Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'' Red Dot '' a hayatınızı teslim etmeyin...
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=14560

Daha önce bu başlıkta tartışmıştık.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ufuk1990
Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım Benelli M4 tüfeğime red dot takmak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca yurt içinde satışı yapılan bir marka olsun. Şimdiden çok Teşekkürler.

Alıntı

(07-06-2019, 10:24 PM)ekin demiş ki: Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım Benelli M4 tüfeğime red dot takmak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca yurt içinde satışı yapılan bir marka olsun. Şimdiden çok Teşekkürler.

https://tac87.com/kategori/optikler/opti...3125350400

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
demirci57, 1905sss
Sayın ekin,

Bütçe belirtmediğiniz için skala oldukça geniş... Eğer kesenin ağzını açarım derseniz harun beyin tavsiyelerinin yanına Aimpoint Micro T2'yi de ekleyebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla Sayın XIII Benelli M4 üzerinde Aimpoint reddotu uzun süredir avda kullanıyor ve çok memnun. 

Bu arada Sayın lupus üstadı da yâd edelim, kendisi Benelli'nin üzerinde Aimpoint Micro T2'nin dadından yinmediğini söylerdi ki, kendisinin tüfeğini kullanma şansına nail olmuş ve ilk yivsiz zehirinide Yasin kardeşimin karapatozu ve üstadın Benelli'sinden almıştım. Her ikisine de buradan bol bol selam olsun.

Yok eğer parayı Benelli'ye gömdük, reddota para kalmadı derseniz benim yaptığım gibi Wolverin FSR alıp geçin. Acemiliği atınca vites büyütürsünüz. Şunu da belirteyim benimkisi "dudak tiryakiliği" yani avda arazide değil poligonda acemiliği atmak için satın aldım. M4'ün kendi ağırlığı malum, üzerine bir de FSR'ın ağırlığı binmesin, arazide her fazla gram başa bela derseniz o ayrı mesele tabii.

Hakkınızda hayırlısı. 

Saygılarımla.

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
sparus, Xlll, 1905sss, hunter 12, harun, tirendaz, Cem1964, sem, xf7er

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi