Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLACKHAWK!
Ya hayret bir şey bu nasıl iştir, şimdi gördüm başlığı tatang bitti diyorsunuz. Sonsuz hayal kırıklığım var şu anda anlatamam.

Alıntı

(17-12-2014, 04:24 PM)AdesSa demiş ki: Ya hayret bir şey bu nasıl iştir, şimdi gördüm başlığı tatang bitti diyorsunuz. Sonsuz hayal kırıklığım var şu anda anlatamam.

Her modelden zaten az miktar gelmişti. Mesela Tatang 4 tane idi ve ikisini antrepoda iç etmişler, bana hiç ulaşmadı. Ama merak etmeyin Ocak ayına yeni bir sipariş hazırlıyorum.

Alıntı

Sayın harun CQB/RIGGER TİPİ BEL KEMERİ ile BLACKHAWK KOMPOZİT ŞARJÖRLÜK siparişi verdim. Şarjörlüğün klipsi, kemerin kalınlığı ile uyumlu mu? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Saygılar...

Alıntı

Sn Harun bey 40203141 nolu siparişim'in Garantiden havalesini yaptım. Bu sefer Tatang'ı kaçırdım, ama gelecek yeni partiden bana bir tane Tatang ayırmanızı istirham ediyorum.

Alıntı

(18-12-2014, 02:09 AM)mbrk46 demiş ki: CQB/RIGGER TİPİ BEL KEMERİ ile BLACKHAWK KOMPOZİT ŞARJÖRLÜK siparişi verdim. Şarjörlüğün klipsi, kemerin kalınlığı ile uyumlu mu? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Tamamen uyumludur.
Siparişiniz kargoya verildi.
Teşekkürler.

Alıntı

(18-12-2014, 02:26 PM)AdesSa demiş ki: Sn Harun bey 40203141 nolu siparişim'in Garantiden havalesini yaptım. Bu sefer Tatang'ı kaçırdım, ama gelecek yeni partiden bana bir tane Tatang ayırmanızı istirham ediyorum.

Sizin için +1 Tatang ithal edeceğim. Thumbs Up
Diğer siparişleriniz kargolandı.
Teşekkürler.

Alıntı

Harun Bey,

Balistik plaka taşıyıcı yelek (plaka hariç) ve silah kılıflarından seçim yapsak ne zaman getirtebilirsiniz. 1000 dolarlık bi paket.

Saygılar

Alıntı

Ocak sonuna çıkış planladığım bir konteyner var. Ona ekleriz, Şubat sonu varmış olur. Acil lazımsa, ayrı sipariş isterseniz, fiyat sözümü tutamam.

Alıntı

Harun Bey

Emailinizi alabilimiyim liste uzun

Saygılar

Alıntı

harun@ctm.com.tr

adresinize email attım

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi