Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLACKHAWK!
En iyi seçenek elime alıp incelemek olacak sanırım. Ankara mağazanızda halihazırda Serpa CQC (sol el) G19 mevcut mudur Sn. Harun?

Alıntı

(10-01-2017, 07:20 AM)Yasin ALAN demiş ki: En iyi seçenek elime alıp incelemek olacak sanırım. Ankara mağazanızda halihazırda Serpa CQC (sol el) G19 mevcut mudur Sn. Harun?

CQC'lerde tüm modelleden (sağ-sol) mevcut.
Sadece HK P30 kalmadı.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Yasin06
Arkadaşlar sizlere yeni kılıfımı takdim edeyim,

Blackhawk Serpa CQC dış kılıf

[Resim: 20170109_211241.jpg]

Dün Tac87 mağazasında Sayın Koray Beyin yardımları ile kılıfı denedim. Mont veya ceket ile 0 iz.

[Resim: 20170109_155647.jpg]

Sade gömlek veya slim triko ile 

[Resim: 20170109_155718.jpg]

Kılıf Harun Bey' in de dediği gibi gömlek veya kazak ile bir iç kılıf kadar derin gizleme yapamıyor, bunu beklemekte yanlış olur sonuçta bu bir dış kılıf. Sport Combat veya X-Concealment dış kılıflar kadar silahı vücuda yapıştırmıyor. Tabanca ile vücudunuz arasında 1 parmak boşluk var. Bu durumun bir avantajı, silahı ani manevralarda daha net kavrayabiliyosunuz. Diğer bir avantajı ise silah vücuda bitişik olmadığı için yürürken ve araç kullanırken örnek verdiğim kılıflara göre daha rahat ve konforlu; e birazda iz vermesine müsade edeceksiniz. Kışın mont veya ceketsiz dışarı çıkmıyoruz zaten.

Soğuk havalarda iç kılıf ile tabanca taşımak... Silahınızın vücut ısınıza erişinceye kadar ki geçen zaman dilimi resmen işkence. Kışın dış kılıf gerçekten şart.

[Resim: 20170109_155850.jpg]

Kılıf çok net bir ses ve his ile tabancayı kilitliyor. Malzeme kalitesi ve kalıplanma hususunda izahtan vareste. Şu an için kılıf hakkında aktarabileceklerim bunlar. 

Saygılarımla.

Alıntı
19 üye teşekkür etti:
fbalun, Gravis_Pro, heisenberg, S@riyerli, Weapon, ugurucar57, demirci57, efe1753, ErDiNi78, egnus, harun, alone61, Furkan51, lupus, serdaraktas, sem, PersonalDefence, LAMRETOEJ, 1905sss
Bilgilendirme :

Temsilcisi olduğumuz BLACKHAWK! markası tekstil ürünleri Türkiye'de satışa sunulmuştur.

İlgili ürünlerin perakende ve toptan satışı için Ankara merkezli METAŞ firması tarafımızdan tekstil ürünleri Türkiye ana bayi olarak yetkilendirilmiştir.

Mağazamız ve e-ticaret sitemiz üzerinden ilgili ürünlerin satışı yapılmamaktadır.

Firma adres & iletişim bilgileri :
Metaş İç ve Dış Ticaret
GMK Bulvarı No:100/A
Maltepe/Ankara
0312 2211373

[Resim: IMG_5390.jpg]

[Resim: IMG_5391.jpg]

[Resim: IMG_5713.jpg]

[Resim: IMG_5714.jpg]

[Resim: IMG_5715.jpg]

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Yasin06, wubıh, heisenberg, Gazanfer
Ankara'ya yolu düşmeyenler için bir e-ticaret sitesi çok iyi olurdu. Bununla birlikte METAŞ'ı aradım, WhatsApp üzerinden fotoğraf ve bilgi paylaşabileceklerini ilettiler, oldukça yardımcı oldular.

Bu arada fotoğraflarda "RIBSTOP" şeklinde yazılan kumaş, bilmediğim bir başka teknoloji ise önceden özür dilerim. Ancak yırtılmaya mukavim kumaş ise doğrusu RIPSTOP diye biliyorum.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, 1905sss
(31-07-2017, 01:06 PM)lenduha demiş ki: Bu arada fotoğraflarda "RIBSTOP" şeklinde yazılan kumaş, bilmediğim bir başka teknoloji ise önceden özür dilerim. Ancak yırtılmaya mukavim kumaş ise doğrusu RIPSTOP diye biliyorum.

Aynı kumaştan bahsediyoruz. Ve doğru biliyorsunuz: Ripstop yazılır.

Grafiker arızası olmuş. Ben görmemişim  Shy  , hatta bir de onay için ABD'ye Vista'nın grafikerine göndermiştik, o da görmemiş (veya Türkçesi böyleymiş diyerek ses etmedi   Rolleyes ). 
İlk fırsatta düzelttiririz. Dikkatiniz ve ikazınız için teşekkürler.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
lenduha, 1905sss, Ozan60, tirendaz, asuspc

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi