Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ONTARIO KNIFE CO.
Harun Bey ,
Sizinde EGMdeki izinler bu ara normalden uzunmu sürdü ? Bizimde 6 adet izim var sanki bana biraz uzun sürdü gibi geldi , EGM 'deki arkadaş değişmiş .

Saygılarımla

Alıntı

(16-06-2014, 08:37 AM)muratcantona demiş ki: Harun Bey ,
Sizinde EGMdeki izinler bu ara normalden uzunmu sürdü ? Bizimde 6 adet izim var sanki bana biraz uzun sürdü gibi geldi , EGM 'deki arkadaş değişmiş .

EGM'de sadece bir kişi değil, şubedeki hemen herkez değişti. Geçtiğimiz aylar daha berbattı, şimdilerde normale dönüyor.

Alıntı

Merhaba,biliyorum yeri değil fakat ka-bar becker serisi ve Gerber Lmf 2 getirme şansınız var mı?

Alıntı

(16-06-2014, 05:03 PM)alonewolf demiş ki: Merhaba,biliyorum yeri değil fakat ka-bar becker serisi ve Gerber Lmf 2 getirme şansınız var mı?

Efendim ben marka distribütörlüğü yapıyorum. Bıçak konusunda şu an için sadece Extrema Ratio ve Ontorio ile çalışıyorum. Kısa vadeli planlarımda bıçak markalarını genişletmek yok. Belirli bir fiyat sözüm olduğu için ancak distribütörlüğüm varsa bunu yerine getirebiliyorum. Parça ithalat ancak özel ve değerli malzemede bunu karşılıyor, standart üretim bıçaklarda mümkün değil.

Alıntı

Sn Harun,

OKC-3S , FF-6 , ASEK , SP-6 , SP-2 , 499 Air force survival için fiyat bilgisi almamız mümkün müdür?

Birde forumda başka bir başlıkta epey yazı yazmıştım orada m-10 bıçağından bahsetmiştim bir dönem üreticinin indirimli ilan ettiği bir bıçaktı OKC-10 ile birlikte o bıçak hakkında (eğer stoğu eritmedilerse zira ihalede orduya satarız diye epey stok vardı ) bilgi edinebilir miyiz. Üretici de gözükmüyor bu nu stoğun tükenmişliğine yorabilir miyiz?

Alıntı

(16-06-2014, 07:13 PM)madenci08 demiş ki: OKC-3S , FF-6 , ASEK , SP-6 , SP-2 , 499 Air force survival için fiyat bilgisi almamız mümkün müdür?

Birde forumda başka bir başlıkta epey yazı yazmıştım orada m-10 bıçağından bahsetmiştim bir dönem üreticinin indirimli ilan ettiği bir bıçaktı OKC-10 ile birlikte o bıçak hakkında (eğer stoğu eritmedilerse zira ihalede orduya satarız diye epey stok vardı ) bilgi edinebilir miyiz. Üretici de gözükmüyor bu nu stoğun tükenmişliğine yorabilir miyiz?

OKC-3S sipariş listemde var, fiyatı: 242$
FF-6, sipariş listemde var, fiyatı: 117$
SP-6, sipariş listemde var, fiyatı: 91$

ASEK listemde yok, isterseniz sizin için eklerim, fiyatı: 254$

OKC-10 Tanto Bayonet System listemde var. 3 renginden de (siyah, kum rengi ve yeşil) gelecek. Fiyatı: 265$

M-10 listede gözükmüyor, stok ve üretim yok anladığım kadarıyla.

Bugün EGM'yi ziyaret edip, bazı modeller hakkında görüştüm. SP-2 ve 499 AF Survival Knife için "kan oluklu" Huh olduğu gerekçesiyle uygunluk vermeyeceklerini söylediler. Bunları listeden çıkardım.

Alıntı

Sn Harun ilginize teşekkür ederim.Sanırım stoğu erittiler.Resmi sitede m-11 eod olarak adlandırılan bıçağın tıpkısının 1095 olanı idi.Ayrıca sanırım yeni ürün olarak da okc chimera isimli bir bıçak çıkarmışlar.

Bu oluk meselesi gerçekten can sıkıcıDodgy

Şu iç yolları tüketip aym'ye filan mı gitsek? Bu ara moda.

Alıntı

(16-06-2014, 08:08 PM)madenci08 demiş ki: Sn Harun ilginize teşekkür ederim.Sanırım stoğu erittiler.Resmi sitede m-11 eod olarak adlandırılan bıçağın tıpkısının 1095 olanı idi.Ayrıca sanırım yeni ürün olarak da okc chimera isimli bir bıçak çıkarmışlar.

Bu oluk meselesi gerçekten can sıkıcıDodgy

Şu iç yolları tüketip aym'ye filan mı gitsek? Bu ara moda.

M11 EOD (230$) ve Chimera (177$) yeni ürün, listeye almadım.

Kan oluğu konusunu zaman içinde EGM'ye anlatma niyetindeyim. Bıçak üstündeki olukların amacının ne olduğunu belki bir bıçak üreticinin resmi bilgilendirmesiyle anlarlar. Şehir efsaneleri ve kahvehane kültürü ile yönetmelik, talimat yazan bir ülkede olmanın utancını taşıyorum.

Alıntı

Harun Bey,

Bu bıçak da siparişleriniz arasında mıdır?

http://ontarioknife.com/folding-blades/t...etail.html

Teşekkürler,

Alıntı

(20-06-2014, 07:45 PM)1905sss demiş ki: Bu bıçak da siparişleriniz arasında mıdır?
http://ontarioknife.com/folding-blades/t...etail.html

OKC Apache Folder Tactical'dan 4 adet sipariş mevcuttur.
Fiyatı KDV dahil 207$.
Ancak Tactical Folder serisinin diğerleri sadece kolluk kuvveterine satılıyor(muş).

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi