Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tac87
(29-03-2017, 11:29 AM)gaul demiş ki: Harun Bey,

Lyman  ya da RCBS siparişi için ne şekilde iletişime geçiyoruz? İthali yapılabilecek yapılamayacak ürün ayrımı var mı? Örneğin yivli dolumu için ekipman sipariş edebilir miyiz Big Grin ? Fiyat konusunda bir oran var mı, USA fiyatına göre şu oranda yüksek olur diye bir yüzde verebiliyor musunuz?

İlginiz için teşekkürler...

Lyman'dan istediğiniz ürünleri mail olarak bildirebilirsiniz. Zaten o gruptan sürekli siparişimiz oluyor. Tek parçayı bile ekleyebiliyoruz.

RCBS için birkaç parça sipariş vermemiz doğru olmuyor, biraz daha yüksek adetli ve grup sipariş vermek gerekiyor.

Fiyat olarak bizim genel prensiplerimizde bir değişiklik yok. Toplu siparişlerimiz içinde gelmesi kaydıyla, ve de ilgili üründe ilave gümrük vergisi yoksa, ABD fiyatı + KDV uyguluyoruz. 

İsteklerinizi  tac87@ctm.com.tr  adresine yazabilirsiniz.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
gaul, Mehmet Emin
Sn. harun internet üzerinden yaptığım araştırmalar doğrultusunda CLP ürün olarak FROGLUBE marka bir ürünü inceledim. Bir çok marka ile kıyasları youtube ortamında mevcut. Ürünün bu denli kaliteli, koruyucu ve doğa dostu olması cezbedici. Lakin malumunuzdur ki kişisel olarak ürünü TÜRKİYE'ye getirmek zordan öte imkansız gibi. Bu konuyu ele almanızı çok isterim. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mehmet Emin
(18-04-2017, 11:25 PM)waltherslv demiş ki: Sn. harun internet üzerinden yaptığım araştırmalar doğrultusunda  CLP ürün olarak FROGLUBE marka bir ürünü inceledim. Bir çok marka ile kıyasları youtube ortamında mevcut. Ürünün bu denli kaliteli, koruyucu ve doğa dostu  olması cezbedici. Lakin malumunuzdur ki kişisel olarak ürünü TÜRKİYE'ye getirmek zordan öte imkansız gibi. Bu konuyu ele almanızı çok isterim. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Gunslick ve OTIS şu an perakende satışta, Hoppe's grubunu ise toptan satıyoruz. Üçüncü bir temizlik markası bile eklememiz ticari anlamda pek akılcı olmuyor. Froglube gibi birçok güzel ürün konusunda istek alıyoruz ancak çoğunlukla bunu gerçekleştirmemiz maliyet ve iş yükü açısından mümkün olmuyor. Eğer gerçekten fark yaratacak bir ürünse, yine de değerlendirmeye çalışıyoruz. Ancak OTIS ürünleri aynı şekilde doğa dostudur, kalitesinden de şüphem yok. Temizleme yeteneği konusunda ise bizdeki her iki markanın ürünlerinin de Froglube'dan çok geride kalacağını sanmıyorum. Yine de bir fırsatı olursa, uygun düşerse getirtiriz.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz
(22-03-2017, 06:00 PM)Ahmet Özalp demiş ki: Sayın Harun,
Lee veya Lyman gibi markaların, 12 ga  Fişek Dolumu ekipmanlarını getirme imkanımız olacak mıdır?
Saygılar
Sayın Harun,

Son zamanlarda artan fişek fiyatları, kendi fişeğini doldurma ile ilgili Sn. Ahmet Özalp'in paylaşımları ile de fişek doldurma konusu yine popüler oldu. 

Yurtdışındaki online alışveriş yapabildiğimiz Amazon, e-bay, Brownels vb... firmalar maalesef ülkemize gönderim yapmıyor. Acaba, Size sipariş verirsek Lee Load All (Precision) 12 Ga getirtme imkanınız var mıdır?  Çok da talep de olacağını tahmin ediyorum. Size nasıl sipariş vereceğimiz konusunda bilgi verirseniz minnettar kalırım. 

Saygılarımla

Alıntı

(17-05-2017, 07:04 PM)Sabri demiş ki:
(22-03-2017, 06:00 PM)Ahmet Özalp demiş ki: Sayın Harun,
Lee veya Lyman gibi markaların, 12 ga  Fişek Dolumu ekipmanlarını getirme imkanımız olacak mıdır?
Saygılar
Sayın Harun,

Son zamanlarda artan fişek fiyatları, kendi fişeğini doldurma ile ilgili Sn. Ahmet Özalp'in paylaşımları ile de fişek doldurma konusu yine popüler oldu. 

Yurtdışındaki online alışveriş yapabildiğimiz Amazon, e-bay, Brownels vb... firmalar maalesef ülkemize gönderim yapmıyor. Acaba, Size sipariş verirsek Lee Load All (Precision) 12 Ga getirtme imkanınız var mıdır?  Çok da talep de olacağını tahmin ediyorum. Size nasıl sipariş vereceğimiz konusunda bilgi verirseniz minnettar kalırım. 

Saygılarımla

Lee firmasıyla çalışmıyoruz. Ondan getirtmemiz pek mümkün değil. 

Lyman'da benzeri varsa getirtebiliriz. RCBS de bizim markamız, ancak RCBS'in asgari sipariş tutarı var.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri
(17-05-2017, 07:58 PM)harun demiş ki: Lee firmasıyla çalışmıyoruz. Ondan getirtmemiz pek mümkün değil. 

Lyman'da benzeri varsa getirtebiliriz. RCBS de bizim markamız, ancak RCBS'in asgari sipariş tutarı var.

Sayın harun,

Yanıtınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla

Alıntı

Kişisel değerlendirmeme göre, 6 ayda ortalama 50 fişek/Ay civarında yakmışım. Bunda en önemli etken, her atışın zaman alan bir organizasyon olma mecburiyetidir, evimin arkasında atış yapabilecek bir yerde yaşasam herhalde hergün 10-20 tane atar, ayda ortalama 500-600 fişek yakardım. Tüketimin az, ve gereken evsafta Barut, Kovan , Kapsül gibi sarf malzemenin çeşit/adet olarak ülkemizde kolay bulunmaması yüzünden, Lyman, RCBS gibi her tip fişek basabilen üstün kaliteli ve yüksek fiyatlı ekipman fizibil görünmüyor. Bu makinalar özellikle 'REloading' için kullanılıyor. Yurtdışında bir kere atılmış 'Once Fired' Kovan satılıyor. Bense sadece 'Loading' yapıyorum, çünkü bulup kullandığım kovanlar genelde 2.ci kere doldurmaya uygun evsafta değiller. Lee Load All II Shotshell press, sadece Shotshell basmak amacıyla amatörler için üretilmiş ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Ancak bana göre en çok zaman alan Barut doldurma konusunda hassas olmadığı yorumları var. Barut ve Saçma dolumunu kayan bir mekanizma ile yapıyor ve Barut kızağın arasına kaçıyor, ayrıca statik elektrik yüzünden yüzeylere yapışıyor.
Şİmdiye kadar yaptığım çalışmalarda, Barut hakkını hassas ayarlamak için tek tek tartmaktan başka yol bulamadım. Ölçeklere güvenilmiyor, 0.00 seviyesinde hassaslık için Tartı şart. (Ek: 2 gün önce gelen ölçek seti çok faydalı oldu, yine tartıyorum ama ayarlama artık çok çabuk oluyor)

Bu durumda Lee Load All II'yi, sadece basmak amacıyla almayı düşündüm, ama manuel olarak 1 gecede 100 fişek yaptıktan sonra, bunu da şimdilik rafa kaldırdım.
Şartlar değişir, aylık tüketimim yüksek miktarlara çıkarsa, alacağım press Barut hakkını mükemmel ayarlayan, kaliteli bir 'progressive press' olacaktır.
O takdirde Sayın Harun'un başını tekrar ağrıtıp yardım isteyeceğim.
Saygılar

Not: Reloading ekipmanları arasında dikkatimi çeken diğer bir marka İtalyan GAEP, bildiğinizi düşünüyorum, yoksa incelemekte fayda var. http://www.gaepreloading.com/

Alıntı

Harun Bey .410 kalibre magnum fişeklerden haber var mı ?

Alıntı

(18-05-2017, 07:59 AM)SKN demiş ki: Harun Bey .410 kalibre magnum fişeklerden haber var mı ?

Sorunlar bitmek bilmiyor. Sene sonunu bulacak gibi...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
SKN
Sn.Harun,
Glock bıçakların siyah dışındaki renkleri ne zaman gelir.(+Glock 19 şarjör ve de Glock katlanır kürek)
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi