tanışamadık. Yeri kolay buldum. Henüz tam anlamıyla düzenlenmiş değildi ama bıçaklar sergideydi. En son halini de gezmeye giderim inşaAllah. Yeni yeriniz tekrar hayırlı olsun Harun Bey. İyi günler, iyi çalışmalar.

Alıntı

Uzun süredir yeni ürün duyurusu yapmadığımız Ontario bıçakları için kısa duyurumuz var:

Son çıkan OKC bıçaklarını satışa sunduk. Bu yılın 5 yeni modeli ve toplam 7 yeni tip bıçak olarak beğeninize sunuyoruz. Klasik Ontario mantığı ile hazırlanmış, iş görecek, işe koştuğunuza pişman olmayacağınız bıçaklar.

Mağaza ekibinin en beğendiği model, "Carter Prime" oldu. Titanyum kabza kabakları ve gövde kilidi ile ilginç bir katlanır bıçak.

[Resim: 8875_1.jpg]

Katlanır seriden devam edersek "Dozier Arrow" modelinin siyah ve saten namlulu modelleri geldi. Kama şekilli namlusu ile kullanışlı ve şık bir EDC bıçak:

[Resim: 9100_2.jpg]

[Resim: 9101_2.jpg]

Bu yılın modellerinden benim favorim "Cerberus". İsminden mi, yoksa görünüşünden mi bilemiyorum, OKC'nin ürettiği en şık sabit bıçaklardan biri olduğunu düşünüyorum. Amerikan üretimi olması nedeniyle biraz fiyatlı, ama bence güzel:

[Resim: 1775_2.jpg]

"Robeson Heirloom" serisi av bıçakları, klasik lamine ahşap sap, deri kın, ve iki değişik namlu tipiyle üretiliyor:

[Resim: 8172_1.jpg]
[Resim: 8174_1.jpg]

Ve son olarak da "Vulpine Blade":
Bir full tang bıçak, paracord ve kını. Paracord ile kendi kınını kendisi sarmak isteyenler için... 
(Paracod fotoğraftaki gibi sarılı değildir!) 

[Resim: 6518_1.jpg]

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
tekoglu, Murphy, ALPTUG, 1905sss, Cem1964, osman08, SSSalih, madenci08, sem, alpago, alpi, heisenberg

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi