Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ P07
Selamun aleykum arkadaşlar.

Benim " CZ 75 P 07 Duty Mod TR" tabancam var. Bu güzel forum da bu silahla ilgili bilgiler bulmak çok güzel hepinize teşekkür ediyorum. Öncelikle söylemem gerekir ki, silahımı çok seviyorum. Çok memnunum.

Ben yakın korumalık yapıyorum ve eğitimlerimiz çok sert ve hızlı geçiyor. Son eğitimde nazar mı değdi bilinmez, namlunun gerisindeki sürgü tutucunun tuttuğu tırnağın ucu kırıldı, hayret edilecek bir durum geldi başıma...Velhasılı Titco' dan Cengiz Bey ile temasa geçtim ve süreci başlattık.

Arkadaşlara bir sorum olacak "czcostum" dan parça veya silah ithal eden var mı bilgi alabilir miyim?

Teşekkürler.

Alıntı

Sn.vipmurat, öncelikle geçmiş olsun. '' czcustom '' dan, balistik inceleme, takip ve izne tabi olmayan parçaları ithal edebilirsiniz. Gönderinin gümrükte takılması durumda, kırım görmüş tamirat amaçlı parçalar için, yetkili servis ekspertiz raporu ile EGM Özel Güvenlik Dairesi' nden, kırım görmemiş, sadece modifiye amaçlı parçalar için MSB' dan izin alarak bireysel ithalat yapabilirsiniz.

Ancak '' czcustom '' dan permi olmadan silah, kırım sonrası EGM Kriminal Dairesi ekspertiz raporu ve izni, EGM Özel Güvenlik Dairesi onay ve izni ile, Valilik Makamı onay ve izni olmadan, tek başına namlu, sürgü, gövde, tırnak, iğne, kovan fırlatıcı ithal edemezsiniz.

İyi günler.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ilksurfer, alpago, ERDAL
(12-03-2015, 12:18 PM)lupus demiş ki: Sn.vipmurat, öncelikle geçmiş olsun. '' czcustom '' dan, balistik inceleme, takip ve izne tabi olmayan parçaları ithal edebilirsiniz. Gönderinin gümrükte takılması durumda, kırım görmüş tamirat amaçlı parçalar için, yetkili servis ekspertiz raporu ile EGM Özel Güvenlik Dairesi' nden, kırım görmemiş, sadece modifiye amaçlı parçalar için MSB' dan izin alarak bireysel ithalat yapabilirsiniz.

Ancak '' czcustom '' dan permi olmadan silah, kırım sonrası EGM Kriminal Dairesi ekspertiz raporu ve izni, EGM Özel Güvenlik Dairesi onay ve izni ile, Valilik Makamı onay ve izni olmadan, tek başına namlu, sürgü, gövde, tırnak, iğne, kovan fırlatıcı ithal edemezsiniz.

İyi günler.

Çok teşekkür ederim.

Alıntı

Kim demiş "Sakallı Abi" CZ marka tabancalara işkence etmez, edemez diye... Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi