Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLACKHAWK!
Harun bey,
Önceden belirttiğiniz ocak ayı siparişlerinize ekliceğiniz tatanglar için 4 adet adıma ayırmanızı rica ediyorum. Sipariş netleşsin diye kaparo da gönderebilirim sorum olmaz. Saygılar Smile

Alıntı

(01-02-2015, 08:23 PM)AdesSa demiş ki: Önceden belirttiğiniz ocak ayı siparişlerinize ekliceğiniz tatanglar için 4 adet adıma ayırmanızı rica ediyorum. Sipariş netleşsin diye kaparo da gönderebilirim sorum olmaz.

Bu ay gelen partide Tatang yok çünkü Blackhawk'ta da kalmamış. BH stoğuna girdiğinde siparişi vereceğim. Kaporaya gerek yok.

Alıntı

Sn.Harun bey
Yeni yeriniz hayırlı uğurlu olsun inşallah, tabi yoğunluk fazla ama genede bir sorayım.
Tatanglardan bir haber varmı?

Alıntı

(24-05-2015, 11:35 PM)AdesSa demiş ki: Tatanglardan bir haber varmı?

Cuma günü (22 Mayıs 2015) itibariyle Tatang henüz BH stoğuna girmemişti. Stok girişi olduğunda ayırtacağım ve BH bıçak siparişlerini düzenleyeceğim.

Alıntı

Aralık ayı içinde gelen Blackhawk ürünleri satışa sunuldu. Bu seferde yeni ne var?:

A.R.C. IWB polimer kılıflar geldi. Özellikleri: Polimer kalıplı olduğu için, silahı tekrar kılıfa koymak istediğinizde, kılıfın ağzı yerleştirme (reholstering) için açık kalıyor. Polimer olduğundan neme duyarsız. Kılıf yapı itibariyle mini reddot takılı silahlara da uygun. Her iki ele veya taşıma şekline uygun olarak maşası sağ veya sola takılabiliyor. İki farklı kalınlıkta bel kemeri için klip mevcut. Çok yeni üretimi olan bu kılıflar şu an Glock 17/22/21 ve Glock 19/23/32 için üretiliyor, yakında G42, G43, XD (HS2000) modelleri çıkıyor, ürün çeşitliliği artacak.

http://www.tac87.com/ARC-PANTOLON-ICI-IW...-1338.html

[Resim: HGJc0N.jpg]

Sırt matarası Turbine geldi.
Literatürümüze "canvas matara" veya ilk çıkan ürün markası olan "Camelback" olarak da giren bu ürün, outdoor aktivitelerde 3 lt suyu hijyenik ve serin/sıcak tutabiliyor (tam bir termos özelliği yoktur, termo pad ile ısı izolasyonu sağlar). Uyumlu Blackhawk çanta ve sırt çantalarıyla entegre kullanabiliyor. Isırarak valfi açıp sıvıyı emebiliyorsunuz.

http://www.tac87.com/HYDRASTORM-TURBINE-...-1346.html

[Resim: RAMNtS.jpg]

Arama kurtama hedefli bir multi-tool olan Hawkhook geldi:

http://www.tac87.com/HAWKHOOK,PR-1350.html

[Resim: IwRUPt.jpg]

Eksiklerden, hanidir yolları gözlenen Tatang'ın hen düz, hem de dişli modeli en sonunda teşrif ettiler:

http://www.tac87.com/TATANG,PR-425.html

[Resim: HoKiNo.jpg]

Saygı ile,

Alıntı

(14-01-2016, 01:53 AM)alpkan demiş ki: Geçen ay yeni aldığım Glock 19 için sizin mekanınızı ziyaret ettim siz yoktunuz tanışamadık ama Abdullah bey sağolsun çok yardımcı oldu bize. İki adet kılıf yedek şarjör temizleme kiti tüm ihtiyaçlarımızı sayenizde sağladık. Sormak istediğim bu automatic holster tipi kılıflardan getirmeyi düşünüyor musunuz? İnternet üzerinden bir kaç sitede yerli üretim gördüm ama açıkcası çokta güvenemedim. O tip bir kılıfa ihtiyacım var. Sizin bu tür ürün getirmemeniz ürün kalitesini beğenmediğiniz içinmi yada tavsiye etmiyorsanız sebepleri nelerdir öğrenmek isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Sayın alpkan,
Sorunuzu bu konuda cevaplamak isterim:

Sanırım "automatic holster"dan kastınız, 2nci veya 3ncü seviye kilitli dış kılıflar. Eğer değilse, yanlış anlamışım veya bahse konu kılıflar hakkında bilgim yoktur. Anladığımı sandığım ürün grubu Blackhawk'ta mevcut:

[Resim: OVzK3c.jpg]

Eğer bu tip kılıflar söz konusu ise, stokta tutmamamızın nedeni sadece ticari. Örneğin resimde gördüğünüz bu S.E.R.P.A. Level 3 kılıfın üretim amacı, toplum içinde, özellikle kalabalık halk toplulukları arasında gezen, daha da açarsak, düşmanca tutum içindeki halk arasında (hostile environment - mesela işgal ettiğiniz ülkenin halkı arasında) gezerken, belinizdeki tabancanın üçüncü kişiler tarafından kılıfınızdan çekilerek alınması, çalınmasını ve hatta size karşı kullanılmasını engellemektir. Kılıftaki birden fazla kilit sistemi, sizin tutuş pozisyonunuz dışında bir şekilde kavranma ile kilitlerin açılmasını (kullanılabilmesini) ergonomik olarak imkansız hale getirmektedir. Buna ek olarak, söz konusu kilitlerin hızlı şekilde devreden çıkarılması, tekrarlayan eğitimler ile el melekesi gerektirmektedir.

Örneğin bu kılıftaki kilitleri açmak için, kılıftaki silahın kabzasını kavrarken üst-ön taraftaki kapak şeklinde kilidin baş parmakla açılması suretiyle birinci kilidin devre dışı bırakılması, takiben tetik parmağı ile basarak tetik korkuluğundaki ikinci kilidin devreden çıkarılması ve silahın çekilmesi gereklidir. Resimdeki taktik bacak tipi uygulamanın dışında bel kemerine de uygulanabilen bu kılıf modeli özellikle kolluk kuvvetlerinin ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahiptir. Bence sivil kullanıcılar sadece hobi amaçlı olarak bu kılıfa sahip olmak isteyebilir. Çünkü bana göre bu kılıf sivil kullanıcıya getirdikleri-götürdükleri mukayesesi sonucunda anlamlı bir avantaj sağlamaz.

Ticari açıdan ise, kolluk kuvvetlerinin verdiği değişken ve yüksek sipariş miktarları nedeniyle bu müşteri grubuna olası satışlar için stok tutmuyoruz. Zaten mağazamızın asıl amacı kolluk kuvvetlerine değil atış meraklıları ve silahseverlere hizmet etmektir. Hedef müşteri kitlemiz tarafından kullanırlığı kısıtlı ve çok fazla ilgi görmeyeceğini öngördüğümüz ürünleri, ne yazık ki stokta bulunduramıyoruz. Ancak, çalıştığımız firmaların envanterinde bulunan, ithali mümkün her ürünü, 1 adet dahi olsa, siparişle tedarik ediyoruz. Fiyat farkı yaratmamak için siparişi takip eden ilk ithalat partisine eklediğimizden, birkaç ay beklemeniz gerekebiliyor. Eğer düşündüğünüz böyle bir modelse, size de yardımcı oluruz.

Alıntı

Sn. Harun.

Resmini eklemeye çalıştım tabancanın kılıfdan çekmeden kurulmasını sağlayan modelden bahsetmek istemiştim. Eğer söylediğiniz gibi bir tane bile getirme ihtimaliniz varsa, fiyatını belirttiğiniz anda havalesini çıkarırım. Sizin getirdiğiniz malzemenin kalitesi zaten belli ihtiyacımı karşılıyacağına inanıyorum. İlgi ve alakanızdan ötürü çok teşekkür ederim efendim.

Saygılar

[Resim: 55ec72b69c46e664aec29e84796ff744.jpg]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Tac87 fiyatları yüksek olduğu düşüncesindeyim

Saygılar

Alıntı

Sn. Derman21,

İki sene önce ikinci el IWI Jericho 941'e 10.000 TL verip, Tac87'den 96,19 TL ye Blackhawk kılıfa yüksek demek... Benim matematik zayıftır ama sizin de benden aşağı kalır yanınız yok ellam.

Saygılar.

Alıntı

Tac87 nin fiyatları benim gördüğüm incelediğim kadarı ile gayet uygundur.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi