Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tac87
"Blackhawk Long gun sniper drag bag" sirtta tasinabiliyor sanirim.

[Resim: 20DB01DE.jpg]

http://www.tac87.com/SNIPER-TIPI-TUFEK-C...R-263.html

Alıntı

(21-05-2014, 01:13 PM)BekciHursit demiş ki: Fakat ben sitede TAC 338 göremedim, stokta yok mu acep?

Tabii ki... 18 tane stoklu, her rengi var Smile
2 siparis bekliyor. Artik McM Firearms SAC oldu. Sanırım daha yavaş bir firma görmedim. Mail cevaplama süreleri ortalama 10 gün!

Alıntı

(21-05-2014, 01:37 PM)harun demiş ki:
(21-05-2014, 01:13 PM)BekciHursit demiş ki: Fakat ben sitede TAC 338 göremedim, stokta yok mu acep?

Tabii ki... 18 tane stoklu, her rengi var Smile
2 siparis bekliyor. Artik McM Firearms SAC oldu. Sanırım daha yavaş bir firma görmedim. Mail cevaplama süreleri ortalama 10 gün!

Smile) 18 adet iyimiş...

Alıntı

Sn. Harun,

Hayırlısı olsun. Allah utandırmasın.

Saygılar.

Alıntı

Sn Harun vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Smile

İnş'Allah muvaffak olursunuz.

Alıntı

Hayırlı olsun Sn Harun. Umarım herşey çok güzel olur.

Blackhawk bıçaklar olmayacak galiba. Teçhizat yazmışsınız emin olamadım?

Alıntı

(21-05-2014, 07:13 PM)1905sss demiş ki: Blackhawk bıçaklar olmayacak galiba. Teçhizat yazmışsınız emin olamadım?

Ama bıçak da bir techizattır. Wink
Blackhawk'ın silah parçası sayılan malzemeleri dışındaki tüm ürünlerini getirtebilirim. Ancak bıçaklar Emniyet iznine tabi olduğu için anlamlı bir miktar sipariş vemek gerekiyor. Eğer Extrema Ratio organizasyonu gibi bir istek grubu olursa gelecek ay gelecek siparişle birlikte getirtirebilirim.

Alıntı

Sn. Harun, hayırlısı olsun. Umarım başarılı bir ticari hayatınız olur.

Sizden bir ricam olsa Harun bey, çok aradığım bir ürün olan extrema ratio s.e.r.e 1 model bıçağı bir sonraki sipariş listenizde tedarik edebilir misiniz, umarım mümkün olur çünkü uzun zamandır bu ürünü arıyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın harun, mümkünse bir Blackhawk Be-Wharned rica edeceğim.

http://www.blackhawk.com/product/Be-Wharned,1245,37.htm

Listeyi burada oluşturmamızda mahsur yoktur diye düşündüm, ama tabi siz nasıl tercih ederseniz.
Saygılarımla.

Alıntı

(21-05-2014, 11:54 PM)Glockcu.Baba demiş ki: Sizden bir ricam olsa Harun bey, çok aradığım bir ürün olan extrema ratio s.e.r.e 1 model bıçağı bir sonraki sipariş listenizde tedarik edebilir misiniz, umarım mümkün olur çünkü uzun zamandır bu ürünü arıyorum.

S.E.R.E 1 modeli push-dagger olarak geçiyor. Kamalar Emniyet tarafından ithal izni verilmeyen bıçaklardan. Extrema'daki çift ağız açılmış birçok model, maşetler (Kukri vs) ve hatta dalgıç bıçakları da bundan nasibini alıyor. Undecided

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi