Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tac87
(16-03-2017, 01:38 PM)Mr.Falcon demiş ki: Sn.Harun,
Glock 19 şarjörleri ne zaman stoğunuza girer.Yakın zaman için bir umut var mı?(Gerçi Avrupa Birliğinin OHAL çekinceleri nedeniyle pek umut yok ama)Sormadan edemedim.Yada başka kaynaklardan tedarik imkanı var mı?(ABD vs)
Saygılar.

MEND Savunma vasıtasıyla ABD'ne sipariş verildi. Ancak süre vermemiz çok yanlış olur. Kontrol ve bilgimiz dışında işleyen süreçler var. 

Bu arada bilginiz olsun, AB'nin kısıtlamaları OHal'den çok önce başlamıştı zaten.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mr.Falcon
(16-03-2017, 11:47 PM)harun demiş ki: Bu arada bilginiz olsun, AB'nin kısıtlamaları OHal'den çok önce başlamıştı zaten.

Evet, Sn.Harun.Teşekkürler.
Glock'un sitenizde tükenen diğer aksesuarları ve malzeleleri de gelecek mi?
Saygılar.

Alıntı

(17-03-2017, 12:10 PM)Mr.Falcon demiş ki: Glock'un sitenizde tükenen diğer aksesuarları ve malzeleleri de gelecek mi?

Tükenen malzemelerin siparişi verildi. Yakın zamanda gelir.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mr.Falcon
Sayın Harun Bushnell'in trs 25  model red dot ürününün magazaniza gelme ihtimali var mı ?
Araştırmalarım sonucu bir çok yerde bu ürünü tavsiye ediyorlar. Sighmark'ların müjdesini sizden aldık. Bushnell 'de gelse çok güzel olurdu.

http://www.rem870.com/2016/09/13/8-best-...r-shotgun/

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Harun,
Carinthia muadili UF Pro diye bir marka var.Tedarik etmeyi düşünür müsünüz?

Alıntı

(21-03-2017, 02:46 PM)hunter 12 demiş ki: Sayın Harun Bushnell'in trs 25  model red dot ürününün magazaniza gelme ihtimali var mı ?
Araştırmalarım sonucu bir çok yerde bu ürünü tavsiye ediyorlar. Sighmark'ların müjdesini sizden aldık. Bushnell 'de gelse çok güzel olurdu.

http://www.rem870.com/2016/09/13/8-best-...r-shotgun/

Saygılarımla.

Bushnell ile ilgili olarak "yetki" sorunu var. Her ne kadar Busnhell Holdings tüm markalarıyla birlikte ATK gruba ait Vista Outdoor tarafından satın alındıysa da, ve Vista'nın genel distribütörü olmamıza rağmen, Bushnell markalarının bir kısmı (optikler) eski bayileriyle devam ediyorlar. Bu nedenle ticari pazar için mal almıyorum, sadece askeri ve kolluk kuvvetlerinin ihtiyaçları için temin imkanımız var.

Öte yandan TRS25 modelini daha hiç Bushnell stoklarında göremedim. Ne zaman sorsam "şu zaman gelecek, bu zaman gelecek" deniyor ama bir türlü anlamlı bir tedarik yapıldığına rastlamadım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
hunter 12
(21-03-2017, 06:26 PM)m16a2 demiş ki: Sn.Harun,
Carinthia muadili UF Pro diye bir marka var.Tedarik etmeyi düşünür müsünüz?

Mümkün olacağını sanmıyorum. Şimdilik tekstil ürünlerine kendi perakende satışımızda fazla yer vermek istemiyoruz.

İthalat programına Blackhawk tekstil (gömlek, pantolon, montlar) ve botları dahil oldu. Ancak bunlar bizim tarafımızdan değil, bir bayimiz kanalıyla satılacak.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
m16a2, Shepherd
Sayın Harun,
Lee veya Lyman gibi markaların, 12 ga Fişek Dolumu ekipmanlarını getirme imkanımız olacak mıdır?
Saygılar

Alıntı

(22-03-2017, 06:00 PM)Ahmet Özalp demiş ki: Sayın Harun,
Lee veya Lyman gibi markaların, 12 ga  Fişek Dolumu ekipmanlarını getirme imkanımız olacak mıdır?
Saygılar

Lyman veya RCBS'ten getirtebiliriz. 

Her ikisi de dağıtımını yaptığımız firmalar. Sipariş veren arkadaşlara 12Ga slug döküm kalıpları gibi ekipmanları getirttik.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi