Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 92' de tetik modifikasyonu?...
Değerli forum üyeleri,

Beretta FS 92 model tabancamda tetik modifikasyonu yapmak istiyorum. Bununla alakalı bir başlık bulamadığım için bu başlık altında sormak istedim. SA, horoz kurulu ve sadece tek hareketli atış yaparken tetik ağırlığını düşürmek ve tetik istinat boşluğunu mümkün olduğu kadar azaltmak istiyorum. Teknik konularda çok bilgim olmadığından siz değerli forum üyelerinin fikirleri benim için çok yardımcı olacak. Bu modifikasyon için parça temin etmem gerekir mi? Gerekirse bu parçalar yurt dışında mı bulunur, yoksa ülkemizde bulunabilir mi? Parça gerekmeden bu işlemi yapmak mümkün mü? Bir de internette dolaşırken CZ 75 B' nin modifikasyonlu bir modelinde düz bir tetik görmüştüm. Beretta FS 92 için bunu bulabilir miyim ve amacıma bir faydası olur mu? Herkese şimdiden teşekkür ederim...

Saygılarımla...

Alıntı

Değerli forum üyeleri,

Herhangi bir parça değiştirmeden yapılacak tetik ağırlığını azaltma işleminin tabancanın diğer parçalarına bir zararı olur mu?
Ya da tutukluk veya başka bir probleme sebep olur mu?

Saygılarımla...

Alıntı

Yedek bir horoz, yedek bir kurma parçası, yedek bir horoz yayı edinmeden bu işlere girimemenizi tavsiye ederim...

Aksi takdirde horoz kaçırma, seri atış yapma, kapsül ateşlememe gibi sorunlarla karşılaşmanız işten bile olmaz...

Saygılar.

Alıntı

Teşekkür ederim Sn. Lupus, tavsiyelerinizi dikkat edeceğim, saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi