Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tac87
Harun bey ''Rubber dummy target'' isimli üründen getirmeyi düşünür müsünüz.
Şahsen ben bi tane alırdım.

Alıntı

(11-04-2018, 09:14 AM)cemyl23 demiş ki: Harun bey ''Rubber dummy target'' isimli üründen getirmeyi düşünür müsünüz.
Şahsen ben bi tane alırdım.

Ürünlerin fiyatlarına da baktınız mı?  Smile

https://rubberdummies.myshopify.com/coll...l-products

Sadece hedef 140$, başlangıç kiti 230$. Eğer direk pazarlamayı düşünmüyor da, yeterli bayi indirimi yapıyorsa ve de bu üründe ilave gümrük vergisi yoksa, kit için bizim satış fiyatımız 230+KDV=270$. Bugün kur 4,15 ile 1.130 TL. Ve de her bir dummy 15 kg ağılıkta. İç nakliyesi bile rahatsız edici bir tutar.

Hadi siz bir tane aldınız. Gerisini kime satacağız?  Smile  Champion'un çok kullanımlık 100 Liralık hedefleri bile satılmıyor. Bin kusür Liralık hedefin gerceşten alıcısı çok az olacaktır. 

Küçük de olsa (20-30 siparişlik) bir istekli grubu oluşursa, sizin için getirtirim. Ancak ticari anlamda pek uygun değil.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
cemyl23
Öncelikle ilginiz icin teşekkürler buraya yazmadan fiyatına baktım firma Türkiye'ye gönderim de yapıyor.Kargo bedeli üründen pahalı olmasa sadece hedefi(140$) sipariş verecektim.Championun hedefinden de 1 adet almıştım sizden havalı tüfeğim için gayet memnun kullanıyorum.Dediğiniz gibi bi grup oluşursa ben takipteyim.

Alıntı

Selamlar, bugün saat 17.00 gibi mağazaya gittim fakat kapalıydı, malum fuar sebebiyle olduğunu sanıyorum. Ne zaman uğrayabiliriz?

İyi çalışmalar Smile

Alıntı

(10-05-2018, 06:03 PM)Murphy demiş ki: Selamlar, bugün saat 17.00 gibi mağazaya gittim fakat kapalıydı, malum fuar sebebiyle olduğunu sanıyorum. Ne zaman uğrayabiliriz?

Fuar nedeniyle Çarşamba-Cumartesi Ankara'da tek personel var. O da bu akşam gümrük evrakı vermek üzere erken kapatmak durumunda kaldı. Eğer kişisel bir acil durum yaşanmazsa Cuma ve Cumartesi günü 9 - 18 açık olacaktır.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Murphy

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi