Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLACKHAWK!
(21-05-2014, 10:31 AM)harun demiş ki: Türkiye satış fiyatları BH sitesinde gördüğünüz fiyat + KDV olarak belirlenmiştir.

Sayın Derman21;

El insaf fiyatlandırma detayı bile verilmişken böyle cümleler kurmak hiç hoş değil.

Saygılarımla.

Alıntı

Piyasada yerli ve daha uygun fiyata bazı ürünleri bulabiliriz.30 TL ye kılıf bulmakta pek mümkün.Ancak TAC87 deki ürünler gerçekten çok kaliteli.Ne kadar ekmek o kadar köfte durumu var.

Yurt dışındayken 35 dolara leatherman blast , 3-4 dolara kaliteli bir tabanca temizleme kiti almıştım.Bu fiyatları ülkemizde de beklemek rasyonel bir yaklaşım olmaz.

Sitedeki bazı ürünler uygun bazıları pahalı gibi gelse de ihtiyaçlara iyi yanıt veriyor.Özellikle kılıf ve kemer her gün alınmıyor arkadaşlar.Blackhawk'tan memnunum ve herkese öneririm.

Saygılar.

Alıntı

Harun bey üstad işini çok ciddiye alır. İşine, malına, markasına, müşterisine çok hassastır. Alacağı satacağı malı bilerek, araştırarak getiriyor. Kaliteli markaları, kaliteli ürünleri getirir. Her sorunuza cevap veriyor. Sattım bitti gitti asla demez. Malının arkasındadır.

Fiyatları da bence bu şartlarda gayet normal. Ben yurt dışı fiyatından daha ucuza satılan ürünler görüyorum sitesinde bazen. Ben forumdaşım olarak da kaliteli bir esnaf olarak kendisi seviyor, sayıyor ve büyük keyifle alışveriş yapıyorum.

( Yüz yüze tanışmışlığım yoktur kendisi ile, bu yorumlarımı müşteri olarak yazdım. )

Alıntı

(14-01-2016, 10:39 AM)alpkan demiş ki: Resmini eklemeye çalıştım tabancanın kılıfdan çekmeden kurulmasını sağlayan modelden bahsetmek istemiştim. Eğer söylediğiniz gibi bir tane bile getirme ihtimaliniz varsa, fiyatını belirttiğiniz anda havalesini çıkarırım. Sizin getirdiğiniz malzemenin kalitesi zaten belli ihtiyacımı karşılıyacağına inanıyorum. İlgi ve alakanızdan ötürü çok teşekkür ederim efendim.

Hangi üründen bahsettiğiniz şimdi anladım. Ama bu ürün bizde yok. Faydalı gibi görünmesine karşın, hiç bir sistem ve ekole uygun bir ürün değil. Bu nedenle piyasanın pek ilgi göstermediğini biliyorum. Parlak gibi görünen bazı fikirler uygulamada yarar getirmiyor. Bence bu da onlardan biri.

Dağıtımcısı olmadığımız ürünü getirtmiyoruz. Distribütör fiyatıyla alıp, masraflarına ek olarak (neredeyse ithal ettiğimiz malların yarısına gelen) %30 ilave gümrük vergisine rağmen ABD perakende fiyatıyla sattığımızda bile "fiyatımızı yüksek" bulanlar var. Bir de küçük parti ithalatlar yapsak, fiyatlarımıza ne yorumlar gelir.

Bu yıl içinde farklı bir sisteme geçiyoruz, az miktarda alınacak özel ürünleri de makul fiyatlara getirtebileceğiz. Ancak daha zamanı var. Benim size tavsiyem, internet sitesinden satın almanızdır. Fiyatı hatırladığım kadarıyla gümrüğe takılmayacak sınırda. Bireysel aldığınız taktirde, hem daha uygun fiyatla mal edebilir, hem de ürüne daha hızlı sahip olabilirsiniz.

Alıntı

Sn. Harun Vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Her ne kadar yüksek fiyat eleştirileri yapılsada ben kendi adıma sizden aldığım iki adet kılıfdan, bakım ürünlerinden ve yedek şarjörden çok memnun kaldım. Bana göre canını , aileni , vatanını korumak için alınan malzemede yapmaya çalışılan üç kuruşluk tasarruf teşebbüsü sonradan çok acı pişmanlıklar getirir. Eleştiriler lütfen sizi yıldırmasın. İlgi ve alakanız için tekrar teşekkür ederim. Saygılar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

tac87 nin fiyatlarına yüksek diyebilecek tek insan topluluğu ABD'de yaşayıp, black friday gibi indirim zamanlarını kollayan gruptur.

Yıllarca Avrupa'dan bu ürünlerin birbuçuk, iki ve hatta ikibuçuk misline almış birisi olarak fiyatların yüksek olduğunu sezenişine sadece gülerim!
Sen git airsoft malzemeleri al, Aliexpress'ten alışveriş yap derim.

Eğer bu ürünleri sayın harun değil de başka bir ticaret erbabı getiriyor olsaydı (ki buna ben de dahil olabilirim) fiyatları kesinlikle daha yüksek olurdu.

Elinizde böyle bir imkan varken alın. Yarın temizlik malzemelerine, kılıflara, vs. %30 harici gümrük vergisi koyarlar o zaman ah vah edersiniz!

İşi bilenlerle (yani, en az on yıldır ateşli silahlar ve bıçaklarla iştigal edenler) tac87 nin Ankara'daki dükkanına gittiğimizde, fiyatları görüp şarşırdıklarına, akabinde de nasıl alım yaptıklarına kez kendi gözlerimle şahit oldum.

Alıntı

Airsoft derken işkenmeden atmadığımızın kanıtı da burada:
http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoo...-184124677

Satıcı gayet güzel Glock, Beretta diye yazmış, hiç bir surette airsoft tan falan bahsetmemiş. Sadece son fotoğrafın üzerinde su izi olarak "Army Blood Airsoft" yazısını dikkatli bir göz görebilir.

Alıcı orjinal bir şeyler aldığını zannederek bu ürünü alıp ondan sonra çalışması gereken yerde çalışmayınca, ki çalışma sıhhati bu tip kilitli kılıflar için hayati önem taşıyor, mağdur olabilir.

[Resim: New-font-b-CQC-b-font-font-b-Holster-b-f...-GLOCK.jpg]

Alıntı

Sn.Harun bey

Tatang'ım en sonunda elime ulaştı, mutluluğum katlanarak arttı. Hızlı gönderi için teşekkür ederim.

Alıntı

.

Türkiye satış fiyatları BH sitesinde gördüğünüz fiyat + KDV olarak belirlenmiştir. Parti içinde gelen özel siparişleriniz de aynı şekilde fiyatlandırılacaktır.
[/quote]

Sn. harun,

http://www.blackhawk.com/Products/Stocks...Sling.aspx

Bu üründen getirme şansınız olur mu acaba.

Saygılar

Alıntı

(20-01-2016, 03:31 PM)kuzeybuzulu demiş ki: http://www.blackhawk.com/Products/Stocks...Sling.aspx

Bu üründen getirme şansınız olur mu acaba.

Getirtiriz sorun değil. Sanırım siyah renk tercih ederseniz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi