Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tac87
Sayın Harun bey
Öncelikle sizden Aldığım ürünlerin kalitesi için teşekkür ederim Her zaman kendine kaliteyi her anlamda hayatta ilke yapan hem kendisi hemde hayatı kalitelidir Sizi tebrik ederim
Uzun zamandır peşinde olduğum Amerikan OSOE marka bir Hücum yeleği var 12 grm fişekler için Benim
Burda Ve alışveriş sitelerinde bulamadım sizden ricam siz getirte bilirmisiniz
https://www.originalsoegear.com/collecti...ts/cop-rig

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
(18-05-2017, 12:45 PM)Mr.Falcon demiş ki: Sn.Harun,
Glock bıçakların siyah dışındaki renkleri ne zaman gelir.(+Glock 19 şarjör ve de Glock katlanır kürek)
Saygılar.

G78 bıçak sadece tek renk olarak geldi. Diğer renkler yoktu.
G81 bıçakta 4 renk seçeneği var: Gri, Kahve, Siyah, Yeşil

G19 ve G31 şarjörler ABD'den ithal edilecek. Siparişimiz var, teslim konusunda bir bilgi yok.

Glock katlanır kürk geldi. Fakat, kürek kılıfları eksik gelmiş. Bu nedenle satıştan çektik. Kılıflar geldiğinde tekrar satışa sunulacak.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Altuğ, Cem1964, Mr.Falcon, tekoglu, 1905sss
(18-05-2017, 03:56 PM)Mehmet Emin demiş ki: Uzun zamandır peşinde olduğum Amerikan OSOE marka bir Hücum yeleği var 12 grm fişekler için Benim
burada ve alışveriş sitelerinde bulamadım sizden ricam siz getirtebilir misiniz?
https://www.originalsoegear.com/collecti...ts/cop-rig

Çalışmadığımız markaların mallarının da getirilmesi mümkün. Ancak eziyeti ve fiyat konusunda çok sıkıntı yaşıyoruz. Malı indirimli almak için bayilik anlaşması yapmak gerekiyor, yoksa perakende fiyatından mal alıyoruz. Bayilik de bir adet ürün almakla olmuyor. Bu tip kupon ürünler yapan firmalarla çalışmak bazan çok kolay, bazan da çok zor. Bir kısmının elemanları sadece omurilik çalışıyor, beyin fonksiyonları durmuş vaziyette, adamı sinirden kaskatı keserler. Bunun son örneğini PearceGrip'ten mal almaya çalışırken yaşadık. Açıkçası tek tek siparişlerde, iş yükü açısından istekli değiliz; bazan bir tane almak, birkaç yüz tane almaktan daha zor. 

Örneğin link verdiğiniz ürünün ABD satış fiyatı 245$. Bu fiyattan ABD'de bize teslim edilse bile, grup mal içinde gelip çok düşük masrafla memlekete gelse bile; gümrük vergisi, ilave vergi, KDV olarak %45 ile %55 arası tutan vergiden sonra bize kuru maliyeti bile 400$ üzerine çıkacaktır. 

Sonra, firma küçük bir firma ve ciddiyetsiz. Sitesine kırmızıyla yazmış "mal stokta yok, teslim tarihi vermiyoruz, ödeme yapıp sipariş verebilirsiniz, siparişten vazgeçerseniz para iadesi yoktur, bu sayfadan sipariş vererek bu koşulları kabul etmiş olursunuz".  Şimdi: Biz sizden sipariş kabul edip, böyle bir yerden mal sipariş edeceğiz. Siz bizi ayda birkaç kez arayıp sipariş durumunu soracaksınız, bir Amerikanlı'nın peşine düşeceğiz. Mal bir zaman sonra bize gelecek, depoda konteynırımızın dolmasını bekleyecek. Bu arada siz bizi aramaya devam edeceksiniz. Konteyner yüzüp gelecek, gümrükte işlem görecek ve kısmet olursa 8 ayda size teslim edilecek. Biz para kazanmayacağız ama siz de malı iki katı fiyata almış olacaksınız. (Yaşanmış hadisedir!) Ne siz mutlu, ne biz mutlu, sadece tuzu kuru Amerikalı mutlu.

Cık!

Bütün bunları yazmamın nedeni, forumdan benzer isteklerin gelmesi ve arkadaşların bu konuda karşılaşılan zorlukları fark etmeleri içindir. Çalıştığımız firmaların mallarından, bir tane dahi olsa özel siparişleri getirtmek sorun olmuyor (beklemeniz hariç), çünkü zaten hepsine en az yılda bir parti sipariş veriyoruz, içine özel sipariş eklemenin bize zahmeti yok. Ama çalışmadığımız firmalardan mal getirtmek başlı başına sorun. Bunu ancak toplu bir sipariş olduğunda değerlendirebiliriz.

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
Mehmet Emin, tekoglu, Ahmet Özalp, 1905sss, Kara45, tirendaz, husrev, sem, Fruktoz23, şekerlioğlu, blueokkes, alpago, pasa_7676
Çok teşekkür ederim Harun Bey 
Çok güzel Anlattınız Tekrar çok teşekkür ederim

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Sn. Harun
Mossberg konus basligi icinde sordugum soru muhtemelen gozunuzden kacti diye dusunuyorum. Musait oldugunuzda cevaplandirabilirseniz sevinirim. Ayni soruyu telefonda Kaan bey e de sordum ama o da magaza disindaydi cevap veremedi. Simdiden tesekkurler. Saygilar

Alıntı

(20-05-2017, 06:31 PM)Molotov demiş ki: Sn. Harun
Mossberg konus basligi icinde sordugum soru muhtemelen gozunuzden kacti diye dusunuyorum. Musait oldugunuzda cevaplandirabilirseniz sevinirim. Ayni soruyu telefonda Kaan bey e de sordum ama o da magaza disindaydi cevap veremedi. Simdiden tesekkurler. Saygilar

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid339326

Alıntı

Sn. Harun, aşağıdaki resimdeki gibi bir aparatı mağazanıza geldiğimde görmemiştim. Anlaşmalı olduğunuz firmalar bu tür bir aparat üretiyorlar mı? Marka ve model seçmeyen bir tasarıma sahip olanından ithal etme şansınız olur mu?

[Resim: aps_cam_870p_10_mark.jpg]

[Resim: AR_15_AR_10_Ammo_Brass_Shell_Catcher_2235_1_500x500.jpg]

[Resim: indir.jpg]

free image hosting

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
sparus
(22-05-2017, 09:29 PM)Karacula demiş ki: Sn. Harun, aşağıdaki resimdeki gibi bir aparatı mağazanıza geldiğimde görmemiştim. Anlaşmalı olduğunuz firmalar bu tür bir aparat üretiyorlar mı? Marka ve model seçmeyen bir tasarıma sahip olanından ithal etme şansınız olur mu?

Bizde yok, gözünüzden kaçmış değil. Çalıştığımız firmalarda da şimdilik böyle bir ürün yok. 

Yeniden yüklemeye niyetinde olduğunuz kovanları temiz toplayabiliyorsunuz. Ancak yarı otomatiklerin kurma kolunu kapatıyor. Pompalılar için de solaklara uygun değil. 

Yine de rast gelirsek getirtiriz.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Sabri, tirendaz, Karacula
Sn Harun, yakın zamanda Bushnell firmasından siparişiniz olacak mı? 

Amazon vb siteler üzerinden araştırdığımda Bushnell Trophy TRS-25 1x25mm red dot fiyatlarının neredeyse Sigthmark Wolverine modellerinin yarı fiyatına satıldığını gördüm. (Yükseltme kızakları ayrıca fiyatlanıyor sanırım) Kullanıcı yorumları da fiyat/performans bazında  genellikle olumlu. 

Türkiye'ye ithali bu fiyat farkına yakın oranlada gerçekleşirse, hesaplı bir red dot arayanlar için iyi bir alternatif olabilir mi?

Bir de zahmet olmazsa parallax free ve parallax correction kavramlarının farkına ilişkin bilgi verebilirseniz sevinirim. (Daha önce red dot konusunda Sightmark ürünler için parallax correction özelliği bulunduğunu yazmıştınız )

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın Karacula,

Bushnell optiklerin durumu gelecek yıl başı netleşecek. Önümüzdeki 6 ay bir hareket olmaz.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Karacula, tirendaz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi