Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tac87
Merhaba,

Uzun yıllardır toptan ve doğrudan son kullanıcı birlik/birim/ülkelere satış şeklinde yürüttüğüm ticari faaliyetlerimi bu yıl perakende satışa doğru genişletmiş bulunmaktayım. Bu amaçla www.tac87.com e-ticaret sitesini ve İstanbul Suadiye'de minik bir mağaza açtık.

Perakende satıştaki temel ilke, distribütörü olduğum markaların ürünlerinin, üreticinin belirlemiş olduğu uluslararası perakende satış fiyatı + KDV fiyatla satabilmektir. İmkanların elverdiği ölçüde bunu gerçekleştireceğim.

Bir diğer amacım da, ithalini yaptığım markaların ürünlerinden, standart stok ürünü olarak seçmediğim ürünlerden de isteyen olursa, bir sonraki ithalat partisi için sipariş kabul etmek ve tedarik edebilmektir. Bu konuda ve diğer tüm ürün seçimlerinde ve ithalatında, yurdum silahseverinin makus talihi olan yönetmelik, genelge ve sair uygulamalarının esas olacağını üzülerek belirtirim.

Bugün itibarıyla perakende satışa sunulmuş ya da siparişi verilmiş, yakın zamanda stoğa girecek marka ve ürünler şunlardır:

Nightforce (tüfek dürbünleri, kızak ve bağlamalar)

ATK Sporting Group:
Blackhawk! (techizat)
Gunslick (silah temizlik malzemeleri)
Champion (atıcılık malzemeleri)
Weaver (dürbün kızak ve bağlamaları)
MTM - CaseGard (polimer mühimmat ve silah kutuları)

Lyman Products:
Lyman (atıcılık malzemeleri)
Pachmayr (tabanca kabzaları, tüfek omuz pedleri, plastik snap-cap)
A-Zoom (metal snap-cap)
TacStar (silah aksesuarları)
Butch's (silah temizlik malzemeleri)
Trius (hedef fırlatıcıları)

Extrema Ratio (bıçak)

DMT (elmas biley malzemeleri)

McMillan (fiberglas tüfek gövdeleri)

Lightforce (av ve tüfek projektörleri)

Takiben bazı model av tüfeklerinin, daha çok taktik/savunma özellikli modellerin satışını ile arkadaşların tedarikte güçlük çektiği bazı malzemelrin toptan ithalini (imkan buldukça) yapmayı planlıyorum.

Ayrıca, hazırlıklarımızı tamamladığımızda, atışlı tabanca, yivli ve yivsiz tüfek eğitimleri vermeyi; yurtdışı eğitim organizasyonları planlıyoruz.

Soru ve isteklerinizi her marka için açacağım konu başlıklarının altına yazabilir veya imza kısmında yer alan mail adresime gönderebilirsiniz. Kırk tarakta bezim olduğundan cevaplamakta gecikebilirim; şimdiden gecikmeler için kusuruma bakmayın diyorum.

Alıntı

Mağazanız nerede uğramak isterim . Komşu sayılırız Smile Bende caddebostan'da oturuyorum . Hayırlı olsun inşallah dilediğiniz gibi olur .

Saygılarımla

Alıntı

Hayırlı olsun. Uzun zamandır bekliyordum.

Alıntı

Sn. Harun,

Hayırlısı olsun. Allah utandırmasın.

Daha geçenlerde , Sn . Alperka'ile kulaklarınızı çınlattık .

Red dot çeşidinizi de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saygılar.

Alıntı

(20-05-2014, 11:07 PM)muratcantona demiş ki: Mağazanız nerede uğramak isterim . Komşu sayılırız Smile Bende caddebostan'da oturuyorum . Hayırlı olsun inşallah dilediğiniz gibi olur .

Saygılarımla

+1

Alıntı

Sn. Harun,

Hayırlı olsun, hayırlı satışlar olsun.

Alıntı

Sayın Harun bey hayırlı olsun.
Arayıpta bulamadığımız , bireysel olarak getirtemediğimiz nice ekipmana ve aksesuara sizin vasıtanızla sahip olabileceğimiz içinde biz son kullanıcılara Tac87 hayırlı olsun. Smile

Alıntı

Sayın Harun,

Hayırlı olsun en yakın zamanda dükkana uğramak istiyorum. Bu arada siftah açayım dedim ama işlem tamamlanamıyor.
https://www.tac87.com/index.php?do=catalog/exec&ref=cc
yazıyor ve kalıyor bilginize.

Saygılar.

Alıntı

(21-05-2014, 12:22 AM)tirendaz demiş ki:
(20-05-2014, 11:07 PM)muratcantona demiş ki: Mağazanız nerede uğramak isterim . Komşu sayılırız Smile Bende caddebostan'da oturuyorum . Hayırlı olsun inşallah dilediğiniz gibi olur .

Saygılarımla

+1

Ben pek "dükkan"da bulunamıyorum. Programım uygun olduğunda ve haberleşildiği taktirde gelebilirim. Ev, iş+iş+iş arasında sıkışmış durumdayım. Ama benim ev de Caddebostan'da olduğu için kısa sürede mevkiye intikal edebiliyorum.

Alıntı

(21-05-2014, 03:38 AM)çatana demiş ki: Hayırlı olsun en yakın zamanda dükkana uğramak istiyorum. Bu arada siftah açayım dedim ama işlem tamamlanamıyor.
https://www.tac87.com/index.php?do=catalog/exec&ref=cc
yazıyor ve kalıyor bilginize.

Hangi üründe bunu yapıyor Sayın çatana?
Kullandığım e-ticaret sistemi hazır bir paket, bugüne kadar sorunsuz çalıştı, problem neyse bildireyim operatör şirkete.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi