Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ONTARIO KNIFE CO.
(28-01-2015, 12:13 PM)byz10 demiş ki: Diğer konu sanırım sitenizde kredi kartı taksit seçeneği yok (varsa göremedim özür) Olursa bizim gibi memur tayfası için alım seçeneği artacaktır diye düşünüyorum. Saygılar...

Kredi kartına taksit seçeneği yok, muhtemel hiçbir zaman olmayacak da.

Nedeni:

1. Benim fiyat politikam, ek finansman veya komisyon yüküne imkan tanımıyor. Yukarıdaki mesajda gördüğünüz gibi, başkaları aynı malı benden %50 daha pahallı satıyor.

2. Akbank başta olmak üzere, birçok banka silahla ilgili satış yapanlara POS (kredi kartı makinası) bile bağlamıyor, WEBPOS hizmeti vermiyor. Geniş hizmet veren bankalardan sadece Finansbank ile anlaşabildim. Zaten taksit olsa da sadece Finanscard için mümkün olabilecektir.

Saygı ile,

Alıntı

Sn Harun;

Olayın teknik boyutunu bilmiyordum. Aydınlanma için teşekkür ederim. Teklifimi geri çektim.

Uzun zamandır yazılarınızı ve sizi takip ediyoruz. Samimiyetiniz ve fiyat politikanız konusunda şüphemiz yok. Diğer sitelerden %50 ucuza sattığınız ürünler olduğu gibi. Pahalı olanlarda yok değil. Bunuda önceki mesajınızda maliyet farklılıkları olarak açıklamışsınız zaten.

Stok kontrolü sonucunu bekliyorum.Teşekkürler..
Saygılar...

Alıntı

(28-01-2015, 04:37 PM)byz10 demiş ki: Stok kontrolü sonucunu bekliyorum.

Ne yazık ki gerçekten bitmiş.
Ama gelecek.

Alıntı

Responder x9 ve kulak tıkacı sipariş ettim dün akşam tac87.com dan,Lansky ile ilk tecrübem olacak.. Yeni modelleri ve Lansky cep tipi bileyici umarım yakında stokta olur..

Saygılar

Alıntı

RAT 3 modelini kullanan arkadaşların ,bu bıçağın Bushcraft bıçağı olarak kullanılabilirliği,özellikle boyut olarak,dayanım olarak tecrübe eden üyelerimiz varsa değerlendirme olanağı var mı?Saygılar.

Alıntı

Yoğun olarak kullanmadım sayın rainman ancak boyutları biraz küçük kaldı. "Sanki RAT 5 daha iyi bir seçim olurmuş" dedim kendi kendime.
Hafif batonlama yaptım, sorun yok. Namlu dayanımı iyi ancak bakımını yapıyorum, pek paslanma direncini ölçeceğim bir ortama girmedi.
Kılıfı çok sert ve sağlam( MOLLE uyumlu olduğunu görüyorsunuzdur zaten).
Sap Kydex. İlk elinize aldığınızda çok iyi bir his vermiyor ve benim sevdiğim tarzda dışbükeyliği vs. yok. Ama kaymıyor ve doğal olarak eldivenle iyi kavranıyor. Yabancıların "hotspot" tabir ettiği çalışırken eli rahatsız edebilecekbir iki köşesi bence var, oraları da gerekirse hafifçe aşındırmak mümkün.
"Jimping" tabir edilen namlu sırtı tırtıkları mevcut ama henüz ince iş yapmadım, ama yeterli görünüyor.
Benim fikrim biraz küçük kalmakla beraber, doğru kullanıldığı takdirde sizi yarı yolda bırakmayacak bir bıçak.
"Aşık oldunuz mu?" derseniz, hayır Smile
Saygılarımla

Alıntı

(20-02-2015, 05:25 PM)tirendaz demiş ki: Sap Kydex.

Kın Kydex.

Sap malzemesine sanırım mikarta diyorlar. Bir çeşit reçine ile çok katlı lamine edilmiş tekstil tabakalarından oluşuyır.

Alıntı

(20-02-2015, 05:25 PM)tirendaz demiş ki: Yoğun olarak kullanmadım sayın rainman ancak boyutları biraz küçük kaldı. "Sanki RAT 5 daha iyi bir seçim olurmuş" dedim kendi kendime.
Hafif batonlama yaptım, sorun yok. Namlu dayanımı iyi ancak bakımını yapıyorum, pek paslanma direncini ölçeceğim bir ortama girmedi.
Kılıfı çok sert ve sağlam( MOLLE uyumlu olduğunu görüyorsunuzdur zaten).
Sap Kydex. İlk elinize aldığınızda çok iyi bir his vermiyor ve benim sevdiğim tarzda dışbükeyliği vs. yok. Ama kaymıyor ve doğal olarak eldivenle iyi kavranıyor. Yabancıların "hotspot" tabir ettiği çalışırken eli rahatsız edebilecekbir iki köşesi bence var, oraları da gerekirse hafifçe aşındırmak mümkün.
"Jimping" tabir edilen namlu sırtı tırtıkları mevcut ama henüz ince iş yapmadım, ama yeterli görünüyor.
Benim fikrim biraz küçük kalmakla beraber, doğru kullanıldığı takdirde sizi yarı yolda bırakmayacak bir bıçak.
"Aşık oldunuz mu?" derseniz, hayır Smile
Saygılarımla

Sn. Tirendaz teşekkür ederim,vakit ayırıp tecrübelerinizi yazmışsıznız. Boyutları konusunda da paralel düşüncedeyim.Ancak boyunda taşıyanlar ve günlük yanından eksik etmeyen ecnebi bıçakseverler tarafından özellikle de tercih sebebi galiba.Sanırım boyut konusunda daha çok Bushcraft işi için düşündüğümden RAT 5 veya esee 4 alma niyeti daha ağır basacak gibi duruyor.

Alıntı

Kın kydex, sap mikarta Smile Düzeltir, özür dilerim.

Alıntı

Başka bir bıçağı kaynak oluşturmak için satmayı düşünürseniz talibim Sn. tirendaz Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi