Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üst Düzey Silah Geyikleri II
Silahların profil resmide Glock. Smile

Alıntı

Face 'de "Silahlar" diye bir sayfaya denk geldim , binlerce takipcisi mevcut, fotograf albümünde modifiye bir Sig P 210 var ve bilgi olarak Sig Sauer P226 demis ve eklemis Özel yapim diye , o binlerceden biride cikip ne sacmaliyorsun be adam dememis ...

Zaman Tüneli Fotoğrafları
Albüme Geri Dön · Silahlar'ın Fotoğrafları · Silahlar'ın SayfasıÖnceki · İleri

BeğenYorum Yap
Silahlar
Beğen · · Paylaş · 1 Şubat
38 kişi bunu beğendi.
14 paylaşım

Silahlar SIG SAUER P 226, ÖZEL YAPIM
1 Şubat, 21:45 · Beğen

Albüm:Zaman Tüneli Fotoğrafları
Paylaşılanlar:Özel
Tam Ekran Gör
İndir

Etiketi Şikayet Et/Kaldır

Valla meydan böylelerine kalmissa ve bizim bilincsiz silah severlerde böylelerinden bilgi edinecekse yazik , trajikomik .

Alıntı

Silah fabrikası kurarsam, ilk modelime Düğüncü adını vereceğim. Şöyle kaba, saba, 2kg ağırlığında, kocaman, çok ses çıkartan bir model olacak.

İkinci modelim de polimer gövdeli olacak, adı da X-ray olacak. Anladınız siz onuSmile.

Alıntı

Düğüncü den asıl kast ettiğinizi maalesef büyük çoğunluk anlamayacakBig Grin

Alıntı

Bu düğüncü modelinde çeyrek altın bölmesi olursa çok kullanışlı olmaz mı?Big Grin

Alıntı

Bump fire amaçlı olarak tetiği başparmak girebilecek bir delikle donatılsa ne güzel olur.

Saygılarımla.

Alıntı

Ayrıca balık, sinek kurtarmaz.. Gözleri kirmizi led, Arslan veya kangal başı on numara olur.

Alıntı

Sn.TheNightHawk;
AK-47'nin her bir parçası ayrı istikamete dağıldı. İşlevini tamamlayınca kendi kendini imha eden bu silah, ajanlar için tasarlanmış galiba.

Alıntı

Aksam aksam güldüreyim sizi , izleyin ..

Alıntı

iğneli tam profosyonel ispanyol LLAMA 357 MAGNUM.

50m etkili menzil.200m düşürücü menzil.400m son menzil Big Grin
( Düşürdükten sonraki 200 metre ne için Big Grin sanırım onda da süründürüyor.)

100 adet soft point magnum mermi

http:// silahalimsatim. com/silah-ilani/acil-satilik-100-ozel-magnum-mermisiyle-beraber-tam-profosyonel-357-magnum/

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi